Warsztat 88 - Wczorajsze wydarzenie
#1

Wczoraj miało miejsce pewne wydarzenie. Sprobujcie odgadnąc prosze o co chodziło? Jakie były moje emocje z tym związane?

Trzymam kciuki za Wasze odpowiedzi.  Kwiatek
Odpowiedz
#2

1. C to było za wydarzenie?
Król Kielichów - Wisielec - Cesarz
Jakaś wizyta u lekarza, która się opóźniła; karty wskazują na to, że sytuacja obracała się wokół jakiegoś mężczyzny (lekarz? a może ojciec?), wobec którego na ogół masz pozytywne uczucia. Spóźnił się? Karty sugerują jakieś zagubienie, ale trudno mi stwierdzić czy dosłowne czy raczej emocjonalne. Trzeba było jakąś decyzję podjąć, spojrzeć na sprawę z trochę innej strony niż, by się tego oczekiwało. Cesarz wskazuje na silny męski autorytet (może policja?) i konieczność pilnowania dorobku, więc może próba kradzieży?

2. Emocje z tym związane
7 mieczy - Królowa Buław - V Buław
Sądzę, że doszło do jakieś kłótni, padły puste słowa; bardzo silne emocje, zawzięcie, upór; może kłótnia w obronie swoich przekonań?
Odpowiedz
#3

Dziękuje ślicznie Tiatha Kwiatek
Odpowiedz
#4

1.) Wydarzenie.
8 kielichów - 9 pentakli - 6 kielichów
2.) Emocje
3 pentakle - Król mieczy - 9 mieczy

Coś się zakończyło, coś związanego z miłymi wspomnieniami, oczekiwaniami. Być może ktoś odszedł, odwrócił się od Ciebie nie doceniając tego co dla niego zrobiłaś. Ktoś nie zrozumiał Twoich uczuć i racji... Wydarzyło się coś co Ci uświadomiło, że trzeba pewne rzeczy pozostawić za sobą, nie ma do nich powrotu i nie warto się łudzić, a pewnych ludzi nie da się zmienić. A być może sama miałaś jakieś plany związane z wakacjami, ze spotkaniem rodzinnym albo koleżeńskim i nic z nich nie wyszło (urlop?)...

Emocje? Było to coś na co pracowałaś, w co wkładałaś jakiś wysiłek (czy to relacje, czy to praca), jednak nagle okazało się, że - nie z Twojej winy - z drugiej strony nastąpiło gwałtowne odcięcie, odepchnięcie, ktoś powiedział "nie". Może nawet się z kimś pokłóciłaś, rozstałaś? Bardzo Cię to zasmuciło, rozczarowało i ciągle w myślach analizujesz tę sytuację.

Pozdrawiam Cię Lady i dziękuję za warsztat. Buziak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#5

Dziękuję LeCaro Kwiatek
Odpowiedz
#6

Witaj Lady of Dreams Buziak
Wczoraj miało miejsce pewne wydarzenie. Sprobujcie odgadnąc prosze o co chodziło? - 4 mieczy, Wieża, 10 kielichów - miałaś wszystko wokół siebie zaplanowane, zorganizowane, przezornie przemyślane, aż tu nagle dostałaś wiadomość od bliskiej rodziny, od kogoś bliskiego z twojego otoczenia, dzieci. Dowiedziałaś się o organizowanym ważnym przyjęciu, może przyjęcie weselne, o ciąży, która była niezaplanowana, może dowiedziałaś się o czymś co było raczej radosne, ale jednoczśnie niespodziewane.
Jakie były moje emocje z tym związane? - 8 mieczy, 5 denarów - poczułaś się jakbyś miała ręce związane, nie za bardzo wiedziałaś jak masz się zachować, postąpić, straciłaś grunt pod nogami, martwi cię w związku z tym twoja możliwość finansowa, zobowiązanie, troska o coś lub o kogoś. A może przygarnęłaś jakąś przybłędę (myślę o zwierzaku jakimś oczywiście Rotfl )
Pozdrawiam wszystkich Buźki Buźki Buźki
Odpowiedz
#7

Dziękuję ślicznie Basiu Kwiatek
Odpowiedz
#8

Co to było za wydarzenie ?

Moc Czwórka Kijów, 7 Pucharów


A ja myślę,że tutaj u Ciebie jakieś wydążenie bardzo emocjonalne.
Poczułaś przypływ energii, coś osiągnęłaś,coś doprowadzone jest do końca rozmarzyłaś się trochę - natłok myśli,snucie planów, marzeń - to wszystko wynika z wydarzenia piątkowego
Może chodzi o jakieś sprawy w domu ? Tak jakbyś kogoś ugłaskała ,znalazła jakieś rozwiązanie/
Jesteś silną zdecydowaną kobietą i szukasz pomocy dla kogoś - 4 kijów to dla mnie karta,która daje rozwiązanie,ale nie jest ono akcepotowane przez-wszystkich, komuś się ono nie podoba ,zastanawiasz się co będzie dalej,

Może jakiś probklem rodzinny,kłótnia i ultimatum dla kogoś,kto to wydarzenie spowodował.

Jakie są z tym wydarzeniem związane emocje ?

Kochankowie, 10 pucharów, Trzy mieczy

Na pewno chodzi o kogoś z rodziny- może Twój brat? Szukanie rozwiązania, analizowanie dwóch dróg- rozwiązań . Smutek , ale też i troska . Szukacie pomocy dla kogoś bliskiego.
Odpowiedz
#9

Dziękuje ślicznie Dzino Kwiatek
Odpowiedz
#10

Jutro wieczorem podam rozwiązanie Uśmiech
Odpowiedz
#11

1. Co się wydarzyło?

I Mag/ 2 miecze/ XIV Umiarkowanie

Pojawiły się nowe plany, nowe możliwości, które wprowdziłaś w życie, a mogły to być:
Nowo poznany mężczyzna, który zaproponował Ci randkę, kawę, czarował Cie, zagadywał, komplementował.
Miałaś okazję poznać znaną, popularną osobę, bądź sama dostałaś propozycję epizodu w filmie ;--)
Dostałaś propozycję zapisu na kurs robienia sushi lub garncarstwa albo kosmetyków naturalnych. Kurs aranżacji wnętrz.
Na ulicy złapała Cie cyganka i wywróżyła zdumiewającą przyszłość.
Zaczynasz remont domu, budowę domu.
Mogłaś dowiedzieć sie o poczęciu dziecka.
Mogłaś zobaczyć swojego Anioła Stróżą.
Oddałaś swoją krew.

2. Jakie były moje emocje z tym związane?

Paź monet

Emocje nie miały tak wielkiego znaczenia jak fakty.
Na chwile obecną chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Lubisz wyzwania, dlatego jesteś sklonna się zdecydować. Karta ta jeszcze bardziej utwierdza mnie w tym, że chodzi o jakąś transakcję. Planujesz na tym zaoszczędzić. Zgłębić swoją wiedzę. Powtórze się jest to jakiś kurs, laboratoria, handel, wymiana, praca nad dziełem sztuki lub projektem architektonicznym. Twoje emocje wiążą się z kalkulowaniem i chęcią interesu. Zarobiłaś na dolarze.

Czekam z niecierpliwością na rozwiązenie :--)
Pozdrawiam
MAG
Odpowiedz
#12

Dziękuję ślicznie Magu Kwiatek
Odpowiedz
#13

To i ja sproboje Uśmiech

Z talii przy tasowaniu leca kielichy, najpierw 9 potem 6, wiec mniemam ze jakas uroczystosc, spotanie moze po latach, takie zebranie znajomych ze szkoly, czy rodzinna impreza? Swiat, diabel i 9 bulaw, tez wskazuja na spotkanie z kims, z kim masz pokrewienstwo, cos was ze soba mocno wiaze. Mogla a dzielic odleglosc.

Na pytanie o emocje znow sie rycerz kielichow rwie, dodatkowo glupiec, 5mieczy (Mag), 9 kielichow, dobre emocje mi sie klada, choc mogly jakies plotki sie roznosic po gronie, czy tez spotkanie po latach moze nie do konca wypalo najlepie, w sensie nie dogadaliscie sie ale szybko przeszlas do porzadku dziennego i nawet sie ucieszylas, ze tak sie stalo.
Odpowiedz
#14

Dziękuję slicznie Madrugało Kwiatek
Odpowiedz
#15

Co to za wydarzenie
Sąd,3 mieczy, Paź denarów....zmiana wyglądu, coś czego się obawiałaś, mogło to być spotkanie kogoś z przeszłości..osoby z którą nie masz zbyt miłych wspomnień albo razem przeżyliście coś ciężkiego, co Was połaczyło...rocznica czyjejś śmierci, cmentarz, może jakiś sen albo wywoływanie/historie o duchach które nieźle Cie wystraszyły
Twoje emocje z tym związane
9 denarów, 9 pucharów, 4 pucharów...poczułaś się bardzo atrakcyjną kobietą, zarówno pod względem fizycznym jak i mentalnym, myślę także że się wystroiłaś Oczko poczułaś że wiele w życiu osiągnełaś, byłas zadowolona z tego gdzie teraz jesteś, podobało Ci się że inni to dostrzegli, poza tym jednak przebija przez to wszystko jakaś tęsknota...za kimś albo za czymś..coś jeszcze przed Tobą stąd ten niedosyt...

Pozdrawiam Oczko
Odpowiedz
#16

Kochani, oto rozwiązanie...

Wydarzenie dotyczyło wyprowadzki syna...Jestem po niej w głębokim smutku bo wyprowadził sie do dziewczyny , ktora okazała sie zaborcza i toksyczna,..o szczególach nie chcę opowiadac bo przez caly tydzien tylko płaczę i nie mogę dojsc do siebie....

Wybaczcie , ze nie będe komentowac kazdej z Was osobno a tylko wskazę zwycięzce ale nie mam w ogóle siły...
Zwycięzyla w tym warsztacie LeCaro ale rowniez Dzina ładnie wyczuła sytuację...Bronka wyczuła tęsknotę za synem...Barbara , ze nic nie moglam zrobic..ze martwilam się co bedzie dalej i ciągle sie martwię, Tiatha trafnie odgadłą emocje..kłotnię w obronie swoich przekonań....

Wszystkim serdecznie dziękuję za udział w moim warsztacie Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#17

Dziekuje bardzo za mozliwosc udzialu i wyroznienie Lady Oczko
Odpowiedz
#18

Oj droga Lady nie płacz już, uszy do góry nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, z pewnością i głęboko w to wierzę, że po mimo wszystkich złych emocji, nadal najwspanialszą kobietą w jego życiu jesteś Ty, tylko już inaczej będzie to okazywał... Ja sama też z pewnością będę ryczeć jak bóbr, kiedy któryś z moich synów się pierwszy wyprowadzi, bo przy drugim to będę już bardziej zadowolona, a już przy trzecim sama go spakuje Rotfl to tak jak z tym co mówią o dzieciach małych, w rodzinie, która ma np 3 dzieci, pierworodne dziecko małe, połknie monetę Krzyk Krzyk O Boże, do lekarza szybko Krzyk jak drugie dziecko w rodzinie połknie monetę, to tylko jest stwierdzenie, że przy następnym kupsztalu samo wyjdzie, przy trzecim dziecku, nic mu nie będzie odda w przyszłości z kieszonkowego, wierz mi kochana zawsze tak jest... Pociesza Kwiatek Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#19

Dziękuje Basiu Buziak
Odpowiedz
#20

Gratulacje LeCaro.

Trzymaj sie Lady Pociesza
Odpowiedz
#21

Dziękuję Madrugało..staram sie jakos trzymac ale marnie mi to wychodzi....Potrzebuje czasu...
Odpowiedz
#22

Dzięki za warsztat Lady i 3mam kciuki za dojście do siebie Buziak Buźki
Gratulacje LeCaro Kwiatek Buźki
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości