ascendent
#1

Mam pytanie czy mogę nie zgodzic sie z ascendentem mam go w raku ale do raka malo co pasuje obok są bliźnięta do tego znaku bardziej mi moja osobowość pasuje?
Odpowiedz
#2

O polozeniu ASC decyduje godzina urodzenia...Znaki szybkowschodzace takie jak Baran , Bliznieta , Rak maja na terenie Polski problem z wlasciwym ustaleniem ascendentu, poniewaz trzeba ustalic bardzo dokladnie (co do kilku minut) godzine urodzenia. Skad znasz godzine urodzenia ?

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#3

Z książeczki zdrowia tam mam wpisaną
Odpowiedz
#4

Dobrze ze tak...teraz chodzi o to jak oni Ci to zaokraglili i o ile ? zazwyczaj urodziny sa wczesniej niz podaje szpital...A w ktorym stopniu Raka wypada ASC?

Pytania pomocnicze:

1. Cz znasz karty tarota I na ile dobrze ? Porownaj karte 10 Mieczy z karta 2 pucharow I powiedz mi , ktora jest Ci blizsza i dlaczego ?
2. Czy cierpialas kiedys na urazy rak, jezyka, gardla lub barkow? Jesli tak to jak czesto ?
3. Kolory jakie lubisz ?

Pozdrawiam...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#5

Zazwyczaj od gardla choruje dwa razy w roku.nie mialam urazów pozostalych części ciala,które,zostaly wymienione.Kolory fioletowy, zielony, waniliowy odmiana bialego, szary.
Co do malych arkanow nie potrafie w tych opisach co są podane w Internecie określić siebie
Odpowiedz
#6

Widze ze sie chyba nie dogadamy...Kto Ci sporzadzil horoskop natalny ? Czy masz dane aby go sporzadzic? Przeslij na PW to zobacze o co tu chodzi...

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#7

Po sprawdzemiu horoskopu znalazlem ciekawa osobliwosc astrologiczna....Zakladajac , ze czas Twoich narodzil byl dokladny wtedy:

1. Twoj Ascendent jest w koncowce Raka (29 stopien)
2. Wladca Ascendentu jest Ksiezyc w 15 stopniu Koziorozca
3. Wladca Slonca , ktore jest w Rybach jest Neptun, 14 stopien Koziorozca

ALE:

1. Ascendent jest w Raku ale w dwadasamsie Blizniat - sic( !!!!)
2. Wladca ASC Ksiezyc jest w Koziorozcu ale w dwadasamsie Blizniat - sic( !!!)
3. Slonce jest w Rybach , ktorymi wlada Neptun w koniunkcji z Ksiezycem, ktory jest rowniez w dwadasamsie Blizniat - sic (!!!)...

Zatem : masz wszelkie prawa do tego aby czuc sie bardziej zwiazana z Bliznietami niz Rakiem ze wzgledu na te osobliwosc astrologiczna... Myśli

Dopisek:

Dwadasamsa - 2,5 stopnia wycinka zodiaku , kazde 12 dwad = 1 znakowi zodiaku = 30 stopni katowych. Ostatnia dwada Raka = dwada Blizniat Ok

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#8

Dziekuje i tak sie czuje na bliźniaka. Dziekuje za twój czas i rozwiane wątpliwości.
Odpowiedz
#9

Rozumiem,ze jestem ciekawa jako osoba to mile a na co zwracac uwagę jeżeli chodzi o predyspozycje zawodowe? Jestem ciekawa twojej opini bo wydaje mi sie ze wybralam źle studia jestem na psychologii
Odpowiedz
#10

cudzoziemka napisał(a):Zazwyczaj od gardla choruje dwa razy w roku.nie mialam urazów pozostalych części ciala,które,zostaly wymienione.Kolory fioletowy, zielony, waniliowy odmiana bialego, szary.
Co do malych arkanow nie potrafie w tych opisach co są podane w Internecie określić siebie

Choroby chroniczne gardla , a scislej strun glosowych (masz tendencje do chrypek i utraty glosu) to oznaka sily VI domu, a szczegolnie jego wladcy Jowisza w d. XII.Bliznieta sa odpowiedzialne za komunikacje glosem. W ogole kluczem Twojego horoskopu jest polozenie Jowisza w XII domu (naturalny dom Ryb). Jowisz jest naturalnym wladca tego znaku, a u Ciebie I faktycznym wladca domow IX I X. (studia wyzsze to d. IX, a kariera to d.X). Psychologia to domena d. VIII (a u Ciebie Merkury , wladca Blizniat jest w domu VIII).

Poniewaz Merkury w tym horoskopie ma szczegolna pozycje (bo wlada Bliznietami) , to zawod zwiazany z komunikacja (ekstrawertyczny) jest dla Ciebie silnie pociagajacy. Natomiast Ryby i dom VIII sa silnie introwertyczne, stad ta sprzecznosc i trudnosc w doborze zawodu.Wladca MC tez jest Jowisz zatem tylko komunikacja z otoczeniem poprzez zawody zwiazane z tym domem.

Niestety chroniczne choroby gardla wykluczaja zawod nauczyciela / instruktora , ktorzy pracuja glosem...ale nie wykluczaja tego zawodu w ogole..Ty jestes osoba cierpliwa I dokladna w metodach porozumiewania sie, a szczegolnie z dziecmi...Doradzalbym zawod zwiazany np. z praca z dziecmi uposledzonymi np. oligofrenopedagogika...lub przy pomocy jezyka migowego z dziecmi gluchoniemymi...Tu masz wielkie pole do popisu bo Bliznieta to tez rece I porozumiewanie sie poza werbalne , charakterystyczne machanie rekami gdy Blizniak rozmawia...A psychologia czesciowo jest tematem studiow oligofrenopedagogicznych...Natomiast ASC w Raku to swietna komunikacja oraz kontakt z dziecmi (bo Rakiem wlada Ksiezyc - matka, opiekunka, ktory u Ciebie jest w Koziorozcu, znaku metodyki i cierpliwego budowania, tu relacji z dziecmi, bo V-tym domem wlada Skorpion i jego wladca Mars z VI-tego)...

To jest to co rzuca sie w oczy w Twoim horoskopie... Oczko

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#11

Dziekuje
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości