Egzamin
#1

Spedzilam kilka godzin w tym dziale I zadecydowalam ze zapytam o wrozbe.
3.06 mam egzamin
czy zalicze ten egzamin?
Anna 11.06.1978
Dziekuje gdyby ktos zdecydowalby sie odpowiedziec w tym temacie Uśmiech
Odpowiedz
#2

Postaw to pytanie w dziale astrologii a odpowiedz uzyskasz ode mnie...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#3

Dziekuje Hyacynt, wlasnie to zrobilam Uśmiech
Odpowiedz
#4

maala napisał(a):Dziekuje Hyacynt, wlasnie to zrobilam Uśmiech

Horoskop w zalaczeniu ...Niestety wiadomosc dla Ciebie mam bardzo niepomyslna....Egzamin niestety oblejesz....

Pociesza Pociesza
[ATTACHMENT NOT FOUND]

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#5

dziekuje bardzo, liczylam sie z tym.
Mimo tej prognozy, dam z siebie wszystko bo czekalam na ten egzamin caly rok Uśmiech
Sprobuje, zobacze ile punktow moge osiagnac na mozliwe do zaliczenia I zadecyduje co dalej.

Moge znowu podejsc do tego egzaminu w grudniu Uśmiech
Dziekuje jeszcze raz.
Odpowiedz
#6

Wroc tu na forum z weryfikacja po egzaminie , gdy bedziesz znac juz wynik...Bardzo bym chcial sie mylic... Bezradny

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#7

wroce...
jest to bardzo ciezki egzamin...
nawet jak mi zabraknie 3 punktow to bede bardzo dumna z siebie Uśmiech
Wyniki beda w sierpniu Uśmiech
Odpowiedz
#8

Witam Hyacynt Uśmiech

Wczoraj mialam egzamin. Wyszlam z niego bardzo pozytywnie nastawiona I naladowana energia Uśmiech
Mozna bylo dostac 100 punktow, z moich wyliczen wyszlo ze zrobilam ok. 80 punktow.
Sprawdzilam wieczorem internet I tylko 45 punktow jest potrzebne zeby zaliczyc.
Czuje ze moglam zdac, wczoraj bylam pewna na 100%.
Wiadomo ze z czasem zaczynasz "myslec"... I dzisiaj juz nie jestem taka pewna wiec dam znac jak dostane wynik. Najpozniej 14go sierpnia Uśmiech

Pozdrawiam.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości