Witam
#1

Mój nick - bebzone właściwie nic nie znaczy, wziął się stąd, że kiedyś nazwałam tak brzuch. Nazwa okazała się na tyle oryginalna, że bez problemu od razu akceptują ja wszystkie strony, na których się rejestruję. niby bezmyślna nazwa lecz uważam, że do mnie pasuje.

Postanowiłam wybrać avatar i choć na razie uczę się kart klasycznych, jako avatar wybrałam kartę tarota Gwiazda. Z tego co wyczytałam Gwiazda to karta równowagi, harmonii wewnętrznej, piękno, relax, miłość i ogólne powodzenie. Każdy z nas w życiu do tego dąży, chciałabym mieć to kartę zawsze przy sobie kiedy otrzymam odpowiedzi na ważne dla mnie pytania. Uśmiech
Odpowiedz
#2

Witam, trafiłam na forum kiedy życie przewracalo mi się do góry nogami. Najpierw rozmawiałam z wróżką potem postanowiłam bardziej zainteresować się tematem samego wróżenia. Chciałam włożyć tylko sobie, jednak jeden temat tak mnie wtedy zajmował, że potrafiłam dziennie stawiać karty i pytać o niego.... Teraz wiem, że to głupie. Odpusciłam na chwilę, ochlonęłam i jestem znów. Forum znalazłam szukając znaczenia kart w internecie. Świetne miejsce.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości