Warsztat 73 - Powrót do przeszłości
#1

Bardzo dziękuję za możliwość poprowadzenia warsztatu, mam nadzieję, że będzie ciekawie! Uśmiech

Jutro zamierzam wrócić do czegoś, co przerwałam przed mniej więcej dwoma laty.
Pytania:
1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania?
2. Czym jest to, do czego wracam?

Czekam na odpowiedzi do niedzieli wieczorem. Bawcie się dobrze! Uśmiech
Odpowiedz
#2

Uśmiech Uśmiech Uśmiech 1, Piątka mieczy - były jakieś ograniczenia, albo ktoś coś źle podpowiedział może troszkę Cię oszukał albo nie miałaś wiedzy i doświadczenia w tym temacie więc spasowałaś ...
2,Królowa kijów- założenie własnej firmy, podjęcie nauki albo kupno mieszkania?
Odpowiedz
#3

Jakie były przyczyny Twojego zaniechania....Księżyc, Król Mieczy,7denarów...ktoś Cię oszukał, pozbawił złudzeń, okoliczności nie sprzyjały i postanowiłaś to przeczekać i jeszcze raz na spokojnie przemyśleć
Czym jest to do czego wracasz...Król Denarów, pustelnik...też myślę, że zajęcie się czymś na własną rękę, niezależność, na pewno ostrożniejsze i dojrzalsze podejście tym razem Oczko
Odpowiedz
#4

A spróbuję Czarodziejko, skoro mi już ukradłaś warsztacik Rotfl Nieeeee, żartuję... Oczko
Dobra... no więc 9 denarów, Królowa Kielichów, Rycerz Kielichów. I teraz moja interpretacja karcioszków:
1) zrezygnowałaś z powodu dzidziusiowego Oczko
2) a co robiłaś - moim zdaniem były to jakieś zajęcia hm... artystyczno-ćwiczeniowe że tak powiem... no jakaś joga, pilates, taniec, albo ostatecznie basen... coś w ten deseń Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

A spróbuję Czarodziejko, skoro mi już ukradłaś warsztacik Rotfl Nieeeee, żartuję... Oczko
Dobra... no więc 9 denarów, Królowa Kielichów, Rycerz Kielichów. I teraz moja interpretacja karcioszków:
1) zrezygnowałaś z powodu dzidziusiowego Oczko
2) a co robiłaś - moim zdaniem były to jakieś zajęcia hm... artystyczno-ćwiczeniowe że tak powiem... no jakaś joga, pilates, taniec, albo ostatecznie basen... coś w ten deseń Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#6

Przydział był ;P

Dzina, Bronka, LeCaro, dzięki za udział Uśmiech Czekam na następne interpretacje!
Odpowiedz
#7

Przydział był ;P

Dzina, Bronka, LeCaro, dzięki za udział Uśmiech Czekam na następne interpretacje!
Odpowiedz
#8

Przydział był ;P

Dzina, Bronka, LeCaro, dzięki za udział Uśmiech Czekam na następne interpretacje!
Odpowiedz
#9

1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania?
Gwiazda - mogłaś zajść w ciążę, urodzić dziecko albo po prostu straciłaś motywację bądź dopadło cię zmęczenie.

2. Czym jest to, do czego wracam?
Diabeł - to coś co robiłaś dla siebie. Związane z upiększaniem, z ciałem. Uśmiech
Odpowiedz
#10

1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania?
Gwiazda - mogłaś zajść w ciążę, urodzić dziecko albo po prostu straciłaś motywację bądź dopadło cię zmęczenie.

2. Czym jest to, do czego wracam?
Diabeł - to coś co robiłaś dla siebie. Związane z upiększaniem, z ciałem. Uśmiech
Odpowiedz
#11

1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania?
Gwiazda - mogłaś zajść w ciążę, urodzić dziecko albo po prostu straciłaś motywację bądź dopadło cię zmęczenie.

2. Czym jest to, do czego wracam?
Diabeł - to coś co robiłaś dla siebie. Związane z upiększaniem, z ciałem. Uśmiech
Odpowiedz
#12

1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania? - Cesarz, As Mieczy, Pustelnik - musiałaś wykorzystać nadarzającą się okazję, która pomogła ci w sferze finansowej, która pozwoliła ci na bycie nie co bardziej samodzielną. Musiałaś wyjechać, zmienić otoczenie.

2. Czym jest to do czego wracam ? - Rycerz Denarów, Moc, Sąd Ostateczny - charytatywnie opiekowałaś się zwierzętami, udzielałaś się w schronisku dla psów lub też w zoo pomagałaś opiekować się zwierzyną ... może nawet dziką zwierzyną (no bo Moc). Uwielbiasz opiekować się zwierzętami i bardzo cię bolało rozstanie z tym zajęciem dlatego do tego wracasz, może nie będzie to takie intensywne, czy też wyczerpujące, ale znów będziesz się udzielać charytatywnie ...

nie wiem co ja mam dziś z tymi zwierzakami... Uśmiech
Odpowiedz
#13

jakie były przyczyny zaniechania-Rydwan,paź denarów-wyjechałaś za pracą,może w obecnej miałaś więcej pracy?
czym jest to,do czego wracasz-Diabeł-coś z magią związane? przychodzi mi też do głowy,że zamierzasz skupić się na karierze
Odpowiedz
#14

Do czego wracasz - królowa mieczy - myślę, że do przerwanej nauki, studia podyplomowe, magisterka, doktorat?

Jakie były przyczyny zaniechania - 4 denarów - musiałaś oszczędzać, nie mogłaś sobie pozwolić na dodatkowe wydatki.
Odpowiedz
#15

1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania?
XXI Świat/ 2 pałki/ V Papież
Urodziło się Twoje dziecko, wyszłaś za mąż.

2. Czym jest to, do czego wracam?
6 monet/ 9 kielichów/ XIX Słońce
Wracasz do tego co lubisz, co jest Twoją pasją, to może być dziedzina artystyczna, edukacja swoja lub innych.
a) wracasz do nauczania innych, dzieci. Jesteś przedszkolanką, nauczycielką.
b) wracasz na studia, które wcześniej przerwałaś z braku finansów, czasu (ciąża, ślub). Studiowałaś pedagogikę lub dziedziny artystyczne.

Dzięki za warsztat.
Pozdrawiam,
MAG
Odpowiedz
#16

Ewka, Barbara, Ayla, Żubrówka, MAG - dzięki za udział! Kwiatek
Odpowiedz
#17

Jeszcze dzisiaj można spróbować swoich sił, zapraszam! Uśmiech
Odpowiedz
#18

1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania?- Paź Buław Wieża
Sprawy rodzinne byly najwazniejsze, narodziny dziecka, poronienie, wypdek, śmierć, choroba dziecka lub kogos z członkow rodziny, rozwód.

2. Czym jest to, do czego wracam?- 2 Mieczy Swiat
Wracasz do nauki,na studia, pisania czegos, (książka, praca naukowa), do nauczania, pracą w internecie, bloga..byc może uczysz sie jęzuka obcego..
Odpowiedz
#19

1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania?
XVIII Ksiezyc, 9 puch, 4 puch.. wiec mam dwie wersje - pierwsza, ze wyszlas za maz lub z jakiegos innego powodu przeprowadzilas sie w inne miejsce i musialas ogrnac rzeczywistosc, wiec inne marzenia i plany zeszly na pozniejszy termin realizacji, bylas szczesliwa, zakochana, pelna zaangazowania w zycie osobiste..druga wrersja to taka , ze zaszlas w ciaze i bylas pochlonieta calkowicie macierzynstwem i wychowywaniem dziecka..nie widzialas mozliwosci reazlizacji marzen zawodowych lub rozwijania swojego talentu w momencie, gdy na plan pierwszy wysunely sie potrzeby rodziny, zwiazku, po prostu dom i rodzina..
2. Czym jest to, do czego wracam?..
X Kolo Fortuny, XIV Umiarkowanie, Rycerz monet....karty mi tu ladnie pokazaly Twoja potrzebe odnalezienia wlasnego "ja", potrzebe odnalezienia tego, co gdzies po drodze sie pogubilo w ogarnianiu zycia codziennego..postanowilas, ze nie bedziesz watpic w siebie, bo wszystko, czego potrzebujesz by osiagnac zamierzony cel jest w Tobie, wiec jesli bedziesz wierna sobie osiagniesz zamierzony sukces i rownowage tak w zyciu zawodowym lub tworczym, jak i osobistym i rodzinnym..jesli chodzi o dziedzina, do ktorej wrocilas to stawiam na talent artystyczny - rzezbiarstwo, fotografia, rzezba lub cos zwiazanego z rekama - grafika komputerowa, marketing..sadze, ze chodzi o studia lub powrot do tworzenia, wystawiania swoich prac, do malowania, rzezbienia, po prostu powrot do tworczosci..
Odpowiedz
#20

Lady, Poranna Cisza, dziękuję za udział! Kwiatek
Jeszcze przez jakąś godzinkę będę czekała na interpretacje, a potem podsumuję wszystko i postaram się wyłonić zwyciężczynię Uśmiech (póki co same babki).
Odpowiedz
#21

Na początku chciałam powiedzieć, że jesteście super! Wiele osób odpowiedziało bardzo dokładnie. Sprawa wygląda tak...
Przyczyny mojego zaniechania były dwie, choć druga z nich była ważniejsza: po pierwsze mąż dostał pracę za granicą, więc wyjechaliśmy z Polski, a po drugie w jakieś pół roku później zaszłam w ciążę. Ta ciąża pięknie Wam wychodziła w kartach! Uśmiech Wyjazd tu i ówdzie też się pojawia.
To, do czego właśnie wróciłam, to tradycyjny taniec japoński. Uczyłam się go mieszkając w Warszawie i kiedy wyjechałam, nie mogłam już regularnie uczęszczać na lekcje, jednak kiedy odwiedzałam rodzinę w Polsce, chodziłam jeszcze na lekcje intensywne, do tego ćwiczyłam opanowane tańce będąc w domu (czyli wyjazd był utrudnieniem, ale nie doprowadził do całkowitego zaniechania). Jednak kiedy zaszłam w ciążę, samopoczucie nie sprzyjało ćwiczeniom i to była główna przyczyna mojego zaniechania. Potem urodziło się dziecko, więc skupiłam się na maluchu. Teraz ma ponad roczek, więc spokojnie mogę go zostawić na parę godzin z dziadkami i ponownie chodzę na lekcje "skondensowane", kiedy jestem w Polsce.
Dla ciekawych: ten taniec to coś w tym stylu, co tańczą gejsze Uśmiech

Najcelniej odpowiedziała LeCaro (zgadła, że dziecko i konkretnie taniec), a więc jak widać, co się odwlecze, to nie uciecze - LeCaro, znowu musisz poprowadzić warsztat Rotfl
Gratuluję wszystkim! Oklaski Oklaski Oklaski

Dzina
1, Piątka mieczy - były jakieś ograniczenia, albo ktoś coś źle podpowiedział może troszkę Cię oszukał albo nie miałaś wiedzy i doświadczenia w tym temacie więc spasowałaś ...
2,Królowa kijów- założenie własnej firmy, podjęcie nauki albo kupno mieszkania?

Bronka
Jakie były przyczyny Twojego zaniechania....Księżyc, Król Mieczy,7denarów...ktoś Cię oszukał, pozbawił złudzeń, okoliczności nie sprzyjały i postanowiłaś to przeczekać i jeszcze raz na spokojnie przemyśleć
Czym jest to do czego wracasz...Król Denarów, pustelnik...też myślę, że zajęcie się czymś na własną rękę, niezależność, na pewno ostrożniejsze i dojrzalsze podejście tym razem

LeCaro
A spróbuję Czarodziejko, skoro mi już ukradłaś warsztacik Nieeeee, żartuję...
Dobra... no więc 9 denarów, Królowa Kielichów, Rycerz Kielichów. I teraz moja interpretacja karcioszków:
1) zrezygnowałaś z powodu dzidziusiowego
2) a co robiłaś - moim zdaniem były to jakieś zajęcia hm... artystyczno-ćwiczeniowe że tak powiem... no jakaś joga, pilates, taniec, albo ostatecznie basen... coś w ten deseń

Ewka
1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania?
Gwiazda - mogłaś zajść w ciążę, urodzić dziecko albo po prostu straciłaś motywację bądź dopadło cię zmęczenie.

2. Czym jest to, do czego wracam?
Diabeł - to coś co robiłaś dla siebie. Związane z upiększaniem, z ciałem.


Barbara40
1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania? - Cesarz, As Mieczy, Pustelnik - musiałaś wykorzystać nadarzającą się okazję, która pomogła ci w sferze finansowej, która pozwoliła ci na bycie nie co bardziej samodzielną. Musiałaś wyjechać, zmienić otoczenie.

2. Czym jest to do czego wracam ? - Rycerz Denarów, Moc, Sąd Ostateczny - charytatywnie opiekowałaś się zwierzętami, udzielałaś się w schronisku dla psów lub też w zoo pomagałaś opiekować się zwierzyną ... może nawet dziką zwierzyną (no bo Moc). Uwielbiasz opiekować się zwierzętami i bardzo cię bolało rozstanie z tym zajęciem dlatego do tego wracasz, może nie będzie to takie intensywne, czy też wyczerpujące, ale znów będziesz się udzielać charytatywnie ...

nie wiem co ja mam dziś z tymi zwierzakami...

Ayla
jakie były przyczyny zaniechania-Rydwan,paź denarów-wyjechałaś za pracą,może w obecnej miałaś więcej pracy?
czym jest to,do czego wracasz-Diabeł-coś z magią związane? przychodzi mi też do głowy,że zamierzasz skupić się na karierze

Żubrówka
Do czego wracasz - królowa mieczy - myślę, że do przerwanej nauki, studia podyplomowe, magisterka, doktorat?

Jakie były przyczyny zaniechania - 4 denarów - musiałaś oszczędzać, nie mogłaś sobie pozwolić na dodatkowe wydatki.

MAG
1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania?
XXI Świat/ 2 pałki/ V Papież
Urodziło się Twoje dziecko, wyszłaś za mąż.

2. Czym jest to, do czego wracam?
6 monet/ 9 kielichów/ XIX Słońce
Wracasz do tego co lubisz, co jest Twoją pasją, to może być dziedzina artystyczna, edukacja swoja lub innych.
a) wracasz do nauczania innych, dzieci. Jesteś przedszkolanką, nauczycielką.
b) wracasz na studia, które wcześniej przerwałaś z braku finansów, czasu (ciąża, ślub). Studiowałaś pedagogikę lub dziedziny artystyczne.


Lady of Dreams
1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania?- Paź Buław Wieża

Sprawy rodzinne byly najwazniejsze, narodziny dziecka, poronienie, wypdek, śmierć, choroba dziecka lub kogos z członkow rodziny, rozwód.

2. Czym jest to, do czego wracam?- 2 Mieczy Swiat

Wracasz do nauki,na studia, pisania czegos, (książka, praca naukowa), do nauczania, pracą w internecie, bloga..byc może uczysz sie jęzuka obcego..

Poranna Cisza
1. Jakie były przyczyny mojego zaniechania?
XVIII Ksiezyc, 9 puch, 4 puch.. wiec mam dwie wersje - pierwsza, ze wyszlas za maz lub z jakiegos innego powodu przeprowadzilas sie w inne miejsce i musialas ogrnac rzeczywistosc, wiec inne marzenia i plany zeszly na pozniejszy termin realizacji, bylas szczesliwa, zakochana, pelna zaangazowania w zycie osobiste..druga wrersja to taka , ze zaszlas w ciaze i bylas pochlonieta calkowicie macierzynstwem i wychowywaniem dziecka..nie widzialas mozliwosci reazlizacji marzen zawodowych lub rozwijania swojego talentu w momencie, gdy na plan pierwszy wysunely sie potrzeby rodziny, zwiazku, po prostu dom i rodzina..
2. Czym jest to, do czego wracam?..
X Kolo Fortuny, XIV Umiarkowanie, Rycerz monet....karty mi tu ladnie pokazaly Twoja potrzebe odnalezienia wlasnego "ja", potrzebe odnalezienia tego, co gdzies po drodze sie pogubilo w ogarnianiu zycia codziennego..postanowilas, ze nie bedziesz watpic w siebie, bo wszystko, czego potrzebujesz by osiagnac zamierzony cel jest w Tobie, wiec jesli bedziesz wierna sobie osiagniesz zamierzony sukces i rownowage tak w zyciu zawodowym lub tworczym, jak i osobistym i rodzinnym..jesli chodzi o dziedzina, do ktorej wrocilas to stawiam na talent artystyczny - rzezbiarstwo, fotografia, rzezba lub cos zwiazanego z rekama - grafika komputerowa, marketing..sadze, ze chodzi o studia lub powrot do tworzenia, wystawiania swoich prac, do malowania, rzezbienia, po prostu powrot do tworczosci..
Odpowiedz
#22

Dziękuje slicznie za warsztat i gratuluje wszystkim uczestnikom odwagi w uczestnictwie w warsztatach. Brawo LeCaro!
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości