Portret psychologiczny
#1

zrobilam sobie portret ale nie wiem czy dobrze mi to wyszlo kierowalam sie stroną internetową ;/ nie potrafie go zbytnio zinterpretowac :/
28.11.1993

1.6-KOCHANKOWIE
2.11-SPRAWIEDLIWOSC
3.22-GLUPIEC
4.17-GWIAZDA
5.1-MAg
6.18-KSIEZYC
7.7-RYDWAN
8.7-RYDWAN
Odpowiedz
#2

1. Karta wskazuje na to, że możesz być osobą romantyczną, wrażliwą, pragniesz miłości, być może musiałaś z kimś rywalizować, lub rywalizujesz o czyjeś uczucia,
2. W miarę dojrzewania i zdobywania kolejnych staniesz się prawdopodobnie osobą świadomą i odpowiedzialną za swoje czyny i myśli, uczciwą wobec siebie i innych,
3. Wiek dojrzały- być może staniesz się osobą pozbawioną lęków przed nieznanym, pozostaniesz młoda duchem, karta przestrzega przed manipulantami i lekkomyślnością,
4. Sądzę, że może brakować Ci optymizmu i wiary w pomyślne zakończenie realizowanych przez Ciebie przedsięwzięć,
5. Myślę, że można określić Ciebie jako osobę inteligentną i wnikliwą, cechuje Cię duża intuicja, lubisz się uczyć, w decyzjach swoich kierujesz się nie tylko zdobytą wiedzą ale i doświadczeniem,
6. Ta karta może wskazywać na Twoje predyspozycje do zgłębiania nauk ezoterycznych (intuicja, jasnowidzenie, przepowiadanie przyszłości),
7. Chodzić tu może o poznawanie, zdobywanie wiedzy i doświadczeń oraz wskazuje na potrzebę rozsądnego z nich korzystania,
8. Myślę, że posiadasz siłę i moc, możesz zdobyć wszystko czego zapragniesz, byleby tylko czynić w sposób odpowiedzialny,

UFF! Dotarłam do końca, proszę o weryfikację (wstępną Oczko ), pozdrawiam Hejka
Odpowiedz
#3

1 TAK. Bylo w moim zyciu dluzszy etap w ktorym musialam bardzo rywalizowac o czyjes uczucia/ jestem wrazliwa Uśmiech
4. Prawda nie wierze w siebie totalnie Uśmiech
5. Zgadza sie mam bardzo dobra intuicję malo kiedy mnie zawodzi
6 tak, juz kilka lat sie tym interesuje
Dziekuje ci za poswiecenie mi czasu Buźki
Odpowiedz
#4

hej ale karty są źle wyliczone !
pozycja 5 to XI Sprawiedliwość a 6 to VI Kochankowie!
dwie pozycje odwrócone (w negatywie).

Stoję w cieniu bo stąd lepiej widać.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości