7 czerwca - Dzień Seksu;-)
#1

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia SeksuOczko Nie obijajcie się, działajcieOczko

A teraz rady z kart z tej okazji odnoszące się do osób urodzonych w poszczególne dni tygodnia

Co powinni robić w seksie:
1. Poniedziałkowi- zmienic zupełnie myślenie jesli chodzi o podejście do seksu, nie izolować się, nie uciekać od niego, nie odkładać na później, na bardziej odpowiednią chwilę
2. Wtorkowi- nie podchodzcie tak zdroworozsądkowo do tego tematu, trochę fantazji nie zaszkodzi. Postarajcie się kochać systematycznie, to Wam na pewno nie zaszkodzi a wręcz przeciwnieOczko Panie w tych sprawach niech nie liczą tylko na inicjatywę partnera, bo mogą długo czekaćOczko
3.Środowii- panie urodzone w środę powinny powstrzymywać się od krytycznych uwag co do swoich partnerów a panowie nie oczekiwać tylko na aktywnosc ze strony pań. Osoby urodzone w środę powinny do seksu zaktywizować zmysł smaku, wzroku i sporo mówić, niegrzecznie teżOczko
4. Czwartkowi- zaakceptujcie swój temperament taki jaki jest, Moze byc za duzy lub w zaniku. Ważne abyscie mieli świadomość dlaczego tak jest i do czego w tej sferze dążycie. Nie działajcie po omacku, poznajcie siebie lepiej. Postarajcie się dopasować do tempa partnera. To ważne.
5. Piątkowi-nauczcie sie czerpać przyjemnosc z bukietu emocji wylewających sie podczas uprawiania seksu. Sprobujcie kochac sie nie tylko z okazji jakiegos święta, niedzieli. Kieliszek wina tez poprawi jakość Waszego baraszkowania jak rowniez takie akcesoria jak płynna czekolada czy bita śmietanaOczko
6.Sobotni- idąc do łózka z partnerem musicie koniecznie zostawic poza nim problemy, oczyścic z nich głowę, bo niepotrzebnie Was dręczą.
7. Niedzielni- trochę wycofania w tych sprawach Wam nie zaszkodzi, nie zawsze to Wy musicie inicjowac seks, dajcie się wykazać partnerom, poczekajcie na ich inicjatywę , jesli zajdzie taka potrzeba.
Odpowiedz
#2

..ha! zgadza sie czwartkowym ludzikom Luzik
Odpowiedz
#3

Buziak
Odpowiedz
#4

No tak, ja urodziłam się w niedzielę więc spokojnie poddam się temu co napisałaś. Luzik Zresztą w nawiązaniu do rozkładu, który dla mnie zrobiłaś może dlatego, że to była niedziela taka leniwa jestem pod tym względem Rotfl
Odpowiedz
#5

Perełko tez jestem niedziela ale wycofam się, niech mąz sie popisze a coOczko
Odpowiedz
#6

..... Uśmiech ha ha ja jestem urodzona w środe i tu sie też zgadza!!!!! Zawstydzony Ok

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#7

Buziak
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości