Moje sny
#1

Witajcie,

Kilka dni temu miałam dziwny sen składający się jakby z dwóch całkiem innych tematów. Pierwszy z nich:
Byłam w szpitalu jako pacjentka. Leżałam w łóżku, w sali było jeszcze jedno łóżko / jakiejś innej chorej. W pewnym momencie leżąc w tym łóżku zrobiłam kupę  Zawstydzony byłam wtedy sama w sali. Pamiętam, że baardzo bałam się, że ktoś wejdzie i odkryje to co się stało. Oczywiście w tym czasie weszła osoba z którą dzieliłam pokój. Po krótkiej chwili wszedł lekarz / był tylko chwilkę o coś mnie pytał. Pamiętam, że odetchnęłam z ulgą bo nikt nie poznał się co zrobiłam. ufff

Druga część snu:
Śniła mi się moja była praca (kiedyś pracowałam w sklepie u bardzo fajnej babeczki). Miałam pierwszą zmianę a więc praca na 6. Pamiętam, że nie mogłam włączyć komputera, abym mogła rozpocząć sprzedaż. Komputer musiał być włączony max o 6 (to było bardzo ważne). Zadzwoniłam do mojej pracodawczyni, aby zgłosić ten problem, ale ona nie odbierała telefonu. Sama do mnie oddzwoniła ok godz. 6,30 była przy tym bardzo miła, nie była zdenerwowana, coś mi na spokojnie tłumaczyła (to jest bardzo fajna, ciepła osoba, nigdy nie widziałam jej zdenerwowanej). W tym czasie zanim pracodawczyni oddzwoniła do mnie przychodzili klienci na zakupy. Nie mogłam nic sprzedać ze względu na niedziałającą kasę. Dziwne było to, że nikt nie był zdenerwowany... wszyscy spokojni słuchali moich tłumaczeń o tej nieszczęsnej kasie. I obudziłam się....

Bardzo proszę o pomoc w interpretacji.... Kwiatek  Kwiatek  totalnie nie wiem o co kaman
Odpowiedz
#2

Pierwszy sen swiadczy o stanie oczyszczenia z jakiejs relacji prywatnej, partnerskiej , intymnej... jestes na dobrej drodze, tak trzymaj...osoba , z kora byłas szczególnie związana nie wplywała na Twoje życie pozytywnie, jest dobrze, ze cos się zakonczyło...za jakis czas wrócisz do równowagi..

1 - o czym był sen-2 Buławy
2 - co zobaczyłeś we śnie-Rydwan
3 - po co był ten sen ,co chciał ci przekazać-Królowa Buław
4 - rada- Gwiazda

Jestes pod ochroną, to co postanowilas z jakims męzczyzna, nagłą wiadomoscia, rozmową z kimś, wyjazdem , przyjazdem jest ok. Wyrzuciłas z zycia jakis aspekt, ktory byl dla Ciebie toksyczny i Ci przeszkadzal. Nadal idz w tym kierunku. Nie trac nadziei.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
#3

ojej Lady dziękuję Ci za tak expresową odpowiedź... Kochana jesteś Kwiatek Buźki
Odpowiedz
#4

Aggato sprobuj teraz zweryfikowac moja wypowiedz i dopasowac do życia. Domyślasz sie juz co Ci sen chcial powiedziec?
Odpowiedz
#5

Wydaje mi się, że może chodzić o pewnego mężczyznę o którym dość intensywnie ostatnio myślę. Nie byłam z nim w relacji, ale była między nami jakaś więź / na pewno z mojej strony. Poznałam tego faceta przez internet. (byłam wtedy za granicą u mojego przyjaciela). Po jakimś czasie powiedziałam mu o tym, że mam przyjaciela. Oczywiście zerwał ze mną kontakt, jedynie czasami odzywał się / teraz już od ok 3 miesięcy wcale. Nie spotkaliśmy się. Nie wiem czemu, ale ostatnio właśnie o nim myślę, jakby było mi żal, że coś straciłam.
Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Fakt w pewnej toksycznej relacji byłam ale miało to miejsce 4 lata temu...

Może chodzi o tego mężczyznę z którym nie spotkałam się a o którym tak myślę / może to jakieś ostrzeżenie
Odpowiedz
#6

Aggata napisał(a):Wydaje mi się, że może chodzić o pewnego mężczyznę o którym dość intensywnie ostatnio myślę. Nie byłam z nim w relacji, ale była między nami jakaś więź / na pewno z mojej strony. Poznałam tego faceta przez internet. (byłam wtedy za granicą u mojego przyjaciela). Po jakimś czasie powiedziałam mu o tym, że mam przyjaciela. Oczywiście zerwał ze mną kontakt, jedynie czasami odzywał się / teraz już od ok 3 miesięcy wcale. Nie spotkaliśmy się. Nie wiem czemu, ale ostatnio właśnie o nim myślę, jakby było mi żal, że coś straciłam.
Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Fakt w pewnej toksycznej relacji byłam ale miało to miejsce 4 lata temu...

Może chodzi o tego mężczyznę z którym nie spotkałam się a o którym tak myślę / może to jakieś ostrzeżenie

Raczej potwierdzenie ze dobrze zrobiłas, ze ta relacja nie była dla Ciebie, wiec juz nie mysl o nim , czas sie z niego wyleczyc...w snie masz lekarza a to dobry znak, swiadczy o uzdrowieniu w sferze emocjonalnej.
Odpowiedz
#7

Też tak mi się wydaje, że dobrze zrobiłam... żal został, bo on był w moim typie.... ale intuicja też mi podpowiadała, że to taki bawidamek.....

Jeszcze raz dziękuję Ci Lady Buziak Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#8

Cieszę sie, ze mogłam pomócOczko
Odpowiedz
#9

Kochana Lady Buziak tak jak napisałaś, że wyleczę się z tego faceta i tak się stało !!! Odezwał się, ale on już mnie wcale nie rusza.... Hura i bardzo dobrze!
Odpowiedz
#10

Witam Buziak

Dzisiaj znowu mialam dziwny sen, ktorego nie rozumiem.
Otoz snila mi sie moja dawna przyjaciolka (mialam z nia kiedys swietny kontakt, teraz juz nie). Bylysmy w jakims powieszczeniu, zdaje sie ze w jej domu. Rozmawiamy i ona pokazuje mi swojego nowego faceta (ten mezczyzna siedzial przy stole, raczej nas nie widzial). Bylam bardzo zdziwiona, pomyslalam sobie kurcze przeciez niedawno spotykala sie z innym mezczyzna a tu teraz taka zmiana, inny mezczyzna.... i sie obudzilam
Coz ten oznacza? hm...Moze chodzi o to, ze to ja bede musiala dokonywac jakiegos wyboru, zmierzyc sie z czyms albo moze szykuja sie u mnie jakies zmiany?

Bardzo prosze o wszelkie podpowiedzi.... Kwiatek Kwiatek
Bede wdzieczna....
Odpowiedz
#11

Może chodzi tutaj o zmianę sytuacji w Waszych relacjach. Ona rozpoczęła jakiś nowy etap, a Ty sie temu dziwisz... W jej zyciu nastapily zmiany i nie będzie tak jak dawniej. Nie wiem, czego dotyczył Wasz spor, aczkolwiek mysle, ze mozecie w końcu odzyskać kontakt, ale nie będzie już ttaki bliski jak kiedys.
Odpowiedz
#12

Nasz konflikt zaczal sie od tego ze.... 1-przekonalam sie, ze najwazniejsze sa dla niej pieniadze a nie osoby. 2- odciela sie ode mnie bo myslala, ze poderwe jej owczesnego faceta - ja mialam swojego i ani mi to w glowie bylo... Teraz widujemy sie bardzo rzadko, ja wiecej przebywam poza Polska.... nie widzialysmy sie uuuu z 5 miesiecy....
Dziekuje Ci Truskaw Buziak Kwiatek
Odpowiedz
#13

Witam
Dzisiaj miałam sen dotyczący wizyty u fryzjera, a dokładnie chodziło o ustalenie terminu tej wizyty. Zadzwoniłam, aby umówić się, po czym pani z którą rozmawiałam nagle przez dłuższy czas nie odzywała się, więc odłożyłam słuchawkę czując się zignorowana. Zadzwoniłam po raz drugi..... sytuacja identyczna, tyle że zapamiętałam panią z imienia. Bardzo zdenerwowana poszłam osobiście do tego zakładu fryzjerskiego. Udałam się bezpośrednio do osób, które zapisują na te wizyty. Mocno zirytowana ochrzaniłam tą konkretną panią... i ona mnie w końcu zapisała. Uff po czym udałam się do restauracji obok salonu fryzjerskiego i tam spotkałam mojego byłego pracodawcę wraz z jego żoną. Jedliśmy posiłek wspólnie. Było miło....
Kompletnie nie wiem o co tu chodzi.... ale wydaje mi się, że jak fryzjer to będę chciała dokonać jakichś zmian w życiu? Może mi się szybko nie uda.... ale w końcu tak?

Proszę o pomoc w interpretacji
Odpowiedz
#14

Będziesz chciala kogos nakłonic do zmiany zdania, reprezentowanych pogladow lub ktos będzie chciał Cie do tego przekonac i w koncu dojdzie między Wami do porozumienia, jednak nie bez wczesniejszych trudnosci.
Wyciągnełam kartę na pytanie , z kim konkretnie będziesz miała taki kontakt?
To będzie kontakt z jakas singielką, kolezanką , z której światopogladem nie zgadzasz się, ktora podchodzi do relacji zyskownie, kładąc nacisk na opłacalnośc pod względem materialnym i nie tylko
Jesli sen przysnil Ci sie nad ranem , powiniec spelnic sie dzisiaj lub jutro.
Odpowiedz
#15

Lady dziękuję Ci za pomoc...
Tak - sen miałam nad ranem. Oczywiście wrócę z weryfikacją jak coś się zadzieje.
Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#16

Bardzo proszę.
Odpowiedz
#17

Witam,

Mam pytanie odnośnie moich snów. Otóż od jakiegoś czasu śni mi się, że mój facet widzi mnie w różnych sytuacjach. M.in. jak jestem w ciąży w trzecim miesiącu i to nie z nim.
Drugi sen, że widzi mnie jak robię sobie tatuaż, jestem w  jakimś pomieszczeniu z tatuażystą a on próbuje mnie powstrzymać przed tym, przy tym płacze, że ja szpecę sobie ciało.
Kolejny sen - mój partner widzi mnie jak jestem w lokalu z naszym wspólnym przyjacielem i że go zdradzam (zdradzam mojego partnera). Dodam, że nasz przyjaciel ma żonę a ja nigdy nie myślałam o nim w takich kategoriach....
Wg mnie czekają nas jakieś zmiany? Może też chodzi o jakieś lęki mojego partnera czy moje?
Naprawdę nie mam pojęcia o co chodzi. Proszę o pomoc Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#18

Ciąża może zapowiadać zmiany ( tak jest bynajmniej u mnie) niekoniecznie dobre.Może przyjrzyj sie swojej relacj patrząc tak jakby z boku, może jest coś na co trzeba zwrócic uwagę. Tatuaz to odzwierciedlenie wewntrznych konfliktów, zaburzenia  równowagi emocjonalnej.Może Ty sama czujesz że w związku nie wszystko dobrze funkcjonuje.Robisz sobie tatuaż we snie , moze chcesz cos zmienioć w swoim związku??? Ktos chce cię powstrzymac przed tym krokiem we snie...Może Ciebie cos powstrzymuje
Odpowiedz
#19

Dziękuję Ci Czarnula44 Kwiatek Kwiatek

Generalnie jest to dość krótka relacja (niecałe 4 miesiące). tak zastanawiam się i właściwie nie mam czego się przyczepić jeśli chodzi o partnera.
No cóż....zobaczymy jak to będzie wyglądać... ta ciąży we śnie trochę mnie niepokoi- chociaż może nie dotyczyć akurat mojego związku. Nie wiem...
Dziękuję za interpretację.... Buziak
Odpowiedz
#20

Relacja jest młoda.Ciąża zapowiada zmiany ale jakie ??? Czas pokaże ...może byc rożnie.Mogą w nim dojrzewać jakieś plany pomysły rownie dobrze Ty sama będziesz chciala cos zmienić... Uśmiech
Odpowiedz
#21

No pewnie.... w każdym razie dziękuję Ci za pomoc Kwiatek 
jak będą jakieś zmiany na pewno napiszę tutaj....
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości