Wątek zamknięty

tranzyt opozycja plut do ur. ksiezyc
#1

Hej chcialbym was spytac o tranzyt plutona opozycja ur. ksiezyc... Normalnie ARMAGIEDON wszystko sie wywrocilo do gory nogami moze powiecie cos wiecej???

Eureka udalo sie.... Język
kosmogram...wykasowany...
#2

Szaman, wszystko zalezy od tego co masz gdzie natalnie. NIestety ale nie jest to latwy uklad, ale go nie cofniesz. Musisz przez niego przejsc. Musialbys podac dane do wyrysowania kosmogramu abysmy mogli powiedziec cos wiecej.
Szaman,
Ale u Ciebie to nie tylko ten Pluton.
Zobacz ze w tym samym czasie:
1) Saturn konczy pierwszy obieg (Poczytaj o obiegu tej planety, mialam o tym pisac, ale puki co czasu brak)
2) Uran "jezdzi" po Wenus, DSC, ASC (kwadratem)
3) No i ten Pluton dziala i na Wenus i na Ksiezyc i na DSC
Mniemam, ze moze sie u Ciebie sypac duzo zwlaszcza w sprawach osobistych. Dobra strona jest taka, ze jak juz sie te tranzyty skoncza to bedziesz mial posprzatane i wyczyszczone wszystko bardzo porzadnie. Pamietaj, ze kazdy tranzyt czegos nas powinien nauczyc. I zastanow sie co za lekcje przynosza te doswiadczenia, ktorych doswiadczasz, bo tego co sie Tobie wydarzy, nie jestem w stanie powiedziec. Kazdy dostaje inne lekcje od losu, niemniej przy tym oddzialywaniu Urana i Plutona, no musi sie walic i palic.
#3

Ogolnie hardcore hehe... walcze z czarna energia... mowilem ze jestem lekiem na cale zlo Uśmiech Przeciwstawilem sie czarnej stronie mocy,( sam nie bylem swiety ale zawsze mialem swoje zasady i wartosci) postanowilem dzialac na bialej energi i zakonczyc pewien etap w swoim zyciu probuje dostac sie do wojska a sa ludzie ktorym to sie nie podoba Język i zawszelka cene chca mnie spowrotem wciagnac do bagna... hehe Niszcza mnie jak tylko moga, ale ja jestem strasznie uparty i mimo ze zostalem sam nie cofam sie... Ogolnie to najwiekszy kryzys chyba mam za soba jakos sie z tym uporalem ze wszyscy sie odwrocili... lekko nie jest ale... taka karma
#4

No po takich aspektach nic nie będzie jak bylo Oczko

Powodzenia i najważniejsze abyś robił co Ciebie czyni szczęśliwym.
#5

To ja wiem, powiedz lepiej czy pokonam czarne moce... Uśmiech Język
#6

Jakies straszne farmazony gadasz z tymi mocami Oczko

Najlepszego!
#7

Kobieto puchu marny... zyjesz w krainie jednorozcow... moglem sie tego spodziewac... mimo wszystko pozdrawiam
#8

Aaa u mnie calosc, osie, Saturn (wladca ASC), uran i pluton wlasnie mnie naszlo ze tworza w tym okresie Wielki Krzyz. Juz wszystko rozumiem, dlaczego sie wali i pali Oczko

A skad ty mnie nagle tak poznales, ze myslisz ze ja w bajkowym swiecie zyje? No Pan psycholog pierwsza klasa Oczko
A kimze ty jestes czlowieku? Oczko Nie myslisz ze tez w duzej mierze puchem na wietrze? Oczko
Juz chyba rozumiem - troszke Ciebie moze Pluton chce nauczyc pokory poprzez swoje oddzialania? Uśmiech
#9

komedia z elementem tragedi...
#10

Tak jak Ci na pw napisałam, jest to forum dyskusyjne, ale widać Tobie to nie odpowiada...
Watek zamykam...
kosmogram wykasowany....

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości