Trąba powietrzna
#1

Sen miałam nad ranem, ale był bardzo wyraźny i kolorowy - co u mnie jest rzadkością. Wiec myślę nad tym, jakie ma znaczenie
Byłam na dworze, na swoim podwórku. Niebo było piękne, jasne, chyba święciło słońce, nagle naszły pojedyncze ciemne chmury i zrobiło się jakoś tak... dramatycznie. Poszłam do domu i przez okno widziałam jak w oddali przechodzi trąba powietrzna. Ale jaka piekna. W kolorach fioletu i różu, az mi dech zabrało z podziwu, nie ze strachu ! Patrzyłam urzeczona i tak się obudziłam.
Nic mi do głowy nie przychodzi.
Odpowiedz
#2

Doznasz uniesiesienia duchowego, to przyjdzie znienacka, wypelni Cie energią miłosci duchowej... byc moze podczas tych Swiat cos Toba pozytywnie bardzo zakręci i wzruszy?
Z zewnatrz przyjdzie do Ciebie głeboka i jakościowa zmiana oraz ożywienie w życiu jak rowniez spodziewaj sie szokującej wiadomosci z zewnatrz, ktora Tobą zawriruje, niekoniecznie złej, raczej pozytywnej ale wprawi Cie ona w zdumienie, oniemiejesz.
Wiadomosc jak i kazde zawirowanie będzie dotyczyło Twoich bliskich, Twojej rodziny. Niewykluczone , ze temat tej informacji bedzie dotyczyl milosci, stanu zakochania, dziecka, ślubuOczko
Odpowiedz
#3

Dziękuję Lady, bardzo piękna interpretacja, mam nadzieję, że sie spełni. Buziak
Odpowiedz
#4

Buziak
Odpowiedz
#5

sny o trabie powietrznej mam  od czasu do czasu Uśmiech u mnie zawsze zapowiada zmiany życiowe ,duże emocje nie koniecznie dobre.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości