Mój PP pytania o technikę
#1

Witam jestem w trakcie tworzenia mojego portretu mam kilka pytań związanych z techniką

1. Wiek średni a wiek dojrzały jak to tarot rozumie? Mam 30 lat mam się czuć średnio czy dojrzale  Myśli Dla mnie 30tka to już wejście w dojrzały wiek.

2. Czy każda karta która się powtarza to ma być odwrócona? mam 4xeremita, 2xcesarzowa i 2x księżyc
21.09.1985

1. ŚWIAT
2. PUSTELNIK (-)
3. MAG
________________________________________________________________________________
4. WAGA
5. FORTUNA
6. KSIĘŻYC (-)
7. PUSTELNIK (-)
8. PAPIEŻ
_________________________________________________________________________________
9. WISIELEC
10. KSIEŻYC (-)
11. CESARZ
__________________________________________________________________________________
12. SZTUKA
13. CESARZOWA (-)
14. PUSTELNIK (-)
__________________________________________________________________________________
15. CESARZOWA (-)
17. GŁUPIEC
18. PUSTELNIK (-)[/size]

3. Czy wszystkie osoby na świecie urodzone w moim dniu urodzin są podobne do mnie? Brakuje mi tutaj jakiejś karty losowej coś co by nas wyszczególniło od innych.

4. Jaki jest prawdziwy dzień twoich urodzin? Urodziłam się pięć minut po północy 21 września, 30 lat temu czy dokładnie oni to sprawdzali? Równie dobrze mogłam zostać urodzona w ostatniej minucie 20 września, a zanotowali mnie pięć minut po północy. Jak uniknąć błędu Myśli
Odpowiedz
#2

To chyba zalezy od osoby Uśmiech

Ja bym to z obiegiem Saturna skojazyla, czyli dokladnie tak, ze mniej wiecej 30 lat przechodzimy w czas dojzaly, a potem tak z 50 kilka to juz kolejny etap Uśmiech

Nie za bardzo rozumiem pytanie drugie? Moze zamiesc portret i zobaczymy?
Odpowiedz
#3

Dorotko,

Moja rada zacznij interpretacje od portretu do numeru 8. Jesli to opanujesz to juz jest dobra baza. Numery bez interpretacji karmiczne, jesli sie powtarzaja, sa interpretowane jako odwrocone (czili 1-8, 12,13,14). Aczkolwiek,wszystko mozna odwrocic wiec najwazniejsze abys z portretu wyciagnela nad czym masz pracowac w swoim zyciu.
Odpowiedz
#4

A dziękuję szybka odpowiedz co ma być odwrócone sporo mi wyjaśniło. Skupię się na pierwszych 8 kartach. Nie jest łatwo Uśmiech
Odpowiedz
#5

Pisz w razie czego co wymyslilas, napewno pomozemy, i zachecamy do aktywnosci na forum Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości