Jaka praca da zadowolenie?- z okazji 1 maja
#1

Dzisiaj jest 1 maja , dawniej ten dzien był Dniem Pracy, więc pokusiłam się o sprawdzenie jaka praca da zadowolenie dla osób urodzonych w poszczególne dni tygodnia

1. Osoby urodzone w poniedziałek bardzo fajnie spełnialyby sie w pracy zwiazanej rodziną, szkolnictwem, sztuką, mediami,medycyną przy tym ich misja powiązana byłaby z pracą z dziećmi. Przykładowo mogłyby byc nauczycielami w szkole podstawowej, gimnazjum, aktorami w teatrach grających dla dzieci, pedagodzy, pediatrzy, organizatorzy wypoczynku dla dzieci, kolonii, obozów, opiekunki do dzieci, praca zwiazana z domem i wychowywaniem dzieci. Organizacja rozrywki dla najmłodszych.

2. Osoby urodzone we wtorek spełniałyby się jako informatycy, osoby pracujace w telefonii komorkowej, praca za granica, kierowcy, praca w reklamie, na wszelkich uroczystościach , typu jarmarki, festyny, wesela. Osoby powinny znac języki obce, to im znacznie ułatwi życie zawodowe

3. Osoby urodzone w środe
znajdą satysfakcję w pracy zwiazanej z handlem, zarządzaniem, budownictwem, bankowością, administracją państwowa, szkolnictwem. Praca na stanowiskach kierowniczych w małych i większych firmach jest wskazana, tzw. kierownikowanie i dyrektorowanie w firmach państwowych i prywatnych powinno być ich udziałem a takze różne miejsca rozrywki otwarte sezonowo byłyby w ich przypadku bardzo wskazane, typu cyrk, parki rozrywki, muzea.

4. Osoby urodzone w czwartek najlepiej czułyby się w przyjaznym zespole, gdzie w pracy czuliby się jak w rodzinie, gdzie dominująca byłaby taka ciepła rodzinna atmosfera. Fajne zawody dla nich to zawody związane z doradztwem. Dobrze czułyby sie w malych salonikach kosmetycznych, fryzjerskich, wrozbiarskich. Odpowiedni byłby dla nich swoj lokal gastronomiczny, gdzie przychodzilyby całe rodziny na degustacjeOczko Osoby te moga rowniez prowadzic warsztaty szkoleniowe , pracowac w miejscach zwiazanych ze zbiornikami wodnymi, np. baseny. Zawody zwiazen z ratownictwem wodnym lub żeglugą jak najbardziej też.

5. Osoby urodzone w piątek powinny wejsc z kims w spółkę, Praca samodzielna nie jest dla nich dobra. Mogliby by byc dobrymi doradcami, psychologami, szczegolnie jesli chodzi o sprawy rodziny lub firmy. Prace związane z sądownictwem, reklamą, medycyną. To dobrzy policjanci i detektywi. Ogolnie praca w usługach, gdzie byliby pomocni i słuzyliby swoją wiedzą do rozwiazywania problemow innych.

6.Osoby urodzone w sobote- praca w wiekszym zespole, nauczyciele, projektanci, handel, internet,biura pisania podan, tłumacze, bibliotekarze..

7.Osoby urodzone w niedzielę powinny mieć pracę w ważnych instytucjach mieszczacych sie w budynkach piętrowych, gdzie doceniona byłaby ich aktywnosc. To mogą byc szpitale, szkoły, biblioteki. Dobrze czułyby sie tez w firmach zwiazanych z podrozami, transportem. Mogą miec firmy remontowo-sprzątające a takze moga pracować w domach opieki dla ludzi starszych
Odpowiedz
#2

Dziekuje LoD Uśmiech

Jako srodowa moge powiedziec,ze swietnie sie czuje tam gdzie sa ludzie, i oni sami jak mowia dobrze sie przy mnie czuja, poprzez otwarcie na nich mam bardzo dobry kontakt z klientem - wiec handel jak najbardziej. Poza tym najlepiej sie czuje w kuchni. Stad chec otwarcia baru Uśmiech

Nie lubie jak ktos mi mowi co mam robic, chyba ze ma racje, a ja sie myle, bo krytyke przyjmuje dosyc latwo. Wiec stanowisko kierowcznicze mi chyba pasuje tez Oczko
Choc nie w korporacjach, ktorych szczerze nienawidze.
Odpowiedz
#3

Fajnie, ze moja wrozba sie sprawdziła Madrugało, bardzo mnie to cieszy. Dziekuje Ci bardzo za weryfikację. Napiszę te wrozbe jeszcze na moim Fb Oczko
Odpowiedz
#4

Jako wtorkowy też potwierdzam, że sporo prawdy w Twoim opisie Kotek
Odpowiedz
#5

Cieszę sie bardzo ZibieOczko
Odpowiedz
#6

Urodziłam się we wt i to prawda :--)
Odpowiedz
#7

Kochani miód na moje serce lejecie. Dziekuje Wam serdecznie za weryfikacjęOczko
Odpowiedz
#8

Ja urodziłam się w niedzielę i skorpionicą jestem. Ciągle eksperymentuję. W pracy tzw. państwowej na kierowniczym stanowisku - nie zaakceptowano jednak faktu mojej choroby (która nie jest zakaźna), która pod stałą kontrolą ulega zahamowaniu - owszem są nawroty już kilka przeszłam, ale normalni ludzie też mają grypę. Odeszłam. Szukałam coś związanego z moim wykształceniem (pedagogika, prawo), Myśli no i zaczęłam zajmować się gastronomią. Madrugado, to jest super, spotykam ciekawych ludzi, rozmawiam z nimi, a jaka jest radość jak im smakuje, jak widać uśmiechy na ich buzi, jak jedzą ze smakiem i rozmawiają ze sobą ( nieraz podglądam z kuchni i sprawdzam czy talerze wracają puste). Przynajmniej nauczyłam się gotować. Ale te moje posunięcia zawdzięczam też swojej przemianie duchowej, kiedyś nie do pomyślenia, a teraz czuję że mogę robić wszystko, żadnej pracy się nie boję. Umiem z niej czerpać radość. Jestem bardzo szczęśliwa Rotfl
Odpowiedz
#9

Ja urodziłam się we wtorek i zgadza się - strzał w 10 Oklaski
Odpowiedz
#10

Perełko a czy pracujesz w budynku piętrowym?

Perełko Aggato dziekuje Wam bardzo za weryfikację Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#11

Tak!!! Hejka
Odpowiedz
#12

perełka napisał(a):Tak!!! Hejka

Czyli wszystko sie zgadza Uśmiech
Odpowiedz
#13

Tak,zgadza się Uśmiech Osoby urodzone we wtorek jak ja Uśmiech uwielbiają gadać i być wśród ludzi Uśmiech więc jak najbardziej pasuje Uśmiech
Dziękujemy Lady Uśmiech
Odpowiedz
#14

Dziekuje DzinoOczko
Odpowiedz
#15

Jestem środowa i u mnie wszystko się zgadza. Pasuje mi administracja, ekonomia, handel, szkolnictwo również. Budownictwo amatorsko uprawiałam i na szczęście dom się sprawuje nie najgorzej. Pracowałam niemal w każdej z wymienionych branż. W cyrku zapewne też bym się odnalazła Uśmiech Trafna analiza. Dziękuję.
Odpowiedz
#16

Dziękuje Galateo ślicznie!
Odpowiedz
#17

Jestem piątekowym dzieckiem i musze przyznać, że prawda - nie nadaje się do indywidualnej działalności, wole brylowac pod okiem kogoś zorganizowanego i odpowiedzialnego.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości