Warsztat Bronki
#1

       
Tak sobie pomyślałam, że podzielę się z Wami swoimi innymi pasjami...jest ich mnóstwo, a to tylko namiastka  Oczko
Tutaj akurat moja miłość do materiałów....wszystkie zakupuje na wyprzedażach, w lumpeksach, zbieram ścinki, daję im drugie życie....
Nie lubię marnotrawstwa, kocham kolory, faktury itp. potrafię się zainspirować dosłownie wszystkim...i wszystko wykorzystać (pokaże jak tylko znajdę zdjęcia... które gdzieś zgrałam  Myśli  Myśli  Myśli ) A narazie te co mi się na dysku uchowały (fotografia akurat moją pasją nie jest dlatego wybaczcie jakość zdjęć)
Odpowiedz
#2

Podobaja mi sie szczególnie bombki, są nietuzinkowe. Brawo! Kwiatek
Odpowiedz
#3

Super! Uśmiech
Odpowiedz
#4

Bombki ekstra! Oklaski
Odpowiedz
#5

[ATTACHMENT NOT FOUND]
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Miałam poszukać starych rzeczy, ale nie bardzo mam kiedy, podejrzewam że płyty pojechały z rodzicami...Znajde obiecuje Oczko Dzisiaj sobie wpadłam na taki oto pomysł, może komuś się przyda (oszczedność pieniedzy i środowiska Oczko) zrobienie tego zajęło mi ok.godziny (farba szybko wyschła na słoneczku), pozostaje jeszcze pożądnie werniksem utrwalić żeby się nie zmyło Oklaski
Odpowiedz
#6

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Na letnie wieczory Oczko Do zrobienia w godzinke
Odpowiedz
#7

Super Bronka, jestes pod wrazeniem.. Ok
Odpowiedz
#8

Brawo, i to tak szybko!
Ja na drutach robię, to mi się schodzi ze wszystkim Oczko
Odpowiedz
#9

Dziękuje Buziak Buziak Buziak
Poranna ciszo łatwizna i tyle filmików w sieci...
Podobało się dzisiaj wszystkim więc jutro zasiadam do kolejnego projektu Rotfl
Czarodziejko wklej coś, chętnie po patrze
Odpowiedz
#10

Bronko - najwyższe słowa uznania Oklaski Ok

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#11

Dziękuje LeCaro :-* mam w planach tworzyć dla dzieci, bo nie ma nic wdzięczniejszego...zabawki, ubranka, wyposażenie wnętrz...plany duże, ale mam nadzieję ze zapał mnie nie opuści
Odpowiedz
#12

   

OOOOoooo znalazłam coś co pare lat temu chrześniakowi zrobiłam....szwagier się wtedy na mnie troche obraził, że u faceta w pokoju Syrenka... Rotfl ...ciężko było proporcje zachować bo to duże dosyć
Odpowiedz
#13

No tak, u faceta to powinien być czołg, albo chociaż straż pożarna Wyśmiewacz Trudno ludzi zadowolić. A namalowałaś super, rzeczywiście trudno pewnie było na tak dużym formacie.
A ja mojemu synowi namalowałam sówkę do pokoju Oczko (w ramkach, nie bezpośrednio na ścianie).
Odpowiedz
#14

Bronka, ale zdolniacha z Ciebie!! A ja się do jednego obrobienia koca nie mogę zmobilizować... Wielkie brawa dla Ciebie Uśmiech
Odpowiedz
#15

No to sówka też mało męska jakby to mój szwagier stwierdził Rotfl Oczko ściana ze skosa, szyja z tydzień bolała...
LeStelle, bo najgorzej sie zmobilizowac ...ale jak już usiądziesz to samo pójdzie Oczko dzięki Buźki
Odpowiedz
#16

Z tą mobilizacją święte słowa...! Uśmiech
Odpowiedz
#17

Może i by nie pasowała do pokoju Supermana, ale ja ją lubię  Rotfl

   
Odpowiedz
#18

wow Shock Shock Shock Bardzo ładnie Hejka
Odpowiedz
#19

Jestem pod wrazeniem Waszych talentow plastycznych. Brawo!
Odpowiedz
#20

Dziękuje Lady Buźki Buziak nic tak nie oddaje charakteru człowieka jak jego rysunki...
Odpowiedz
#21

Matko - Ty Bronko to naprawdę jesteś kobietą talentów wszelakich... pracuje, wspina się po skałach, podróżuje, wróży z kart, tańczy, trenuje jujitsu, łamie chłopakom serca, szyje ciuszki i maluje na skośnych ściankach Syrenki ... i co jeszcze?!? Rotfl

Czarodziejko - Twoja sówka jest naprawdę śliczna - prze-piękna Oklaski Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#22

Wszyscy tutaj mają rację, tworzysz niesamowite i piękne rzeczy! Cieszy to oko Uśmiech

Inspirujesz do tego, aby każdy się rozwijał w swoich umiejętnościach i predyspozycjach, życzę weny twórczej Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości