Warsztat 70 - Zwierzątko
#1

Witajcie moi Drodzy!
Przed nami przyjemny i mam nadzieję prosty warsztat:
Bardzo lubię zwierzęta. Obecnie posiadam psa, jest on moim drugim pupilem. Oto pytania:
1. Co było moim pierwszym zwierzakiem?
2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u nas w domu?


Zapraszam gorąco wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza mało doświadczonych (są tylko dwa proste pytania), ale oczywiście także tych bardziej Rotfl
Rozwiązanie warsztatu planuję na czwartek, chyba, że będzie prośba o skrócenie/wydłużenie. Uśmiech

Powodzenia!
Odpowiedz
#2

Witajcie moi Drodzy!
Przed nami przyjemny i mam nadzieję prosty warsztat:
Bardzo lubię zwierzęta. Obecnie posiadam psa, jest on moim drugim pupilem. Oto pytania:
1. Co było moim pierwszym zwierzakiem?
2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u nas w domu?


Zapraszam gorąco wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza mało doświadczonych (są tylko dwa proste pytania), ale oczywiście także tych bardziej Rotfl
Rozwiązanie warsztatu planuję na czwartek, chyba, że będzie prośba o skrócenie/wydłużenie. Uśmiech

Powodzenia!
Odpowiedz
#3

Witajcie moi Drodzy!
Przed nami przyjemny i mam nadzieję prosty warsztat:
Bardzo lubię zwierzęta. Obecnie posiadam psa, jest on moim drugim pupilem. Oto pytania:
1. Co było moim pierwszym zwierzakiem?
2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u nas w domu?


Zapraszam gorąco wszystkich zainteresowanych, zwłaszcza mało doświadczonych (są tylko dwa proste pytania), ale oczywiście także tych bardziej Rotfl
Rozwiązanie warsztatu planuję na czwartek, chyba, że będzie prośba o skrócenie/wydłużenie. Uśmiech

Powodzenia!
Odpowiedz
#4

Skorzystam na początku żeby się nie sugerować...więc:
1. Co było moim pierwszym zwierzakiem?- Głupiec- Skoro na karcie jest mały piesek to być może tez miałeś jakiegoś wcześniej...
2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u nas w domu? Sąd ostateczny...no i tu mam dylemat, może 10 lub 20, ale na karcie są golasy więc może to wiek 0+, taki w którym jeszcze naturyzm nie krępuje... Oczko
pozdrawiam ...i czekam cierpliwie na wynik Uśmiech

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#5

Skorzystam na początku żeby się nie sugerować...więc:
1. Co było moim pierwszym zwierzakiem?- Głupiec- Skoro na karcie jest mały piesek to być może tez miałeś jakiegoś wcześniej...
2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u nas w domu? Sąd ostateczny...no i tu mam dylemat, może 10 lub 20, ale na karcie są golasy więc może to wiek 0+, taki w którym jeszcze naturyzm nie krępuje... Oczko
pozdrawiam ...i czekam cierpliwie na wynik Uśmiech

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#6

Skorzystam na początku żeby się nie sugerować...więc:
1. Co było moim pierwszym zwierzakiem?- Głupiec- Skoro na karcie jest mały piesek to być może tez miałeś jakiegoś wcześniej...
2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u nas w domu? Sąd ostateczny...no i tu mam dylemat, może 10 lub 20, ale na karcie są golasy więc może to wiek 0+, taki w którym jeszcze naturyzm nie krępuje... Oczko
pozdrawiam ...i czekam cierpliwie na wynik Uśmiech

Nie wystarczy dużo wiedzieć, ażeby być mądrym
Heraklit z Efezu
Odpowiedz
#7

1. Co było moim pierwszym zwierzakiem?
Nie wiem dlaczego, ale wydaje mi się, że jest to Twój drugi pies.
Karta 2 miecze - miałeś ptaka

2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u nas w domu?
Ermita - 9 lat

Pozdrawiam,
MAG
Odpowiedz
#8

Co bylo Twoim pierwszy zwierzakiem?
9 monet..karty nie daly mi zadnej alternatywy..miales ptaka, i sadzac po karcie byl to raczej ptaszek wiekszy niz mniejszy, moze papuzka a moze przygarniety lub zablakany dziki ptak, ktorym sie zaopiekowales lub ktorego wyleczyles..

Ila miales wtedy lat?
VII Rydwan..miales 7 lat.. Myśli
..pozdrawiam.. Buźki
Odpowiedz
#9

Na wszelki wypadek nie czytałam odpowiedzi innych, żeby się nie sugerować Oczko
Jestem bardzo ciekawa, czy coś trafię.
1. Co było Twoim zwierzakiem? XIV Umiarkowanie. Mam w mojej talii (Kat Black Golden) skrzydlatego anioła i kaczkę w tle, więc stawiam na jakiegoś ptaszka - może papużka albo kanarek?
2. Ile miałeś lat? Rycerz mieczy - chyba mogłeś być już nastolatkiem, jeszcze nie dorosłym. Jakieś piętnaście-siedemnaście?
Odpowiedz
#10

co było Twoim pierwszym zwierzakiem-Moc-kot Uśmiech
le miałeś lat-5 kielichów-5 lat?
Odpowiedz
#11

Jantar
MAG
Poranna_Ciszo
Czarodziejko
Ayla
Dziękuję za udział Kwiatek

I oczywiście zapraszam wszystkich zainteresowanych Uśmiech
Odpowiedz
#12

1. Co było moim pierwszym zwierzakiem? - Rycerz Monet, 10 buław, Q monet - ptak?? może egzotyczna papuga??
2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u mnie w domu ? - Moc, 6 mieczy, Rydwan - 10 lub 12 lat Myśli Pozdrawiam wszystkich Papa Papa
Odpowiedz
#13

1. Co było moim pierwszym zwierzakiem? - Rycerz Monet, 10 buław, Q monet - ptak?? może egzotyczna papuga??
2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u mnie w domu ? - Moc, 6 mieczy, Rydwan - 10 lub 12 lat Myśli Pozdrawiam wszystkich Papa Papa
Odpowiedz
#14

1. Co było moim pierwszym zwierzakiem? - Rycerz Monet, 10 buław, Q monet - ptak?? może egzotyczna papuga??
2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u mnie w domu ? - Moc, 6 mieczy, Rydwan - 10 lub 12 lat Myśli Pozdrawiam wszystkich Papa Papa
Odpowiedz
#15

Cudowny temat Kotek

1. Co było moim pierwszym zwierzakiem? Paź buław Siła 10 buław
Zwierzątko bardzo dynamiczne, które czasem nie do końca Cię słuchało. Było ciepłe w dotyku i uczyło Cię cierpliwości. Na sile jest lew więc obstawiam na kota i też 10 bułąw takie kocie znikanie. Chociaż dużo tutaj kart piaskowych więc może jakiś gad? 10 buław kojarzy mi się też z jeżem. Chociaż te buławy mogą też mówić że zwierzątko było z ciepłych krajów.
2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u nas w domu?
4 monety
Kojarzy mi się z wiekiem zdobywania umiejętności więc albo wiek wczesnoszkolny 4-8 lat albo coś koło 14-16.

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#16

Cudowny temat Kotek

1. Co było moim pierwszym zwierzakiem? Paź buław Siła 10 buław
Zwierzątko bardzo dynamiczne, które czasem nie do końca Cię słuchało. Było ciepłe w dotyku i uczyło Cię cierpliwości. Na sile jest lew więc obstawiam na kota i też 10 bułąw takie kocie znikanie. Chociaż dużo tutaj kart piaskowych więc może jakiś gad? 10 buław kojarzy mi się też z jeżem. Chociaż te buławy mogą też mówić że zwierzątko było z ciepłych krajów.
2. Ile miałem lat gdy zwierzak pojawił się u nas w domu?
4 monety
Kojarzy mi się z wiekiem zdobywania umiejętności więc albo wiek wczesnoszkolny 4-8 lat albo coś koło 14-16.

Nie pozwól się zadomowić swojemu nieszczęściu.
Call the Midwife
Odpowiedz
#17

Barbara40
Afercia
Dziękuję za udział w warsztacie Kwiatek
Odpowiedz
#18

Barbara40
Afercia
Dziękuję za udział w warsztacie Kwiatek
Odpowiedz
#19

Łukaszu poczekaj proszę na mnie, ostatni warsztat mi uciekłUśmiech Postaram się wieczorem odpowiedzieć
Odpowiedz
#20

Łukaszu poczekaj proszę na mnie, ostatni warsztat mi uciekłUśmiech Postaram się wieczorem odpowiedzieć
Odpowiedz
#21

Wiedźma Marta napisał(a):Łukaszu poczekaj proszę na mnie, ostatni warsztat mi uciekłUśmiech Postaram się wieczorem odpowiedzieć
Spokojnie, poczekam Uśmiech
Warsztat póki co jest ważny do czwartku, aczkolwiek zastanawiałem się czy go nie skrócić do środy (ale jeśli będą chętni do udziału to można nawet wydłużyć do piątku).
Odpowiedz
#22

Wiedźma Marta napisał(a):Łukaszu poczekaj proszę na mnie, ostatni warsztat mi uciekłUśmiech Postaram się wieczorem odpowiedzieć
Spokojnie, poczekam Uśmiech
Warsztat póki co jest ważny do czwartku, aczkolwiek zastanawiałem się czy go nie skrócić do środy (ale jeśli będą chętni do udziału to można nawet wydłużyć do piątku).
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości