Mój portret
#1

Niech mi ktoś pomoże to jakoś odczytać :p
pozycja 1. – dzieciństwo i młodość; - Kapłan
pozycja 2. – wiek dojrzały; - Kapłanka
pozycja 3. – jesień życia - Cesarzowa
– pozycja 4. – podświadomość, czyli lęki, kompleksy, blokady, często nie uświadamiane; - Rydwan
– pozycja 5. – świadomość, czyli aspiracje, dążenia, cele, moralność, etyka, sfera samorealizacji; - Kapłanka
– pozycja 6. – nadświadomość, czyli ukryte talenty, zdolności, a także duchowi opiekunowie; - Wisielec
– pozycja 7. – misja, czyli zadanie do wykonania, z jakim człowiek przyszedł na świat; - Koło fortuny
– pozycja 8. – „dary”, czyli potencjał umożliwiający i ułatwiający wykonanie misji; - Umiar
– pozycja 12. – Karta Harmonii Psychicznej; - Kapłanka
– pozycja 13. – to, jak człowiek postrzega siebie; - Kapłanka
– pozycja 14. – to jak człowieka postrzegają inni - Kapłanka

Bardzo mnie zdziwiło, że tyle razy powtarza mi się kapłanka, ale to chyba jest możliwe z tego co czytałam.. To jak, pomoże ktoś Uśmiech
Odpowiedz
#2

Prosimy najpierw o probe intepretacji z Twojej strony , zajmujesz sie tarotem, wiec smialo !
Uśmiech
Odpowiedz
#3

Przeglądałam forum i natrafiłam na swój portret, ale zrobiłam nowy według porad jednej wróżki z forum i wyszedł mi on już troszkę innym. Tym razem podjęłam się próby interpretacji, aczkolwiek będę wdzięczna za podpowiedzi lub poprawienie mnie jeśli popełniłam błąd Uśmiech
dzieciństwo i młodość - KAPŁAN
- odpowiedzialność za własną dojrzałość
- samo decydowanie za każde przedsięwzięcie
- stawianie sobie coraz to wyższych poprzeczek
- samodzielność w podejmowaniu kazdej decyzji
A więc tutaj sie musze zgodzić, bo ja zawsze za siebie sama podejmowałam i podejmuje decyzje, zawsze za siebie decydowałam, może to właśnie mnie nauczyło odpowiedzialności za swoje zachowanie i czyny. Rodzice uczyli mnie samodzielności od najmłodszych lat, chodź tez nigdy nie dawałam sobie wejść nikomu na głowę.

wiek średni - KAPŁANKA
- poświęcenie dla celów wyższych
- intuicja
- wysoki rozwój duchowy i intelektualny
- miłość do założonej rodziny
Wiek średni kojarzy mi sie z wiekiem +35 lat. Nie wiem co ma znaczyć to poświęcenie dla celów wyższych, ale marzy mi się bycie prawnikiem czy politykiem.. Na pewno kimś kto ma jakiś wpływ na społeczeństwo. Wysoki rozwój intelektualny to jak wiadomo dobre i porządne wykształcenie. A miłość do rodziny? Jak najbardziej chciałabym tego jak każdy inny.

wiek dojrzały - CESARZ
- wytrwałość i nieustępliwość
- inteligencja
- instynkt władzy
- ambicja i chęć rządzenia
Jak już wspomniałam wczesniej chciałabym być politykiem lub prawnikiem, bo czuje w sobie, że mam do tego jakiś pociąg. Potrafię być wytrwała ale i nieustępliwa, jeśli mi na czym zależy.

podświadomość - RYDWAN
- zdolność do realizacji planów
- zmysł artystyczny
- wierność, szczerość
- szybkość w działaniu
Lubię prawdziwą sztukę, interesuje sie teatrem, sama przez jakiś czas grałam. Zawsze staram się realizować swoje cele i plany. To prawda ja nie potrzebuje dużo czasu aby wymyślić jakiekolwiek rozwiązanie, zazwyczaj mi to szybko wychodzi.

świadomość - KOCHANKOWIE
- charakter chwiejny i niezdecydowany
- przywiązanie i przyzwyczajenie
No jak każdemu zdarza mi się być niezdecydowaną na coś, ale też jest prawdą że sie szybko przywiązuje czasami nawet za szybko..

nadświadomość - ŚMIERĆ
- zdolności wróżbiarskie i przewidywania
- siła psychiczna
Pamiętam w tamtym roku gdy spacerowałam po toruńskiej starówce, spotkałam starszą panią, która powróżyła mi na całe życie i to się cały czas sprawdza, powiedziała mi że mam w sobie zdolności przewidywania przyszłości, które powinnam stale rozwijać i pielęgnować.

misja życiowa - SIŁA
- zdolność realizacji
- dominacja
- odwaga i tupet
- gwałtowność i złość
- przebojowość
Mówiąc o sobie to jestem przebojowa i cechuje mnie duże poczucie humoru. Lubię dominować, byc na pozycji przywódczej. Należę do ludzi odważnych ale i potrafię sie nieźle zdenerwować, choć nie łatwo mnie wyprowadzić z równowagi.

środki realizacji - DIABEŁ
- potężna, egoistyczna siła
- zdolność manipulacji
- buntowniczość
Wszystko tak, nie ukrywam że umiem być manipulatorką i buntownicza.

wnętrze - CESARZOWA
- stanowczość
- ambicja i wiedza
- intuicja
- płodność, matczyna miłość
- uczciwość
- przyjazny stosunek do ludzi
Jestem stanowcza, ambitna. Często intuicja mnie nie zawodzi i mam niegdyś wysokie wymagania. Jak kazda kobieta, pragnę kiedyś założyć szczęśliwą rodzinę.

na zewnątrz - ŚWIAT
- dążenie do doskonałości
- siła psychiczna
- inwencja twórcza
- miłość do ludzi
- uczucia pozbawione egoizmu
Miło wiedzieć, że jest sie tak postrzeganym Rotfl

Czekam na Wasze sugestie ! Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości