Bardzo prosze o interpretacje snu
#1

Chcialabym prosic o interpretacje snu. Snil mi sie chlopak z ktorym rozstalam sie prawie 3 lata temu, byla to moja pierwsza milosc. Bylam z nim ponad 3 lata. Snilo mi sie,ze spotkalismy sie przypadkiem, on szedl za mna zlapal mnie za reke i nie chcial puscic i patrzyl na mnie tak czule. Ja chcialam wyrwac ta reke ale on nie odpuszczal. Ja juz nic do niego nie czuje, nie mysle o nim. Zreszta on teraz chyba z kims jest. Zastanawia mnie tylko dlaczego on mi sie przysnil w takiej sytuacji.
Z gory dziekuje za poswiecony czas.
Odpowiedz
#2

Sylwio ktos z przeszlosci, niekoniecznie Twoj chłopak, chciałby abys wyciągnęla do niej dłon, pomogła, skontaktowała się. Ta osoba nie odezwie się do Ciebie pierwsza ale oczekuje na Twoj ruch w jej kierunku.

Kim jest ta osoba?-Świat(-)

To osoba , z ktora byłas w zwiazku lub ktos kontaktujacy sie z Toba przez internet (fb, gg)

Pozdrawiam
Odpowiedz
#3

Dziekuje pieknie Uśmiech
Pozdrawiam
Odpowiedz
#4

Witam.
Miałam bardzo dziwny sen dotyczący mojej byłej przyjaciółki. Śniło mi się, ze spotkałam ją na uczelni, ona bardzo płakała,bo bała się, że jest w ciąży. Ja ją bardzo pocieszałam i przytulałam, tak jakbyśmy cały czas się przyjaźniły. Mówiłam, że sobie ze wszystkim poradzimy. I czułam się tak, jak dawniej. Co może oznaczać ten sen? Podkreślam, że nie miałam z nią kontaktu, nie licząc życzeń, które jej wysłałam ostatnio na urodziny.
Z góry dziękuję za pomoc w interpretacji.
Odpowiedz
#5

Sen mowi o wiadomości smsowej, internetowej, związanej z Twoja przyjaciołką, myslisz o tym zeby z nia znowu się skontaktowac, zblizyc się , jednak czeka Cię niemiłe rozczarowanie bo przyjaciólka nie chce kontaktu , odcięła się, postrzega Cię dosc krytycznie i to Ty wiesz z jakiego powodu. Sen daje ostrzezenie , zebys liczyła sie z tym, ze jesli będziesz probowała do niej ponownie się zbliżyć, ona w emocjach może powiedziec Ci cos, czego nie chciałabyś usłyszec.
Odpowiedz
#6

Dziękuję bardzo za interpretacje.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#7

Bardzo proszę Sylwio.
Odpowiedz
#8

Chciałabym prosić o pomoc w interpretacji snu. Śnił mi się chłopak, który bardzo mi się podoba, a którego poznałam niedawno.
We śnie całowaliśmy się i przytulaliśmy, po prostu zachowywaliśmy się jak para. Oprócz nas w tym śnie była jeszcze osoba na wózku inwalidzkim, którą on musiał się opiekować. Co może oznaczać ten sen?
Odpowiedz
#9

Myślę, że w tym śnie ujawniło się tu Twoje oczekiwanie, aby ten chłopak zwrócił na Ciebie uwagę, chęć spotkań i stworzenia związku. Natomiast osoba trzecia, na wózku, która on się opiekuje, być może jest zapowiedzią pomyślnego obrotu spraw.
Odpowiedz
#10

Dziękuję bardzo Uśmiech mam nadzieję, że sprawy się potoczą tak jakbym tego chciała Uśmiech
Odpowiedz
#11

Witam. Chciałabym prosić o interpretację snu.
Śniło mi się, ze płynęłam na morzu a dookoła mnie było dużo ryb (orek), które skakały do góry w wodzie i były przyjaźnie nastawione. Płynęłam motorówką z moją byłą przyjaciółką, a na naszej drodze pojawił się ogromny statek, który ledwie udało nam się ominąć. Nie wiem co ten sen mógłby oznaczać.
Odpowiedz
#12

Morze - woda, czyli mnóstwo emocji.
Przyjaźnie nastawione orki mogły oznaczać, że jest wokół ciebie dużo życzliwych i ci osób.
To, że płynęłaś z byłą przyjaciółką i uniknęłyście zderzenia ze statkiem - te według mnie oznacza, że uniknęłaś jakiejś katastrofy, którą być może ona ściągnęła na ciebie. Jest "byłą" przyjaciółką pewnie nie bez powodu.......
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości