Motywacja kazdego dnia
#23

[Obrazek: e6e63566854e20d0med.jpg]
Odpowiedz
#24

Mnie pozytywnie motywują Kiny dnia zamieszczane przez Krystynę. Uśmiech
Odpowiedz
#25

<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=111&t=14168">viewtopic.php?f=111&t=14168</a><!-- l -->

Kiny dnia Krystyny Uśmiech


(Perełko dodałam w takiej formie, żeby ewentualnemu chętnemu łatwiej było dany temat znaleźćUśmiech
Odpowiedz
#26

[ATTACHMENT NOT FOUND]

Ostatnie dni były dla mnie bardzo ciężkie...czułam się przytłoczona, przemęczona i pozbawiona wszelkiej nadziei...zostawiłam wszystko co miałam do zrobienia i walnęłam się na łożko ,gapiąc się w podłogę....miałam wrażenie, że cała moja pewność siebie prysła jak bańka mydlana...przestałam czuć sens i celowość wszystkiego co robię...
i wtedy zdałam sobie sprawę, że od paru ładnych minut gapię się na okładkę gazety... Uśmiech odebrałam to jako odpowiedź i zachętę do ruszenia dupska Hura do końca dnia zrobiłam 2 razy więcej niż miałam w planach Luzik no i zaczęłam wierzyć, że nie jestem sama z tym całym bajzlem
Jestem ciekawa waszych doświadczeń, gdyby ktoś miał się ochotę podzielić Kotek
Gdyby zdjęcie było mało widoczne "Czeka Cie piękny rok, uwierz w siebie" (nie mam pojęcia skąd na gazetach o szyciu takie nagłówki Uśmiech )
Odpowiedz
#27

Bronko masz całkiem fajną tą swoją podłogę... Uśmiech lubię taki styl... Rotfl
Odpowiedz
#28

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=ktjMz7c3ke4[/youtube]

dobrych przemyśleń...dobrego dnia... Buźki

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#29

Bardzo ciekawy i inspirujący ten wykład. Daje dużo do myślenia. Uśmiech
Odpowiedz
#30

https://www.youtube.com/watch?v=Tz_KZNf9...568mPtpGRQ
Odpowiedz
#31

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#32

[Obrazek: ce2fd50f62233a34med.jpg]
Odpowiedz
#33

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Nie wolno się poddawać !
Odpowiedz
#34

Życzę Wszystkim optymistycznego dnia Uśmiech i żeby nawet słonia za trąbę złapać! Oczko


[Obrazek: 4914b0abfce5411emed.jpg]
Odpowiedz
#35

Rotfl Rotfl
Katarinek, no nie! Rotfl Jestem Ci niewymownie wdzięczna za ten obrazek ze słoniem Buźki - chyba go sobie wydrukuję i powieszę w widocznym miejscu! Tak
Tobie również życzę wspaniałego dnia. Buziak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#36

Gdzieś ostatnio czytałam, że aby być pozytywnym człowiekiem wystarczy nie przejmować się wszystkim na co nie mamy wpływu Uśmiech
Odpowiedz
#37

Chyba już tu wspominałam o przysłowiu mojej Prababci - ale ponieważ jest piękne, więc nie zaszkodzi powtórzyć. Rotfl

"Ze Świata nie wypadniesz".

Ma ono wszechstronne zastosowanie w sytuacjach kiedy myślimy "to już koniec świata!", "jak on mnie nie pokocha to już nigdy się nie zakocham!", "jak nie zdam tego egzaminu to będzie koniec!", itp. itd. Nie, nie będzie koniec - Świat jest niezmienny, a nasze "drobne" (w ogólnym rozrachunku życia) klęski i niepowodzenia wbrew pozorom nie mają wpływu na CAŁE nasze życie, ani też nie sprawiają, ze nasze życie legnie w gruzach. Oczko W naszym życiu cały czas przeżywamy smutki i radości - ważne żeby umieć z całego serca cieszyć się radościami i nie pozwolić zagościć się smutkom... bo przecież za zakrętem na pewno czai się następna radość - tylko jeszcze jej nie widzimy... no bo ten zakręt ją na razie zasłania. Oczko Ale jak ruszymy do przodu, to za chwilkę ją zobaczymy. Tak Ok
Jest też takie przysłowie (już nie pamiętam dosłownej treści) którego sens jest taki, że jeżeli się nam zatrzaskują przed nosem jedne drzwi, to równocześnie gdzieś obok otwierają się inne. I wtedy tylko trzeba umieć podnieść głowę, rozglądnąć się i dostrzec te drugie drzwi... czyli po prostu najzwyczajniej w świecie nie poddawać się smutkowi i działać w innym kierunku. Jeżeli pozwolimy smutkowi opanować nasze wszystkie odczucia i myśli, to on skutecznie zamydli nam oczy na tyle, że nie dostrzeżemy żadnej nowej możliwości.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#38

Jednorożcu jakie to mądre <3 super to napisałaś! przesłałam koleżance która przeżywa teraz wielkie rozterkiUśmiech dziękuję CiUśmiech
Odpowiedz
#39

Ja też Ci dziękuję Katarinku. Buziak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#40

"Puk puk - strach puka do drzwi. Otwiera mu odwaga, a tam... nikogo nie ma"
Odpowiedz
#41

[Obrazek: 5b667181f91fbfbbmed.jpg]
Odpowiedz
#42

Katarinku, wczoraj czytałam te 10 przykazań Rotfl
Odpowiedz
#43

10 przykazań sekretu:
1. Nie narzekaj.
2. Nie obgaduj innych.
3. Nie krytykuj.
4. Nie rozmawiaj o chorobie.
5. Nie mów, ze czegoś ci brak.
6. Nie roztrząsaj złej przeszłości.
7. Myśl o przyszłości.
8. Dostrzegaj jasne strony życia.
9. Skupiaj się na dobrych rzeczach.
10. Uśmiechaj się, myśl pozytywnie.

Pochodzą z książki Sekret Rhonda Byrne - jest to książka o przyciąganiu, ale mnie przede wszystkim uczy pozytywnego myślenia.
Odpowiedz
#44

[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości