Warsztat 69 - Szpitalne perypetie
#1

Ale mi się trafił numer na pierwszy raz Uśmiech
Nie lubię kart o zdrowiu więc może spróbujemy ten temat Uśmiech Ogólnie jestem dość wypadkowym stworzeniem, byłam operowana 3x i chciałabym abyśmy pomęczyli właściwie ostatnią moją operację, która była najgorszą jaką przeżyłam.

1. Jakie zdarzenie było przyczyną mojej operacji?
2. Jakiej części mojego ciała dotyczyła?  (fajnie by było coś konkretnego ręka noga nerka mózg)
3. Dlaczego była to najgorsza operacja?


Odpowiedź w sobotę wieczorem? Chyba że potrzebujecie więcej czasu to mówcie  Kwiatek


Miłej zabawy i zapraszam Kotek

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#2

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=106&t=8016">viewtopic.php?f=106&t=8016</a><!-- l -->
zmieniłam Regulamin...
Nie ma tam zapisu o ilości pytań...ale proszę zawsze dobrze przemyśleć pytania, nadmiernie nie mnożyć...
miłego dnia wszystkim... Buźki

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

Wezmę udział w warsztacie ale wieczorem dopiero dlatego czekaj Ok
Odpowiedz
#4

1.
rycerz denarów/ królowa pałek + 7 kielichów + XIV Umiarkowanie
Przez nieuwagę lub upojenie alkoholowe przewróciłaś się lub spadłaś z jakieś górki w drodze do domu. (Mój rycerz denarów jest na koniu, a wiem, że jeździsz, więc może spadłaś z konia?). Mogłaś też spaść z jakiejś sceny, podium gdzie występowałaś, błyszczałaś, biesiadowałaś.

2.
Rycerz mieczy - chodzi o nogę. (Będzie się jeszcze długo odzywać)

3.
rycerz kielichów + 5 monet + 6 pałek
Pojawiły się problemy hematologiczne, czyli zbyt niska krzepliwość krwi lub zakrzepica.
Możliwe też pooperacyjne zapalenie płuc.
Myślę jednak, że wina jest po stronie chirurga, mężczyzny.

Pozdrawiam i czekam na weryfikację,
MAG
Odpowiedz
#5

Afercia napisał(a):1. Jakie zdarzenie było przyczyną mojej operacji?
2. Jakiej części mojego ciała dotyczyła? (fajnie by było coś konkretnego ręka noga nerka mózg)
3. Dlaczego była to najgorsza operacja?

Na wejściu powiem, że bardzo ciekawy temat Hura aczkolwiek sprawy zdrowotne to moja "pięta achillesowa".

1. król denarów + 4 denarów - To był jakiś wypadek w domu lub w pracy, w zamkniętym pomieszczeniu. Przyczyną był jakiś materialny przedmiot, prawdopodobnie okrągły. Inna opcja - wypadek związany z pieniędzmi, schyliłaś się po upuszczone pieniądze i coś strzeliło w krzyżu. Generalnie widzę tu unieruchomienie. Możliwe, że był w to zamieszany jakiś mężczyzna...
2. 3 buław + 4 buław - mięśnie+kości (układ ruchu) lub układ krwionośny, ciężko mi określić dokładnie która część. Na obu kartach bardzo używane są ręce, więc stawiam na ręce.
3. 6 denarów + paź buław + 9 pucharów - Myślę, że szwankowała opieka, albo ze strony pielęgniarek, albo rodziny. W wyniku nienależytej opieki i wręcz infantylności, zaniedbania obowiązków ze strony personelu bądź najbliższych mogły pojawić się jakieś komplikacje. Niewykluczone, że trzeba było komuś dać łapówkę za należytą opiekę czy cuś... Może nie miałaś ubezpieczenia zdrowotnego i było ryzyko płacenia wielkich pieniędzy za pobyt w szpitalu.

Uśmiech
Odpowiedz
#6

1. Co było przyczyną operacji? Królowa kielichów + as kielichów...upojenie alkoholowe jak najbardziej, ale mógł to też być jakiś wypadek związany z wodą albo otruciem
2. Jakiej częsci ciała dotyczyła? Mag + as mieczy...obrażenia całego ciała ze szczególnym uwzględnieniem głowy albo kręgosłupa
3. Dlaczego to była najgorsza operacja? Śmierć, paż buław, Sąd...przez swoją lekkomyślność otarłaś się o śmierć...śmierć kliniczna też mi sie kojarzy...mam nadzieję że z ciąża to związane nie było ale pazik może na to wskazywać
Odpowiedz
#7

Witaj Aferciu! Uśmiech daj czas do jutra wieczorem....teraz zerkłam...a jutro rozłoze karcioszki co? Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#8

MAG, Luks, Bronka dziękuję Wam za udział z całego serducha Buźki Bałam się , że nikt nie będzie chętny Smutny

Luks właśnie też kuleję w kartach na zdrowiu i kompletnie tego nie widzę więc liczę, że sama coś się nauczę Buźki

Izydo poczekam Buźki W ogóle tak myślę, może powinno być więcej czasu? Np do niedzieli wieczorem ?

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#9

1. Jakie zdarzenie było przyczyną mojej operacji?- 7 Mieczy + Paź Buław(-)
Hmm jakas zła ocena sytuacji, złudne poczucie bezpieczństwa, mysłalas , ze mozesz czuc sie bezpieczna ale zostałas oszukana. Kojarzy mi się to z jakims zwierzeciem. Albo spadlas z konia, albo podeszłas do niego jakos tak, od tyłu, ze kon sie wystraszył i kopnął Cię, zranił. Ewentualnie pies Cie zaatakował?

2. Jakiej części mojego ciała dotyczyła? (fajnie by było coś konkretnego ręka noga nerka mózg)- Gwiazda 5 Pucharow
Głowy lub kręgosłupa..Sporowody na tych kartach wiec moze rehabilitacja miala zwiazek z woda, z leczniczymi kąpielami, pływaniem lub podawaniem płynow

3. Dlaczego była to najgorsza operacja?- 7 Buław(-) 2 Buławy
Była niebezpieczna, istaniało zagrożenie , ze moze sie nie udac, ze bedziesz w jakims sensie inwalida, mogłas jezdziec na wozku lub chodzic o kulach gdyby sie nie udała, byłabys zdana na opiekę innych a leczenie, rehabilitacja byłoby ogromnie kosztowne. Być moze trzeba byloby sie gdzies zapożyczyc aby podolac finansowo.
Odpowiedz
#10

1. Jakie zdarzenie było przyczyną mojej operacji?- 7 Mieczy + Paź Buław(-)
Hmm jakas zła ocena sytuacji, złudne poczucie bezpieczństwa, mysłalas , ze mozesz czuc sie bezpieczna ale zostałas oszukana. Kojarzy mi się to z jakims zwierzeciem. Albo spadlas z konia, albo podeszłas do niego jakos tak, od tyłu, ze kon sie wystraszył i kopnął Cię, zranił. Ewentualnie pies Cie zaatakował?

2. Jakiej części mojego ciała dotyczyła? (fajnie by było coś konkretnego ręka noga nerka mózg)- Gwiazda 5 Pucharow
Głowy lub kręgosłupa..Sporowody na tych kartach wiec moze rehabilitacja miala zwiazek z woda, z leczniczymi kąpielami, pływaniem lub podawaniem płynow

3. Dlaczego była to najgorsza operacja?- 7 Buław(-) 2 Buławy
Była niebezpieczna, istaniało zagrożenie , ze moze sie nie udac, ze bedziesz w jakims sensie inwalida, mogłas jezdziec na wozku lub chodzic o kulach gdyby sie nie udała, byłabys zdana na opiekę innych a leczenie, rehabilitacja byłoby ogromnie kosztowne. Być moze trzeba byloby sie gdzies zapożyczyc aby podolac finansowo.
Odpowiedz
#11

1. Jakie zdarzenie było przyczyną mojej operacji?- 7 Mieczy + Paź Buław(-)
Hmm jakas zła ocena sytuacji, złudne poczucie bezpieczństwa, mysłalas , ze mozesz czuc sie bezpieczna ale zostałas oszukana. Kojarzy mi się to z jakims zwierzeciem. Albo spadlas z konia, albo podeszłas do niego jakos tak, od tyłu, ze kon sie wystraszył i kopnął Cię, zranił. Ewentualnie pies Cie zaatakował?

2. Jakiej części mojego ciała dotyczyła? (fajnie by było coś konkretnego ręka noga nerka mózg)- Gwiazda 5 Pucharow
Głowy lub kręgosłupa..Sporowody na tych kartach wiec moze rehabilitacja miala zwiazek z woda, z leczniczymi kąpielami, pływaniem lub podawaniem płynow

3. Dlaczego była to najgorsza operacja?- 7 Buław(-) 2 Buławy
Była niebezpieczna, istaniało zagrożenie , ze moze sie nie udac, ze bedziesz w jakims sensie inwalida, mogłas jezdziec na wozku lub chodzic o kulach gdyby sie nie udała, byłabys zdana na opiekę innych a leczenie, rehabilitacja byłoby ogromnie kosztowne. Być moze trzeba byloby sie gdzies zapożyczyc aby podolac finansowo.
Odpowiedz
#12

jakie zdarzenie było przyczyną operacji-4 buław-spowodowane Twoją beztroską,lekkomyślnością Uśmiech
jakiej części ciała dotyczyły-Sprawiedliwość-oczy?
dlaczego była to najgorsza operacja-rycerz mieczy-bardzo duży ból,może nieprzyjemny lekarz?
Odpowiedz
#13

jakie zdarzenie było przyczyną operacji-4 buław-spowodowane Twoją beztroską,lekkomyślnością Uśmiech
jakiej części ciała dotyczyły-Sprawiedliwość-oczy?
dlaczego była to najgorsza operacja-rycerz mieczy-bardzo duży ból,może nieprzyjemny lekarz?
Odpowiedz
#14

jakie zdarzenie było przyczyną operacji-4 buław-spowodowane Twoją beztroską,lekkomyślnością Uśmiech
jakiej części ciała dotyczyły-Sprawiedliwość-oczy?
dlaczego była to najgorsza operacja-rycerz mieczy-bardzo duży ból,może nieprzyjemny lekarz?
Odpowiedz
#15

Uśmiech no to odpowiadam-
1-jakie zdarzenie było przyczyną twojej ostatniej operacji?-Krolowa Kielich,4Buław,7Buław-myślę ,ze jakiś stres,omdlenie,ból ,ucisk żolądka,klatki piersiowej,sytuacja miała miejsce w domu lub w jego okolicy
2-Jakiej cześci ciała dotyczyła?-2 Mieczy,Słońce,R.Buław-powiedziałabym tutaj ,ze chodzi o podwójny narząd płuca,oskrzela,ale przewodnim tematem jest krew tak mi się tutaj pokazuje,krew,ciśnienie,serce...moze jakiś zator płucny,pokazują mi sie tutaj takie rzuty gorąca
3-dlaczego ta operacja była najgorszą?-10Buław,Księżyc,3 Buław-była cieżka,moze i ledwo cie odratowano,dluga lekarze obawiali się nawrotów chorobowych,była wykonana poza miejscem zamieszkania
Na razie to tyle z mojej strony,będę czekała na wyniki....pa pa Uśmiech Rotfl

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#16

Uśmiech no to odpowiadam-
1-jakie zdarzenie było przyczyną twojej ostatniej operacji?-Krolowa Kielich,4Buław,7Buław-myślę ,ze jakiś stres,omdlenie,ból ,ucisk żolądka,klatki piersiowej,sytuacja miała miejsce w domu lub w jego okolicy
2-Jakiej cześci ciała dotyczyła?-2 Mieczy,Słońce,R.Buław-powiedziałabym tutaj ,ze chodzi o podwójny narząd płuca,oskrzela,ale przewodnim tematem jest krew tak mi się tutaj pokazuje,krew,ciśnienie,serce...moze jakiś zator płucny,pokazują mi sie tutaj takie rzuty gorąca
3-dlaczego ta operacja była najgorszą?-10Buław,Księżyc,3 Buław-była cieżka,moze i ledwo cie odratowano,dluga lekarze obawiali się nawrotów chorobowych,była wykonana poza miejscem zamieszkania
Na razie to tyle z mojej strony,będę czekała na wyniki....pa pa Uśmiech Rotfl

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#17

Uśmiech no to odpowiadam-
1-jakie zdarzenie było przyczyną twojej ostatniej operacji?-Krolowa Kielich,4Buław,7Buław-myślę ,ze jakiś stres,omdlenie,ból ,ucisk żolądka,klatki piersiowej,sytuacja miała miejsce w domu lub w jego okolicy
2-Jakiej cześci ciała dotyczyła?-2 Mieczy,Słońce,R.Buław-powiedziałabym tutaj ,ze chodzi o podwójny narząd płuca,oskrzela,ale przewodnim tematem jest krew tak mi się tutaj pokazuje,krew,ciśnienie,serce...moze jakiś zator płucny,pokazują mi sie tutaj takie rzuty gorąca
3-dlaczego ta operacja była najgorszą?-10Buław,Księżyc,3 Buław-była cieżka,moze i ledwo cie odratowano,dluga lekarze obawiali się nawrotów chorobowych,była wykonana poza miejscem zamieszkania
Na razie to tyle z mojej strony,będę czekała na wyniki....pa pa Uśmiech Rotfl

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#18

Aferciu, tez wzme udzial, tylko ciagle cos wyskakuje i czas ucieka..jeszcze ma dzisiaj serwer nie dzialac, wiec moze faktycznie do niedzieli..? Prosi
Odpowiedz
#19

Aferciu, tez wzme udzial, tylko ciagle cos wyskakuje i czas ucieka..jeszcze ma dzisiaj serwer nie dzialac, wiec moze faktycznie do niedzieli..? Prosi
Odpowiedz
#20

Aferciu, tez wzme udzial, tylko ciagle cos wyskakuje i czas ucieka..jeszcze ma dzisiaj serwer nie dzialac, wiec moze faktycznie do niedzieli..? Prosi
Odpowiedz
#21

1. Jakie zdarzenie było przyczyną mojej operacji?- 10 buław- wysoko ustawiona poprzeczka/to pod kątem skoku na koniu/
2. Jakiej części mojego ciała dotyczyła? (fajnie by było coś konkretnego ręka noga nerka mózg)- 3 miecze-coś się stało z sercem...?były problemy z oddychaniem...może coś się wbiło w serce../ale mnie naszło.../
3. Dlaczego była to najgorsza operacja? 8 mieczy- byłaś ograniczona przez jakiś czas w poruszaniu się,również psychicznie to przeżyłaś i możliwe ze straciłaś ciąże

To mówia moje karty...

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#22

1. Jakie zdarzenie było przyczyną mojej operacji?- 10 buław- wysoko ustawiona poprzeczka/to pod kątem skoku na koniu/
2. Jakiej części mojego ciała dotyczyła? (fajnie by było coś konkretnego ręka noga nerka mózg)- 3 miecze-coś się stało z sercem...?były problemy z oddychaniem...może coś się wbiło w serce../ale mnie naszło.../
3. Dlaczego była to najgorsza operacja? 8 mieczy- byłaś ograniczona przez jakiś czas w poruszaniu się,również psychicznie to przeżyłaś i możliwe ze straciłaś ciąże

To mówia moje karty...

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości