X na dłoniach
#1

Wiem ze linii na dłoniach ulegaj zmianom .
Na moich dłoniach powstają znaki "X" , dawnej ich nie miałem obserwuje jak powstają co raz dokładnie teraz mam full znaków "X" .

ciekawie mnie co wy sądzicie o tym Uśmiech
Odpowiedz
#2

W różnym miejscu na dłoni iksy mają znaczyć co innego... gdzie je masz? u nasady jakiego palca, lub w jakiej pozycji na dłoni?
Odpowiedz
#3

Przy każdym palcu na pagórkach wszystkich , przy Lini życia powstaje duży "X". linia Urana 3"X"
miedzy linia serca a rozumu z 4 "X" . i małych "X" od groma rozsiane Myśli
Odpowiedz
#4

Zazwyczaj takie krzyżyki wskazują na ostrzeżenie w danej dziedzinie za którą odpowiada konkretne wzgórze, linia czy palec... mówią o potężnej sile pochodzenia zewnętrznego mającej jakiś wpływ na nasze losy, na dany aspekt naszego życia.
Nie mam pojęcia co oznaczają jednak zasiane gromadą na dłoni... nie trzymaj zaciśniętych dłoni to może znikną hehhehe Język

pozdro Oczko
Odpowiedz
#5

Rożne piszą portale , co oznacza tak pól na pol każdy ma inne zdanie Uśmiech
Odpowiedz
#6

Tez mam dwa x na dloni, i ponoc to nie jeste żaden powod do radości,wręcz przeciwnie, zpaowiada jakies ciezkie przezycia na drodze zycia Kotek
Odpowiedz
#7

MARINA napisał(a):Tez mam dwa x na dloni, i ponoc to nie jeste żaden powod do radości,wręcz przeciwnie, zpaowiada jakies ciezkie przezycia na drodze zycia Kotek

To znaczy moja świadomość uzyskała dużo plusów wiec te krzyżyki uznaje za zrealizowanie jakiegoś etapu i byłem zadowolony Uśmiech
Fakt ze biedzie coraz gorzej bo wyższe etapy gry Uśmiech Dzięki tobie to odkryłem ten fakt Boi się
Odpowiedz
#8

Alex,no nie przezywaj, prosze Cie..co Ci jest pisane od losu to Cie nie minie..wiem to najlepiej..nie martw sie na zapas jakimis krzyzykami tylko zyj kazdym dniem tak, jakby mial byc ostatnim dniem..czerp radosc z istnienia..jestes, i to jest radosc na dzisiaj..obudzisz sie jutro - bedzie radosc na jutro..mysl pozytywnie a to zacznie pozytywnie odzialowywac na Twoje zycie..po co sie zamartwiac krzyzykami..rozumiem, jest to jakas ciekawostka ale nie pozwol sie opetac zlym przeczuciom..ok..? Ok buziaczki Pociesza
Odpowiedz
#9

To jest efekt pustynia masz wodę ale nie możesz pic Uśmiech
Tak samo jest ze mną wiem dużo ale nie używam nie wykorzystuje dalej lecę po starych schematach Myśli
Ostatni dzień to wiem a buduje do przodu , wałkuje to z parę dni Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości