Warsztat 81 - Zgaduj-zgadula co tam Bronce w głowie hula
#1

Z każdym warsztatem coraz ciężej o oryginalne pomysły, więc proponuję kolejny zlepek z kategorii " po trochu wszystkiego"  Luzik Myślę, że tym razem pokuszę się o "punktowanie" każdej odpowiedzi, będzie bardziej sprawiedliwie  Oklaski

1. Moi rodzice dostali ostatnio bardzo nietypowy prezent (niemniej bardzo im teraz potrzebny), co to było i dlaczego mężczyzna musiał się tego pozbyć (swoją drogą ładny mi prezent skoro się trzeba go pozbywać  Rotfl  Rotfl )

2. Kraj który od zawsze bardzo chciałam odwiedzić ( i kiedyś napewno to zrobie, bo strasznie mnie tam ciągnie).

3. To pytanie może wydać się niektórym nieco narcystyczne, ale proszę Was o wymienienie kilku cech mojego wyglądu  Zawstydzony ....im więcej trafień tym więcej punktów...pytanie łatwe i każdy na pewno coś "ustrzeli" ...

4. W tym tygodniu wybrałam się z siostrą w pewne miejsce (oj długo nie mogłyśmy trafić) w celu zakupu...no własnie czego??

5. I ostatnie pytanie takie trochę nietypowe...Ile osób weźmie udział w Warsztacie  Figielek

Pomyślnych wróżb życzę  Oklaski
"I tu nasuwa się pytanie......Czy LeCaro obroni swoją pozycję liderki...czy jej karty okażą się na tyle skuteczne ...tego dowiemy  się już w sobotę wieczorem" komentowała Bronka  Dokucza
Odpowiedz
#2

A skąd wiesz, że wezmę udział w warsztacie? Dokucza
Te pytania takie trudne... chyba nie podołam... Zmęczony Beczy

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

No coś Ty to na zachęte miało być :happy-wavemulticolor: Figielek
Odpowiedz
#4

A więc spróbuję szczęścia w tym trudnym warsztacie Uśmiech
1. prezent dla rodziców: 10 pucharów, Królowa pucharów, 4 pucharów: typuję coś, z czym można wejść w relację emocjonalną, może zwierzę? Coś wymagającego opieki, pielęgnacji, na co ów pan nie miał zdrowia bądź nerwów.
2. wymarzony kraj: Siła, 8 kielichów, 8 mieczy: wydaje mi się, że chodzi o duży kraj, w każdym razie taki, gdzie są jakieś bezdroża, puste przestrzenie i dostęp do morza/oceanu. Może USA, Indie, Chiny, Brazylia?
3. cechy wyglądu Bronki: to wcale nie jest łatwe pytanie Uśmiech Król Mieczy, 4 mieczy, Magik. Trudno mi przy tych kartach mówić o wyglądzie, może w ten sposób: sprawiasz wrażenie osoby wygadanej, zaradnej, konkretnej, błyskotliwej, ale jednocześnie opanowanej Uśmiech Możesz mieć dłuższee włosy, falowane, blond (ewent. blond pasemka na ciemniejszym własnym kolorze) Myśli, średni wzrost, hipnotyzujące spojrzenie Oczko
4. co kupiłaś: 7 monet, Świat, 9 mieczy: nowy telewizor lub komputer, coś co ułatwia komunikację ze światem, albo coś przydatnego w podróży, w aucie
5. ile osób weźmie udział w warsztacie: 10 mieczy, 8 pucharów, 10 pucharów: osoby dopiszą - między 8 a 10 Uśmiech

vega Kotek
Odpowiedz
#5

Dzięki Vega Buźki Buźki Buźki już myślałam, że jakieś głupoty popisałam i wszyscy się obrazili Rotfl
Odpowiedz
#6

A więc do dzieła - sprawdzamy w kartach
ad.1 Rycerz buław, V Kapłan, XVI Wieża- jak na Rycerza buław przystało znajomy twoich rodziców dokonał zakupu urządzenia pochopnie, na początku miał szczere chęci do korzystania z niego ale był to słomiany zapał i zrobił z tego prezent, jest to coś co wymaga dyscypliny i systematyczności, wysiłku fizycznego,coś ciężkiego, typuję urządzenie do ćwiczeń fizycznych albo związanego z rozrywką - odtwarzacz muzyczny, nie wiem dlaczego ale przychodzi mi do głowy odkurzacz wodny, jakaś kosiarka spalinowa, bo może twoi rodzice przeprowadzili się do domku z ogródkiem,
ad.2.Paź kielichów,XII Wisielec, III Cesarzowa- Kraj ciepły południowy - Grecja, Francja, Włochy, - winnice lub Anglia, Irlandia, Szkocja lub Skandynawia - woda, ryby - przychodzi mi też na myśl Wenecja,
ad.3.10 kielichów, Rycerz kielichów, 7 kielichów- Włosy ciemne ciemny blond, długie, jasne oczy, kobieca figura
ad,4.VIII Moc, 8 buław, IV Cesarz-nowy telefon komórkowy, radio,komputer, telewizor,klatka dla ptaków
ad.5. V Kapłan - 5 osób Myśli
Odpowiedz
#7

Dziękuję Perełko za udział Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#8

1.
Umiarkowanie - Cesarzowa - 6 denarów
Myślę, że jest to coś związanego z ogrodem, działką, ziemią... może jakiś kawałek ziemi, albo jakaś roślina (drzewo), coś do ozdobienia ogrodu typu wielka donica, ewentualnie jakieś narzędzie, sprzęt ogrodniczy, ławeczka, zraszacz, coś związanego z trawą, wodą... Dlaczego ten człowiek chciał się tego pozbyć? Nie mam zielonego pojęcia Uśmiech Może kupił sobie kozę i kosiarka mu już nie jest potrzebna? Rotfl Albo wyjeżdża za granicę lub likwiduje firmę/sklep i rozdaje wszystko co ma zbędne? Albo ma tego nadmiar/dostał drugie takie od kogoś i jest mu niepotrzebne? Może mu nie pasuje z jakiegoś powodu do wystroju domu lub ogrodu, albo jego żonie się nie podoba? Może produkuje/sprzedaje takie rzeczy i w ramach dobrego uczynku rozdaje je znajomym? Może żona mu się kazała tego pozbyć? Rotfl ...

2.
10 mieczy - 10 kielichów
Cóż... kraj wielkich kontrastów, jego mieszkańcy na pewno nie są letni, wszystko robią na maksa... jak kochają to na zabój, jak walczą to do ostatka... kraj o niełatwej historii... Nie wiem czemu, ale Rosja, Ukraina, Gruzja mi przychodzi na myśl... może przez te kielichy? Oczko Norwegia, Szwecja... Z niewiadomych również powodów pomyślałam o Indiach lub Japonii Uśmiech

3.
Sąd - Świat - Arcykapłan
Długie włosy, ciemne, być może falujące. Niebieskie oczy. Zgrabne, zadbane ciało. Raczej wysoka. Cera jasna. Pewny sposób zachowania, zdecydowane ruchy. Ubrania - kobiece, zwiewne, spódnice, sukienki podkreślające ciało, wygodne. Bez nadmiernej ilości ozdób - jeżeli już to jakaś charakterystyczna biżuteria, jedyna w swoim rodzaju. Makijaż - kosmetyki wygładzające koloryt cery, rozjaśniające, podkreślające kształt oczu czy twarzy, ale absolutnie nie silny/bardzo widoczny makijaż. Lubisz świeże, "zielone" ale lekko tajemnicze zapachy, nic duszącego. Ładne usta, białe zęby Uśmiech

4.
8 buław - Królowa mieczy - Rycerz mieczy
Coś, co było dosyć pilnie potrzebne, a raczej, coś, co byś już chciała mieć Uśmiech Czyżby samochód? Jeśli nie samochód, to może jakaś część do samochodu, albo inny środek lokomocji (np. rower). Możliwe też, że jakiś sprzęt elektroniczny, elektryczny, rehabilitacyjny - wieża grająca, komputer, telewizor, lampa (normalna lub do naświetlań), drukarka, laser, kserokopiarka... A może jakiś mebel?

5.
Koło Fortuny...
Myślę, że 6, 7 lub 10 Uśmiech Jest to pytanie ciężkie do odgadnięcia, bo ktoś, kto to przeczyta zawsze może w tej chwili zdecydować o wzięciu udziału, bądź zrezygnowaniu z warsztatu Uśmiech

Bronko, jak widzisz - pomimo niezwykle trudnych pytań Wyśmiewacz zdecydowałam się rozłożyć karcięta - zobaczymy z jakim skutkiem Oczko
Dziękuję, całuję Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#9

Dziękuje LeCaro, że mimo wszystko wzięłaś udział Buźki Buźki Kwiatek
Odpowiedz
#10

Przekładam zakończenie warsztatu na niedziele (zapomniałam na śmieć o sobotnim weselu Uśmiech)
Odpowiedz
#11

No cóż... mam tylko nadzieję, że to nie Twoje wesele, bo gdybyś zapomniała to by trochę głupio wyszło... Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#12

Hahaha no wcale bym się nie zdziwiła gdybym kiedyś o swoim zapomniała, do romantycznych nie należe, mogłabym np. stwierdzić że mam zły dzień i nigdzie nie idę Rotfl
Odpowiedz
#13

1. Moi rodzice dostali ostatnio bardzo nietypowy prezent, a jest to…. samochód z 88’..mężczyna trzymał go z sentymentu, jako jedno ze swoich pierwszych aut…a żona jak to żona, kazała mu je zezłomować no i biedaczek musiał coś wymyślić…a jako że robić tego nie chciał dał na przechowanie z nadzieją, że może kiedyś zmieni zdanie :bow-blue: . Samochód sprawny, opłacony, bardzo przyda się rodzicom jako że potrzebują teraz dwóch na dojazdy do pracy (prawie 40km)
Perełka: coś ciężkiego.. spalinowa
LeCaro: żona mu się kazała tego pozbyć


2. Kraj który od zawsze bardzo chciałam odwiedzić …Peru
LeCaro: kraj o niełatwej historii... kraj wielkich kontrastów…spotkałam się z dokładnie takim określeniem
Vega: chodzi o duży kraj, w każdym razie taki, gdzie są jakieś bezdroża, puste przestrzenie i dostęp do morza/oceanu..brawo pięknie opisałaś
Perełka: Kraj ciepły południowy, woda


3. Cechy mojego wyglądu:
Vega: średni wzrost, hipnotyzujące spojrzenie, co do reszty faktycznie masz rację, ale o cechy wyglądu się tu tylko i wyłącznie rozchodziło
Perełka: Włosy ciemne, jasne oczy, kobieca figura (bioderka fakt ale kobieca raczej mało, muszę sobie co nieco wypychać Rotfl )
LeCaro: włosy ciemne… Niebieskie oczy.. Zgrabne, zadbane ciało, Cera jasna. Pewny sposób zachowania, zdecydowane ruchy. Ubrania wygodne. Bez nadmiernej ilości ozdób - jeżeli już to jakaś charakterystyczna biżuteria, jedyna w swoim rodzaju (faktycznie subtelnie, mam sporo srebra, ale nie jestem typem co wszystko naraz na siebie wkłada) Makijaż - kosmetyki wygładzające koloryt cery, rozjaśniające, podkreślające kształt oczu czy twarzy, ale absolutnie nie silny/bardzo widoczny makijaż. Pięknie się rozpisałaś i mnóstwo trafień


4. W tym tygodniu wybrałam się z siostrą w pewne miejsce (oj długo nie mogłyśmy trafić) w celu zakupu...no własnie czego?? Pojechałyśmy do mekki materiałów pod Łódź…. wyjść z tamtąd nie mogłyśmy… :happy-smileyflower:

5. I ostatnie pytanie takie trochę nietypowe...Ile osób weźmie udział w Warsztacie
W warsztacie wzięły udział 3 osoby...niech reszta żałuje Luzik Figielek

Dziękuję bardzo za udział dziewczęta i cóż mogę powiedzieć...LeCaro szykuj nowe pytania Oczko Buziak Buźki Buźki Buźki Gratulacje :text-bravo:
Odpowiedz
#14

Oklaski LeCaro
Odpowiedz
#15

No nie!!! Krzyk Boi się Bezradny Beczy Zawstydzony
Bronko - dziękuję... ale nie wiem czy zasłużyłam Bezradny warsztacik był ciekawy, ale trudny bym powiedziała Tak
I czemu tylko 3 osoby - a gdzie reszta?!?

I znowu muszę myśleć... chyba schudnę przez to... chociaż taki plus Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#16

Rozwiązanie czarno na białym...myślę że każdy się zgodzi że zasłużyłaś Oczko
i miejmy nadzieje, że nowa metoda chudnięcia LeCaro przyczyni się do wzrostu motywacji i frekwencji warsztatowej Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości