Wątek zamknięty

Witam
#1

Trafiłem tutaj ponieważ mam bardzo mocną intuicję i chce pogłębić rozumienie kart.
Ciągle rozwijam swoją intuicję, obecnie oczyszczam cały organizm by jeszcze lepiej i więcej widzieć.
Na Tartach Zdrowia od mojego Mistrza REIKI usłyszałem że czas bym zakupił swoją pierwszą talię tarota.
Wyznaję zasadę że najlepsza jest ciągła nauka i ciągle uczę się czegoś nowego.
#2

Chodzi mi o to że chce prosić kogoś o to by nadzorował moją naukę nad kartami Tarota. 
Jestem ze śląska, mam swoje interpretacje układów kart, jakich wróżyłem innym więc mam jakąś wiedzę. 
Szukam osoby która chciała by mieć ucznia. 
Ktoś napisze wychowam na swoim boku konkurencję, uważam że nie bo moim zdaniem mistrz to taka osoba która potrafi wyszkolić ucznia tak by uczeń przerósł mistrza. 

Szukam kogoś kto chce nauczać, nie sztuką jest iść na kurs sztuką jest iść na taki kurs gdzie osoba ucząca chce nas czegoś nauczyć a nie dostać kasę za szkolenie i następny.
Pozdrawiam
Master.
#3

Widziałem w internecie że osoby prywatne prowadzą kursy za pomocą platformy moodle w bardzo przystępnej cenie. 
Warto się rozejrzeć, jest to bardzo fajna forma nauki... dzięki temu skryptowi można się uczyć nawet bez wychodzenia z domu. 
Oprogramowanie udostępnia możliwość wspólnej nauki, dostęp do zasobów, rozmowy czat, wideokonferencje w czasie rzeczywistym i wiele innych. Więc polecam!  Uśmiech
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości