Równe godziny na zegarze
#1

Witajcie, mam nadzieję ,że to dobre miejsce nie za bardzo wiedziałam gdzie poruszyć ten wątek. Pytanie dotyczy napotykania na równe godziny, od kilku tygodni spoglądając na zegarek widzę 21:21, 18:18 itp... Szukałam w internecie informacji Ale wszędzie dziwne odpowiedzi albo wręcz śmieszne,macie z tym jakieś doświadczenie?
Odpowiedz
#2

Cześć Monroe,

Ja też tak mam ! Koleżanka mi kiedyś powiedziała, że jeśli patrzę na zegarek i wyświetla równe godziny, to ktoś o mnie myśli.
Odpowiedz
#3

O matko! No to mnie chyba ktoś obmyśla długo i często! Rotfl

Dziękuję Omena za odpowiedz! Buźki
Odpowiedz
#4

Ja słyszałem że po prostu zwracamy uwagę tylko na taką charakterystyczną godzinę... wiele razy w ciągu dnia patrząc na zegarek nie zastanawiając się nad tym nie zwracamy uwagi na zestaw cyfr... w momencie kiedy widzimy cos w tym stylu rzuca się nam to w oczy i po kolejnych razach zaczynamy szukać drugiego dna... tak słyszałem w jakimś programie popularnonaukowym XD

pozdro

s
Odpowiedz
#5

Mnie się bardzo często zdarza widzieć 11:11 i 22:22.
Ale ponieważ są to "moje" liczby, myślę, że po prostu zwracam na nie szczególną uwagę, przecież w ciągu dnia widzę też inne godziny Oczko
Niemniej jednak, chyba coś w tym jest............
Odpowiedz
#6

Ja przez jakiś czas temu też co spojrxzałam na zegarek to była równa godzina i też już dawno słyszałam,że to znak ,że ktoś o Tobie w tym momencie myśli...i cóż nikt szczególny w moim życiu się nie pojawił,a teraz tojuż nie zwracam na to uwagi
Odpowiedz
#7

Dziękuję Sławek_88, Żubrówka, Dzina za odpowiedzi! Buźki

Sławku też o Tym słyszałam, taki to mamy dziwny mózg ,że zapamiętuje moment kiedy akurat trzeba by spojrzeć na zegarek? Rotfl
Odpowiedz
#8

Żeby nie było ,że zwariowałam Rotfl
Odpowiedz
#9

Ja też tak miałam kiedyś Hura zamieściłam posta o 22:22, który dotyczył mojej daty - właśnie 22!
Odpowiedz
#10

Właśnie mnie też nurtuje ten temat bo od jakiegoś miesiąca prawie codziennie widuje godz 11:11. Też doczytałam,że to może być chęć przekazania mi jakiejś wiadomości od duchów opiekuńczych. Niestety nie olśniło mnie o co może chodzić. Czy ma ktoś może pomysł jak mogę tego się dowiedzieć? Czy może cierpliwie poczekać?Próbowałam rozmawiać z nimi by np we śnie dali jaśniejszy przekaz ale cisza.

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz
#11

Bardzo ładne wyjaśnienie zjawiska powtarzających się cyfr jest w książce Doreen Virtue "Anielskie liczby"
Autorka podaje liczby od 0-999 i ich znaczenia, tzn co Aniołowie chcą nam przekazać poprzez pewną liczbę.
Liczby 11,22,33 itd oraz 111, 222, 333 itd mają szczególne znaczenie. Każda liczba jest wyjaśniona, jeśli widzimy 4 liczby
np 1020 to możemy sobie to rozbić na 10 i 20, tak radzi autorka. Bardzo fajna pozycja, konkretnie wszystko opisane.
Cyfry jakie widzimy na zegarze, w tablicach rejestracyjnych, numerach domu, czy na paragonie...
Dla tych co wierzą w Anioły i dla tych bardziej sceptycznych. Polecam, mi pomogła rozszyfrować powtarzające
się godziny 10 10 albo 11 11, często mnie prześladowały. Ciekawe są też liczby 123 albo 345 czyli ciągi uporządkowane.
Odpowiedz
#12

Dziękuje bardzo za szybką odpowiedźUśmiech rozpoczynam poszukiwanie tej książki Uśmiech

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz
#13

Jak chcesz sprawdzić jedną liczbę, mam książkę przy sobie, podaj mi a opiszę.
Ale na przyszłość warto kupić tę pozycję.
Odpowiedz
#14

A mnie od zawsze prześladuje godzina 19:46 Myśli
Odpowiedz
#15

Anja napisał(a):A mnie od zawsze prześladuje godzina 19:46 Myśli


19 - to przesłanie do Ciebie abyś uwierzyła w siebie i swój życiowy cel. Bóg prosi abyś napełniła serce i umysł wiarą( jeśli tego pragniesz poproś niebiosa o pomoc). Twoja wiara jest właśnie teraz nagradzana.
46- Aniołowie przemawiają do Ciebie; "Koncentruj myśli na swoim ja duchowym i swoim Boskim Źródle wszystkiego. Wszelkie materialne obawy powierz nam. "

Dosłowny cytat z książki Doreen Virtue "Anielskie Liczby".
Odpowiedz
#16

Joana.....mnie interesuje właśnie godz 11:11

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz
#17

11- Bądź pozytywna ! Twoje myśli szybko się urzeczywistniają, więc chcesz zapewnić sobie pozytywne rezultaty koncentrując się jedynie na dobru wewnątrz siebie, innych oraz tej sytuacji.

Dosłowny cytat z książki Doreen Virtue "Anielskie liczby'.
Odpowiedz
#18

Dziękuje Ci kochana bardzoUśmiech)

,,nic się nie dzieje bez powodu, wszystko ma swój ukryty sens''
Odpowiedz
#19

Joana napisał(a):
Anja napisał(a):A mnie od zawsze prześladuje godzina 19:46 Myśli


19 - to przesłanie do Ciebie abyś uwierzyła w siebie i swój życiowy cel. Bóg prosi abyś napełniła serce i umysł wiarą( jeśli tego pragniesz poproś niebiosa o pomoc). Twoja wiara jest właśnie teraz nagradzana.
46- Aniołowie przemawiają do Ciebie; "Koncentruj myśli na swoim ja duchowym i swoim Boskim Źródle wszystkiego. Wszelkie materialne obawy powierz nam. "

Dosłowny cytat z książki Doreen Virtue "Anielskie Liczby".
O, dzięki!
Myślisz, że faktycznie coś w tym jest? Myśli
Odpowiedz
#20

Mi się sprawdza, sama oceń Anju, co Ty w tym widzisz
Odpowiedz
#21

Ja ciągle widzę takie "imieniny" godziny. Bardzo bym chciała, żeby ktoś o mnie myślałSmutny
Odpowiedz
#22

Na tej stronie tez można znaleźć trochę informacji i wyjaśnień znaczenia liczb. Niestety tylko w języku angielskim <!-- m --><a class="postlink" href="http://sacredscribesangelnumbers.blogspot.com/p/index-numbers.html?m=1">http://sacredscribesangelnumbers.blogsp ... s.html?m=1</a><!-- m -->
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości