Warsztat 79 Bronkowy misz-masz
#1

Nowy warsztat czas zacząć, też będzie luźny ....jako że dobre pomysły należy kontynuować (mam nadzieje LeCaro że się nie pogniewasz Oczko )
Nie umiem tak pięknie posługiwać się słowem (chyba że trzeba się kłocić Rotfl ) więc kilka pytań w streszczonej formie, przy rozwiązaniu coś dopowiem ...

1. Pod koniec zeszłego roku pomogłam mojej siostrze w ......

2. Mój brat całe pieniądze ze swojej komunii przeznaczył na.......

3.Przez ostatnie 2 lata trenowałam.....

4. W mojej sypialni jest coś co nieraz wystraszyło mnie w środku nocy, ta rzecz to........

5. Dokładnie 15 lat temu na juwenaliach wydarzyło się coś ważnego w życiu mojej rodziny, a było to....

Zapraszam wszystkim i życzę powodzenia
Odpowiedz
#2

Aha warsztat potrwa do soboty włącznie
Odpowiedz
#3

Bronko, bardzo się cieszę, że pociągnęłaś tą formuję warsztatu, którą zaproponowałam Uśmiech
W wolnej chwili postawię karcięta Ok

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

Może i ja spróbuję swoich sił

1. 9 denarów, 2 buławy, 5 buław – wydaje mi się, że Twoja siostra była w czymś osamotniona i nie potrafiła poradzić sobie z tą sytuacją. Być może chodziło o konflikt z jakąś osobą. Towarzyszyły temu silne emocje.
2. Cesarz, 2 miecze, Rycerz mieczy – uzbierał dość pokaźną sumę i długo myślał czy to kupić czy też nie. Myślę, że chodziło też o uzyskanie zgody rodziców. Rycerz wskazywałby na jakiś pojazd. W dobie dzisiejszych czasów rower to już za mało… może to jakiś quad?
3. Rycerz kielichów, Umiarkowanie, Królowa Denarów – być może była to joga bądź jakieś ćwiczenia rozciągające, rozluźniające mięśnie. Ćwiczenia te korzystnie wpłynęły na Twoją sylwetkę. Królowa Denarów jest bardzo zadowolona Oczko
4. Rycerz Buław, 2 buław, Moc – robi to dużo hałasu, może jest to budzik, który włącza się w nieodpowiednim momencie Oczko
5. Kapłanka, Rycerz Mieczy, Świat – dziwne mam skojarzenia z tym rozkładem w związku z tym muszę odpuścić to pytanie... Buźki
Odpowiedz
#5

Dziękuje Ci bardzo Pat za udział Buźki Buźki Ciekawa jestem co też widzisz w 5 pytaniu Rotfl Rotfl ale nie nalegam Oczko może po rozwiązaniu się podzielisz Kwiatek
Odpowiedz
#6

1. Słońce Wieża Świat
Pod koniec zeszłego roku pomogłam mojej siostrze w ......przeprowadzce; otwarciu się na nowe możliwości, perspektywy; gruntownej zmianie otoczenia.

2. 10 mieczy Sprawiedliwość 10 denarów
Mój brat całe pieniądze ze swojej komunii przeznaczył na....... podreperowanie budżetu rodzinnego lub ulokował je na lokacie (oczywiście nie osobiście)

3. Słońce
Przez ostatnie 2 lata trenowałam..... jazdę konną, jakiś sport na świeżym powietrzu

4. Paź denarów, Rydwan As denarów
W mojej sypialni jest coś co nieraz wystraszyło mnie w środku nocy, ta rzecz to........wygląda mi to na rzecz która się porusza i jest okrągła. myślę, że jest to zegar z kurantem

5. As denarów
Dokładnie 15 lat temu na juwenaliach wydarzyło się coś ważnego w życiu mojej rodziny, a było to.... ktoś dostał nagrodę , coś wygrał albo pojawiła się informacja o czyjejś ciąży.
Uśmiech
Odpowiedz
#7

A więc próbuję wysilić moje zwoje i energię Myśli :
1. Pod koniec zeszłego roku pomogłaś siostrze w podjęciu jakiejś decyzji bądź wykonaniu jakiejś pracy lub pomogłaś jej finansowo - 2 denarów; 2 mieczy- w czymś z czym nie mogła ona sobie poradzić, wsparłaś ją; As kielichów- zaopiekowałaś się siostrzeńcem

2. Twój brat całe pieniądze ze swojej komunii przeznaczył na 2 pucharów - na swoje hobby, które realizował wspólnie z kolegami, lub co lubiał i było to popularne wśród jego rówieśników- coś o czym marzyły dzieciaki (7 mieczy), na coś co lubił zjeść (ale podzielił się tym z innymi) - 4 puchary - myślę o słodyczach, a może McDonalda,

3.Przez ostatnie 2 lata trenowałaś - XX Sąd - wybrałaś dziedzinę sportu wymagającego dużo samodyscypliny i systematyczności, VII Rydwan - przychodzi mi na myśl jazda konna, albo rajdy samochodowe,coś extremalnego,

4. W mojej sypialni jest coś co nieraz wystraszyło mnie w środku nocy, ta rzecz to (4 mieczy) - potrzeba wypoczynku - może jakiś fotel bujany,

5. Dokładnie 15 lat temu na juwenaliach wydarzyło się coś ważnego w życiu Twojej rodziny, a był to faktycznie sukces (6 buław) - poznałaś swojego mężczyznę albo oświadczyny były,
Odpowiedz
#8

No dobrze, ewka potwierdziła moje przypuszczenia. Myślę, że chodzi o informację związaną z ciążą Uśmiech
Odpowiedz
#9

Ewka, Perełka dziękuję za udział :romance-grouphug:
Na razie nic nie mogę zdradzić i to czekanie najgorsze Oczko Kotek
Odpowiedz
#10

Bronko,
1. pomogłaś siostrze pogodzić się z partnerem/mężem lub przyjaciółmi, albo pomogłaś jej w szykowaniu sylwestrowej imprezy, albo w nauce tańca przed imprezą (Królowa Kielichów, Król Monet odwr., 3 kielichów)
2 twój brat przeznaczył pieniążki na: wymarzony wyjazd (6 mieczy), wzięcie udziału w jakimś kursie hobbystycznym, o którym marzył, albo na sprzęt do zajęć sportowych wymagających dyscypliny i odwagi (6mieczy, 9 mieczy, Siła)
3. trenowałaś pływanie (6 mieczy), jazda konna, szermierka (Rycerz pałek)
4. może jakiś stary mebel do którego masz sentyment, a który skrzypi np szafka, szafa (9 pałek i 6 kielichów), lub coś wiszącego ze szklanymi pałeczkami, dzwoneczkami...
5. hmm, trudne pytanie, wyszedł Księżyc i 3 Pałek, coś związanego z kobiecością, inicjatywą, planami na przyszłość, pewnie zasugerowałam się poprzednimi wypowiedziami, ale rzeczywiście może coś związanego z poczęciem, w każdym razie coś jeszcze nie wiadomego właśnie wyszło na jaw i ta informacja zmienia plany na przyszłość, daje nowe perspektywy :happy-sunny:

vega Kotek
Odpowiedz
#11

1. Gwiazda - pomogłaś siostrze zostać "gwiazdą", np. uczyłaś się z nią roli, namówiłaś, żeby zgłosiła się do jakiegoś programu lub na casting,

2. 9 mieczy - brat przeznaczył pieniądze z komunii na zakup jakiegoś miecza np. repliki z Gwiezdnych Wojen itp., albo na naukę władania bronią białą, co przysporzyło wiele nieprzespanych nocy, zwłaszcza Twojej mamie,

3. Kapłan - trenowałaś jogę, tai chi, lub coś w tym stylu,

4. 6 denarów - w Twojej sypialni stoi jakaś figurka z ruchomymi częściami, które wydają dźwięki, albo może bijący zegar (lub z kukułką) - to już poleciałam Rotfl

5. 7 buław - na tych juwenaliach, ktoś z Twojej rodziny wygrał jakąś trudną rywalizację, pokonując wielu konkurentów.
Odpowiedz
#12

1. Pod koniec zeszłego roku pomogłam mojej siostrze w - 5 buław, rycerz pucharów - rozwiązaniu problemu związanego ze sferą uczuciową, być może chodziło o kłótnię z partnerem lub jakiś konflikt z ex, albo spławienie natręta.

2. Mój brat całe pieniądze ze swojej komunii przeznaczył na - 3 mieczy, 9 denarów - na coś luksusowego, ale związanego mimo wszystko z nauką i rozwojem intelektualnym, może jakieś książki. Możliwy tez jakiś obóz naukowy (wyjazdowy).

3.Przez ostatnie 2 lata trenowałam - Cesarzowa, 4 denarów - hmmm coś kobiecego, coś z kurczowym trzymaniem czegoś, może jakiś taniec artystyczny, taniec brzucha, na rurze xD czy coś w tym stylu. To może być też joga.

4. W mojej sypialni jest coś co nieraz wystraszyło mnie w środku nocy, ta rzecz to - 3 buław, 2 buław - to coś przywiezionego z podróży lub związanego z podróżą. Może globus xD aczkolwiek obstawiałbym jednak coś z wystającymi elementami, wyglądającymi jak buławy, typu poroże jelenia. Takie ustrojstwo może w nocy rzucać okropny cień. To może być nawet dosłownie jakiś kij, dzida.

5. Dokładnie 15 lat temu na juwenaliach wydarzyło się coś ważnego w życiu mojej rodziny, a było to - Wieża, 8 mieczy, król denarów - doszło do jakiegoś wypadku, ktoś trafił do szpitala. Mogły być też straty materialne. Inna interpretacja, bardziej pogodna - komuś udało się wyrwać z ograniczeń, może padła decyzja o wyprowadzce z domu, a może ktoś zdecydował się wreszcie powiedzieć coś co ukrywał. Zaręczyny niewykluczone, aczkolwiek bardziej pasują mi tu rozstrzygnięcia natury zawodowej. Może ktoś założył własną działalność gospodarczą.

Pozdrawiam Uśmiech
Odpowiedz
#13

Bronko, no to jadę z tym koksem Uśmiech

1. Pod koniec zeszłego roku pomogłam mojej siostrze w - Królowa Buław - w przeprowadzce lub urządzaniu nowego mieszkania, znalezieniu pracy, zakupie nowego zwierzaka, nawiązaniu znajomości z jakimś chłopakiem Rotfl

2. Mój brat całe pieniądze ze swojej komunii przeznaczył na - 6 buław - coś, czego inni mu będą zazdrościć Rotfl Fajne ubranie, rower/deskorolkę/rolki, gitarę lub inny sprzęt muzyczny, naukę czegoś, wspólny wyjazd lub imprezę z kolegami... albo na coś, z czego skorzystała cała rodzina Uśmiech

3.Przez ostatnie 2 lata trenowałam - As Buław (kurczę co Wy z tymi buławami - cała rodzina w buławach!) - jakąś sztukę walki - karate jujitsu, jakiś wyczynowy taniec, śpiewanie, aerobik, chód, bieganie, jazdę konną... no coś fizycznego, nie jakieś tam zajęcia artystyczne Rotfl

4. W mojej sypialni jest coś co nieraz wystraszyło mnie w środku nocy, ta rzecz to - Koło Fortuny - Koło Fortuny cię wystraszyło? Rotfl Aj tam, obstawiam jakieś wypchane zwierzę, klatkę z chomikiem i kołowrotkiem, dziwaczną rzeźbę, lub coś religijnego (świecący krzyżyk?)

5. Dokładnie 15 lat temu na juwenaliach wydarzyło się coś ważnego w życiu mojej rodziny, a było to - Królowa Mieczy - coś co zakończyło pewien etap w Waszym życiu... hm... ktoś się z kimś pokłócił... albo nawet doszło do bójki... kogoś odwieziono karetką do szpitala... spotkałaś kogoś, kto otworzył Ci oczy, dał dobra radę, albo namieszał w Twoim życiu... doszło do jakiegoś zerwania... pojawiła się kobieta, która pomogła w rozwiązaniu jakiejś ważnej sprawy... Ty lub Twój brat otrzymaliście jakąś nagrodę, albo... zostałaś Najmilszą Studentką Oczko

Ale się namęczyłam Rotfl Całusy, Bronko!

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#14

Ale ludziów i rozkładów, super Hura Hura Hura
Vega, Żubrówka, Luks, LeCaro dziękuję Wam kochani za udział :romance-grouphug:
Odpowiedz
#15

1. Pod koniec zeszłego roku pomogłam mojej siostrze w ...... Księżyc, Rycerz denarów, 9 denarów - pierwsza teza to: twoja siostra pogubiła się, straciła wenę twórczą, nie wyrobiła się w czasie remontu mieszkania, dekoracji wnętrza, ruszyłaś z pomocą i dobrze się to zakończyło. Druga wersja to: widzę też tu dużo powietrza, więc przypuszczam, że być może pomogłaś jej, kiedy była noc, wieczór, z zepsutym autem na drodze, może musiałyście się udać gdzieś pod osłoną nocy, w tajemnicy np. po jakieś zwierzę ?? (na każdej z tych moich kart jest jakieś zwierzątko talia Tarot Snów), może pomagałaś złapać jakiegoś ptaszka Uśmiech
2. Mój brat całe pieniądze ze swojej komunii przeznaczył na....... Paż Mieczy, 5 kielichów, As mieczy - miał to już zaplanowane, motywacją jego zachowania była więż rodzinna i przyjacielska, kupił coś, co nie było dla niego przeznaczone, dla kogoś z rodziny lub jego najbliższego przyjaciela, taka wielka szlachetność. Było to może coś dla nowego członka rodziny lub rowerek, jakaś droga zabawka dla kogoś o wiele młodszego od niego.
3.Przez ostatnie 2 lata trenowałam..... 2 kielichów, 5 buław, Cesarz - trenowałaś, ćwiczyłaś coś delikatnego, ulotnego aczkolwiek wymagającego siły i wytrwałości, celem twoim było umocnienie własnych wartości, umiejętności. Stawiam na taniec w grupie, zespole, bieganie, wioślarstwo,
4. W mojej sypialni jest coś co nieraz wystraszyło mnie w środku nocy, ta rzecz to........ 6 denarów, 6 mieczy, 3 buław - stary zegar, obraz przedstawiający jakąś postać w masce lub jakaś egzotyczna maska, stara roleta w oknie, coś co daje światło, ale nie za duże, jak żyrandol czy lampka nocna, może nie światło, a ciepło więc jakiś piecyk?
5. Dokładnie 15 lat temu na juwenaliach wydarzyło się coś ważnego w życiu mojej rodziny, a było to.... 2 denarów, Kapłanka, As buław - wymagało to dodatkowej pracy, jest to owiane tajemnicą i za razem daje siłę do walki z przeciwnościami losu, powiem tylko tyle, że nie było to przyjemne dla nikogo z was, były "ofiary" obym jak zwykle się myliła i sama zastanawiam się dlaczego tak widzę te karty,
Odpowiedz
#16

Dziękuję Basiu za udział Buźki Buźki
Odpowiedz
#17

pod koniec roku pomogłaś siostrze w-7 pucharów 10 buław-pomogłaś jej w pracy,wzięła za dużo na siebie,może pomogłaś jej znaleźć wymarzoną pracę
brat całe pieniądze z komunii przeznaczył na-3 kielichy,na sprzęt grający,coś z muzyką związane,chyba za mały żeby balować Uśmiech
przez ostatnie 2 lata trenowałaś-królowa mieczy-szermierka?
w moim pokoju jest coś co wystraszyło nieraz 9 mieczy-hm,łóżko?może kołdra zsuwająca?
coś ważnego wydarzyło się na juwenaliach-3 miecze as buław-koniec jakieś kłótni rodzinnej? ew. wygrany konkurs związany z myśleniem
Odpowiedz
#18

Dziękuję za udział Ayla Buźki
Odpowiedz
#19

Dzisiaj późnym wieczorem rozwiązanie warsztatu. Gdyby jeszcze ktoś chciał spróbować to zapraszam Kwiatek
Odpowiedz
#20

1. Pod koniec zeszłego roku pomogłam mojej siostrze w .....4 Buławy
W organizacji slubu, podrozy , przeprowadzce, kupić , urządzic dom, zorganizowac imprezę, pomogłas jej wyjsc z jakiejs trudnej sytuacji, pomogłas jej pokonac strach, chorobę

2. Mój brat całe pieniądze ze swojej komunii przeznaczył na......3 Mieczy(-)7 Monet
Dla kogos chorego, kto ich potrzebowal, lub odłozyl na konto na poczet przyszlych planow zwiazanych z edukacją, podrózami
.

3.Przez ostatnie 2 lata trenowałam.....Krolowa Pucharow
Cos zwiazanego z tancem, muzyką (taniec na rurze?)Oczko

4. W mojej sypialni jest coś co nieraz wystraszyło mnie w środku nocy, ta rzecz to........Paź Pucharow(-)
Jakies zwierzę, kot... cos sporych rozmiarow, kolorowego, zwiazanego ze sztuką, artystycznie zrobione, moze lampa, obraz albo zasłona?

5. Dokładnie 15 lat temu na juwenaliach wydarzyło się coś ważnego w życiu mojej rodziny, a było to....6 Monet(-) As Mieczy
Urodziło sie dziecko, ktos z czlonkow rodziny zdał wazny egzamin, dostał wazne swiadectwo, wygrał konkurs?
Odpowiedz
#21

Dziękuję Lady of Dreams Buźki
Rozwiązanie dosyć późno, bo dopiero wróciłam Buźki
Bardzo się cieszę, że tyle osób wzięło udział i dziękuję wszystkim Buźki Buźki
Odpowiedz
#22

Pod koniec zeszłego roku pomogłam mojej siostrze w ......znalezieniu pracy. Właściwie to pracę znalazła sobie sama, ale tylko nocnozmianową i słabo płatną..nie mogłam patrzeć jak się męczy i załatwiłam jej u siebie.

Ewka: „ otwarciu się na nowe możliwości, perspektywy”

Perełka: „w podjęciu jakiejś decyzji…. pomogłaś jej finansowo”

LeCaro:”znalezieniu pracy”

Ayla:” pomogłaś jej znaleźć wymarzoną pracę” nie wiem czy wymarzoną, ale na pewno na lepszych warunkach.. Brawo Oczko

Lady Of Dreams:” pomogłas jej wyjsc z jakiejs trudnej sytuacji”

2. Mój brat całe pieniądze ze swojej komunii przeznaczył na.......zakup działki…ciężkie to było pytanie, ale dawniej można było wyrwać niezłą ziemię za małe pieniądze, zresztą teren wyglądał jak jurassic park i doprowadzenie tego miejsca do stanu używalności trwało 2 lata.Zrobił to z zamiarem wybudowania kiedyś domu dla siebie i rodziców…i faktycznie dom jest na etapie wykończeń… dodatkowo były tam źródła, po rozkopaniu jest wielki staw z mnóstwem ryb…odludzie totalne, można super wypocząć..

Pat: „uzbierał dość pokaźną sumę i długo myślał czy to kupić czy też nie. Myślę, że chodziło też o uzyskanie zgody rodziców” faktycznie moi rodzice mieli w tym spory udział, a mój brat nigdy nic nie robi bez ich zgody (kompletne przeciwieństwo sióstr Oczko)

LeCaro: „na coś, z czego skorzystała cała rodzina”… i korzysta do dziś dnia Oczko i korzystam też ja, bo zostało mi mieszkanie Oczko

Barbara: „miał to już zaplanowane, motywacją jego zachowania była więż rodzinna i przyjacielska, kupił coś, co nie było dla niego przeznaczone, dla kogoś z rodziny lub jego najbliższego przyjaciela, taka wielka szlachetność” no jak na jego wiek to było naprawdę bardzo dojrzałe i nieegoistyczne

3.Przez ostatnie 2 lata trenowałam.....brazylijskie JiuJitsu  pewnie dlatego tyle denarów, bo to walka głównie w parterze i taka „dosyć siłowa, powolna”…

Pat: „Ćwiczenia te korzystnie wpłynęły na Twoją sylwetkę” i to jak…Oczko pewnie stąd ta Królowa 

Perełka: „dziedzinę sportu wymagającego dużo samodyscypliny i systematyczności”

Luks: „coś z kurczowym trzymaniem czegoś” przeciwnika w parterze

LeCaro:” jakąś sztukę walki … jujitsu” hahaha strzał w dziesiątke…jak Ty to robisz LeCaro zdradz sekret Oczko

Barbara:” wymagającego siły i wytrwałości”

4. W mojej sypialni jest coś co nieraz wystraszyło mnie w środku nocy, ta rzecz to........manekin krawiecki…mam do niego sentyment i czasem naprawdę się przydaje, ale obwieszony materiałem w środku nocy potrafi wystraszyć.Szczególnie jak się człowiek niespodziewanie ze snu wyrwie..

Żubrówka: „w Twojej sypialni stoi jakaś figurka” dosyć sporych rozmiarów bym powiedziała niemniej uznaję Oczko

Luks: „coś z wystającymi elementami, wyglądającymi jak buławy” faktycznie dolna część to stojak, „ Takie ustrojstwo może w nocy rzucać okropny cień” w nocy przy zgaszonym świetle raczej ciężko o cień, ale racja że zarys jest, masz wrażenie że ktoś nad tobą stoi

LeCaro:” dziwaczną rzeźbę” uznaję odpowiedź, bo taki kadłubek na kiju dziwny jest

Lady of dreams: „cos sporych rozmiarow”

5. Dokładnie 15 lat temu na juwenaliach wydarzyło się coś ważnego w życiu mojej rodziny, a było to....przygarnięcie psa, który jest z nami po dziś dzień. Musiałam podstępem wywalczyć żeby został (mama od zawsze powtarzała, że nie chce w bloku psa). A tak poza pytaniem to w tamtym czasie miałam istne zoo w domu…. 30 chomików (rozmnożyły się przypadkiem), mysz znaleziona na łakach i 3 żółwie (jeden też znaleziony)…zwierzęcy przytułek Rotfl jak coś Wam kiedyś uciekło to najpewniej mieszkało u Bronki Oczko

Barbara: „wymagało to dodatkowej pracy” dokładnie tak, jak to przy zwierzakach


Po raz kolejny wygrana należy się.....LeCaro Buziak Buźki :banana-dreads: :banana-guitar: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue: :bow-blue:
Toż to kochana fenomenem jesteś warsztatowym ....jeszcze trochę i wszyscy zaczną podejrzewać jakiś spisek Plotki Rotfl

Szczególne wyróżnienie dla Barbary,a także dla Pat, Luksa i Perełki Kwiatek

Wszystkim serdecznie dziękuję za poświęcony czas, bo jak widać warsztat nie do końca łatwy Myśli Oklaski
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości