Nasze nicki i avatary
#89

Galatea to posąg, który został ożywiony przez Pigmaliona. Ta legenda to nie tylko wątek miłosny, ale coś jeszcze. Otóż wiara, nadzieja i miłość tworzy rzeczywistość. To nick, który daje mi siłę. Ufam, że wola człowieka, jego wizja jest do zrealizowania. Wystarczy otworzyć serce i przyjąć spełnienie z wdzięcznością. Bo wszystko się może zdarzyć. Jeśli istnieją jakieś bariery, leżą one w nas samych.
Odpowiedz
#90

Moj nick to nic trudnego Bachus -Bóg wina ...Co do avatara przedstawia moja osobe..Pewnie kiedys zmienie nick i avatar.Pozdrawiam
Odpowiedz
#91

Mój nick?,skad się wziął?-odpowiedz taka banalna -moja 6 letnia wtedy corka fascynowala się Starożytnośćią .Ogladala filmy ,przegladala książki czasem jej coś przeczytalam....i tak bylo do czasu kiedy w kolko powtarzała Izyda,Izyda.....podłapałam tę nazwe bogini i postanowiłam ,ze własnie ona zagości na tymże forum jako moj nick (przyznam się szczerze,ze głębiej w jej mitologiczną postać nie zagłębiałam się,po prostu to był spontan) Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#92

Galatea napisał(a):Galatea to posąg, który został ożywiony przez Pigmaliona. Ta legenda to nie tylko wątek miłosny, ale coś jeszcze. Otóż wiara, nadzieja i miłość tworzy rzeczywistość. To nick, który daje mi siłę. Ufam, że wola człowieka, jego wizja jest do zrealizowania. Wystarczy otworzyć serce i przyjąć spełnienie z wdzięcznością. Bo wszystko się może zdarzyć. Jeśli istnieją jakieś bariery, leżą one w nas samych.
Rewelacyjny motyw Oklaski
Odpowiedz
#93

Dziękuję Łukasz. Poczułam się dowartościowana dzięki Tobie Uśmiech Bardzo mi się miło zrobiło. Potrafisz człeka postawić na nogi! Uśmiech
Odpowiedz
#94

W moim nicku nie ma nic nadzwyczajnego... po prostu jest to część mojego imienia... dlatego jest mi tak bardzo bliski... Uśmiech
Odpowiedz
#95

Zarejestrowalam sie na tym forum kiedy bylam bardzo nieszczesliwa z powodu wszystkiego, doslownie wszystkiego co mnie otaczalo. Dostawalam tez duzo informacji zwrotnych od otoczenia, ze jestem zbyt negatywnie nastawiona i takie tam.
Wiec stwierdzilam, ze na tym forum bede sie duzo pozytywniej prezentowac i wybiore sobie taki nick, ktory bedzie promieniowal pozytywnoscia.

Teraz kiedy w koncu opuscilam juz kraj Chiny na rzecz duzo normalniejszego kraju spotykam duzo osob ktore mialy rownie negatywne podejscie do wszystkiego co chinskie i co sie tam dzialo. Nie mam juz takiego poczucia winy z powodu mojego nastawienia tam, bo wiem, ze nie jestem w tym sama, to jak najbardziej naturalna reakcja wrazliwej jednostki na to, co sie tam dzieje.

Największym zwycięstwem jest to, które odnosimy nad nami samymi. - Tadeusz Kościuszko
Łatwo jest nazwać szaleńcem kogoś, kto myśli inaczej niż ty! - Juliusz Verne
Odpowiedz
#96

HappyLife napisał(a):Zarejestrowalam sie na tym forum kiedy bylam bardzo nieszczesliwa z powodu wszystkiego, doslownie wszystkiego co mnie otaczalo. Dostawalam tez duzo informacji zwrotnych od otoczenia, ze jestem zbyt negatywnie nastawiona i takie tam.Wiec stwierdzilam, ze na tym forum bede sie duzo pozytywniej prezentowac i wybiore sobie taki nick, ktory bedzie promieniowal pozytywnoscia.

HappyLife - super, świetne podejście... tak trzymać! Uśmiech Ok Były tu osoby które też miały swoje problemy i rejestrowały się pod nickami typu "załamana"... a to tylko dodatkowo dołuje. W końcu nasz nick to tak jakby nasze drugie imię, też ma na nas jakieś tam działanie. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#97

toczka mój nick na wszystkich forach na jakich jestem zarejestrowana. Wzieło się od ulubionego powiedzonka jednej z moich wykładowczyń: ciągle powtarzała, że coś jest "toczka w toczkę". I słysząc to po raz 10000 w ciągu dnia można wyrażenie albo polubić albo... zrobić z tego nick Rotfl

Zresztą toczka brzmi ładniej niż "kropka" Uśmiech
Odpowiedz
#98

Mvnkv, dlatego, że raczej tego nicku używam. Nie ma jakiejś głębszej historii.

A na avatarze znajduje się dziewczyna podobna do mnie. Rotfl
Odpowiedz
#99

A u mnie Malina hmmm jakos tak uwielbiam te owoce Oczko kojarza mi sie troche ze slodkoscia a troche z kwasota... Taka roznorodnosc tak jak ja pelna sprzeczności czasami. A 86 ponieważ to moj rok urodzenia Oczko
Odpowiedz

Historia z moim nickiem była taka że na innym forum chciałam zmienić nick ponieważ mój wcześniejszy zawierał moje imię i to mi trochę nie odpowiadało (zakładałam konto dobrych parę lat temu i wtedy o tym nie pomyślałam). Okazało się że nick który wybrałam na nowy jest już zajęty na tamtym forum, więc wybrałam następny i następny i znów były zajęte. I w końcu trafiłam na ten jaki tu mam teraz. Zależało mi także na tym by zaczynał się na A bo moje imię zaczyna się na tą literę. Przeczytałam sobie także znaczenie imienia Andrina i okazało się że słowo w słowo opisuje moją osobę Uśmiech

A avatar wybrałam dlatego że podoba mi się kobiecość i tajemniczość
Odpowiedz

Mój nick to imię rodowodowe i domowe wyjątkowej kotki Maine Coon, którą wybrałam kiedyś dla mojego byłego męża. Kotek
Bardzo za tym kotem tęsknię...do dziś, choć wszystkie inne mosty z różnych względów za sobą spaliłam.
To imię to nazwa Nepalskiego szczytu górskiego w Himalajach...trochę jak moje życie, ciągle trudności i ciągle pod górkę Oczko
Avatar z kolei to rysunek, który mój były mąż dla mnie narysował (jest Grafikiem, jak ja) a który bardzo lubię bo przedstawia mnie z potworem (mam bloga - HorribleMonster)
W dzieciństwie miałam ciągłę poczucie niepokoju, że ktoś mnie obserwuje, że widzę duchy i czułam strach, zwłaszcza nocą. Do dziś walczę z noctofobią (strach przed ciemnością) ale
jestem dużo silniejsza psychicznie i łatwiej mi już nie wpuszczać żadnych niepokojących sił do siebie. Uczucie niepokoju opuściło mnie z wiekiem - acz czuję respekt przed nieznanym/niewytłumaczalnym.
Ufam za to swojej nieprzeciętnej intuicji.
Dlatego użyty w avatarze obrazek jest mi tak bliski Uśmiech

No guts - no glory!
Odpowiedz

Mój nick jest od owoców, które lubię. Uwielbiam ich zapach i smak.
Avatar nie mogę na razie wstawić, więc nie mam Uśmiech
Odpowiedz

Laura - bo kiedyś w  żarcie tak zostałam nazwana i tak zostało
Kapelewska - nazwisko nieżyjącego profesora; wtedy jeszcze żył, gdy pierwszy raz wpisałam to nazwisko a potrzebowałam maila z imieniem i nazwiskiem ale nie chciałam by było moje i też tak zostało
Odpowiedz

Mój nick po prostu wymyśliłem w ciągu minuty, nie oznacza niczego konkretnego.
Odpowiedz

Mój nick jest od imienia na bierzmowanie i roku urodzenia.
Avatar to moja dusza Uśmiech To jest część mnie, której nikt nie widzi Uśmiech
Odpowiedz

Mój nick się wziął od fragmentu wiersza Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Mianowicie z utworu pod tytułem "Mariensztackie Szaleństwo"
Już cytuję fragment utworu, o który dokładnie mi chodzi:

Cytat:I gdy oczy otworzę
dech mi w piersiach zapiera,
myślę sobie: a może
księżycowa chimera

Księżycowa Chimera została po prostu przełożona na angielski ^ ^
Odpowiedz

Bardzo mi się podoba Twój nick. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz

Mam na imię Sandra.Nick powstal spontanicznie,nie chcialam nic oklepanego tylko cos oryginalnego i przyszedl mi do glowy cytat z filmu "Piła" moj ulubiony horror Rotfl
Odpowiedz

Piła to bardziej film z gatunku gore, aniżeli horror Rotfl też lubię całą serię
Odpowiedz

Mój nick wziął się od głównej bohaterki pewnego kryminału....dziwnne to wiem ale pamiętam że
czytając książkę byłam pod wrażeniem tej postaci, dzielnej dziewczyny w stylu ,,Robin Hood'a", tyle
że z irokezem i kolczykach. Do dzisiaj jak coś się dzieje w głowie widzę aktorkę grającą tą postać.
Taki mój anioł w wersji hardcore Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości