Jak przyciągnąć miłość?
#1

http://www.astromagia.pl/magia-i-rytualy...gnac-milos
Czy ktoś z Was kiedys próbował? Myślicie, ze warto? W piątek chyba akurat jest pełnia.
Odpowiedz
#2

Pelnia Ksiezyca w piatek 31.07 bedzie w znaku Wodnika. Ksiezyc w Wodniku w pierwszym dekanacie manifestuje sie jako Tarotowe 5 mieczy....Radze sie dobrze zastanowic czy nie chodzi tu o manipuacje druga osoba , bo to jest wlasnie 5 mieczy. Natomiast Slonce bedzie w pierwszym dekanacie znaku Lwa , co w Tarocie przeklada sie na 5 bulaw. Ta karta to tez raczej niezbyt pozytywne niesie energie...

Ta kombinacja pelni rodzi przeciwstawnosc 5 mieczy i 5 bulaw - ergo nic dobrego z tej opozycji swiatel raczej nie wyniknie w czasie tej pelni.

...Odradzam... Paluszkiem

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#3

Ojej, dziękuje za ostrzeżenie. Jaki inny termin w takim razie byłby dobry?Czy to koniecznie musi być pełnia?
Odpowiedz
#4

Na rozpoczynanie znajomosci dobry bedzie piatek 14.08 tuz po nowiu , na przybywajacym Ksiezycu. Zawsze nalezy rozpoczynac przedsiewziecia od nowiu , ale nigdy w pelni , bo wtedy Ksiezyca po pelni ubywa.

Np jesli chcesz aby Ci ubywalo wagi (dieta) zawsze rozpoczynaj ja w pelni , bo wtedy ksiezyca bedzie ubywalo. Jesli scinasz wlosy , tez rob to po pelni , wtedy wolniej odrastaja.

Jesli chcesz aby bylo odwrotnie , wtedy rozpoczynaj nowe zadania po nowiu...14.08 Ksiezyc rozpocznie wedrowke w ostatnim dekanacie Lwa i wejdzie w koniunkcje z Wenus i Jowiszem pare godzin pozniej....Zdecydowanie lepszy czas .... Uśmiech Uśmiech

Czy człowiek nie umiejący liczyć, który znalazł czterolistną koniczynę, ma też prawo do szczęścia? - Stanisław Jerzy Lec
Odpowiedz
#5

Szkoda, ze 14 wyjeżdzam i glupio tak przy znajomych ze świecami. Chyba poczekam na następny now, a do tego czasu kupiec kota, aby pomógł mi wytrzymać ten trudny okres... Rzadko czuje się aż tak bardzo samotna...

Chociaż to by mógł być tez piątek 21 albo wtorek 18? Byle nie podczas pełni?
Odpowiedz
#6

Moje pytanie jest czym jakim sposobem przyciągnąć zdrową miłość czyli by mężczyzna poznał kobietę i obdarzył Ją miłością a Ona to samo czuła.
Jak to się mówi sposoby na przyciągniecie dobrej relacji w której oboje partnerzy będą mieli korzyści i radość.
Odpowiedz
#7

Polecam moditwę o dobrego męża. Módl się codziennie w tej samej intencji. Bądź cierpliwa.

Odwiedź Sanktuarium Matki Bożej Objawiającej Cudowny Medalik, Ona nie odmówi Ci łask.

Uśmiech

Pokochaj siebie.
Uśmiechaj się częściej.
Naucz się nawiązać kontakt wzrokowy z mężczyznami.

Uśmiech
Odpowiedz
#8

Tak Marcin Uśmiech
Chce dobrej żony Uśmiech
Odpowiedz
#9

A ja myślę, że magia powinna tkwić w Tobie, w Twoim podejściu do drugiej osoby. Magia jest na samym początku, coś co łączy dwie osoby, co sprawia, że chcą być ze sobą, dobrze się czują w swoim towarzystwie, dają sobie szczęście. Pytanie bardziej powinno zmierzać w kierunku jak sprawić, żeby ta magia trwała. Myślę, że trzeba ją pielęgnować. Miłość jest jak roślina, zaniedbana umiera lub dziczeje. Związek dwojga ludzi to ciągła praca, troska, świadome bycie ze sobą. To kwestia umiejętności dawania i brania, zaufania i szacunku. Obserwując różne relacje dochodzę do wniosku, że dużo osób postrzega związek jak walkę, walkę kobiety z mężczyzną, o to kto rządzi, kto powinien się komu podporządkować. Ważny jest element bezwarunkowości, akceptacji, świadomości, że możemy zmieniać jedynie siebie, a nie drugą osobę. Jeżeli my jesteśmy dobrzy dla siebie samych inni ludzie są dobrzy dla nas. Myślę, że można poprosić Anioła Stróża, ale on nie zrobi za Ciebie wszystkiego.
Odpowiedz
#10

Mysle, ze Marcinowi na tym etapie chodzi bardziej o poznanie potencjalnej partnerki Uśmiech

Ja uwazam, ze jak kochamy, to milosc dostajemy. Kolezanka kiedys zwrocila mi uwage, ze jak nie ma nikogo w naszym zyciu to nie ma, a nagle jak sie zakochamy to mamy kolejki Oczko
A moim zdaniem bierze sie to wlasnie z tego powodu, ze promieniujemy blaskiem i miloscia. Wiec co zrobic aby osiagnac taki stan kiedys nie ma tej drugiej osoby? A co to malo rzeczy jest do kochania dookola, ze nie wspomne o milosci i pielegnacji samego siebie.

Wiec to proponuje wlasnie Tobie Marcinie, nauczyc sie kochac to co dookola Ciebie, swiata, mamy natury, nie wiem co Ciebie interesuje. I wszechswiat jak sie mu ofiarowuje milosc ( a nie na nia czeka) z reguly wysla nia z powrotem Uśmiech

Najlepszego!
Odpowiedz
#11

Być może powinnam do mojej wypowiedzi założyć nowy wątek (jeśli faktycznie tak to przepraszam ale jestem tu nowa i jeszcze się nie ogarnęłam) ale po przeczytaniu tematu nie mogę się oprzeć by nie opisać tego co mnie spotkało. W grudniu przed świętami idąc ulicą z koleżanką rozmawiałyśmy o tym 'czego sobie marzymy' ja z pełnym przekonaniem odparłam, że 'marzę aby poznać mężczyznę z którym niekoniecznie będę w związku ale chce by za mną szalał, nosił mnie na rękach, nie mógł beze mnie żyć, żebyśmy mieli wspólne tematy, świetnie się bawili razem, chcę być jego księżniczką' - wiem, strasznie naiwne i infantylne ale która z kobiet nie mówiła nawet żartem o byciu czyimś oczkiem w głowie? Trach! Po miesiącu poznałam (zupełnym przypadkiem) mężczyznę który już po tygodniu znajomości zapatrzony był we mnie jak w obrazek, osaczył mnie 'swoją miłością' choć od pierwszej rozmowy starałam się uświadomić go, że nic między nami nie będzie, z czasem on brnął w to coraz bardziej i bardziej był głuchy na wszystkie 'nie',pisał dzwonił przyjeżdrzał, robił mi prezenty, prawił komplementy, chciał zabierać na występy kabarety wycieczki, brał na litość, że się zabije, błagał, po jakimś czasie próbował się odciąć ale wracał jak bumerang tłumacząc, że coś mu podpowiada, ze jesteśmy sobie przeznaczeni. Mnie z kolei coś podpowiadało, że nie powinnam z nim być. Cała 'przepychanka' (bo stosunkowo szybko zaobserwowałam, że to idzie całkowicie nie po mojej myśli) trwała ponad pół roku, on zaś po dziś dzień nikogo nie ma. Całą tę historię obserwowała moja koleżanka przy której wypowiedziałam 'swoje marzenie' na głos, skomentowała to słowami "masz co chciałaś, wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś tylko na odwrót". Mama po obserwacjach powiedziała, że 'wypowiedziałam życzenie w złą godzinę'. Przypadek? Siła przyciągania? Jak jeszcze mogę to sobie tłumaczyć? Czy istnieje coś takiego jak 'zła godzina'? Czy to dlatego nie mówi się marzeń głośno?
Odpowiedz
#12

Angela - uważaj czego sobie życzysz, bo może okazać się, że słuchasz Oczko

Wiara to podstawa, trzeba wierzyć, na wszystko przyjdzie czas Uśmiech
Odpowiedz
#13

Najmocniej przepraszam za pomyłkę.
Jest też modlitwa o dobrą żonę i wcale nie mówię tego z przekąsem ani żartem.
Uśmiech
Temat jest w dziale Magii i rytuałów, takie stanowczo odradzam.

Naprostszym przepisem jest uśmiech, uwierzcie mi to działa!
Trzeba być otwartym na drugiego człowieka, uśmiechaj się do ludzi i czekaj na ich reakcję. Uśmiech za uśmiech Uśmiech Od tego się zaczyna...
Odpowiedz
#14

Mag spoko rozumiem.
Zastosuje to co radzisz.
Co do magii wszystko jest dla ludzi, co nas wspomoże ale nigdy używać technik gdzie kogoś zniewolimy.
Dla mnie związek to taka sprawa gdzie druga osoba jest z nami z wyboru, gdzie nie ma magii która nas trzyma ze sobą, takie krótkotrwałe zaślepienie.
Partnerka akceptuje partnera bo go akceptuje taki jaki jest.
Dla mnie bycie partnerem dla dziewczyny to jest bycie takim partnerem który traktuje kobietę tak jak sam chce być traktowany.
Odpowiedz
#15

Z tym uśmiechem to tez trzeba uważać Język będąc w LO czesto szalałysmy w sklepach i wręcz umieralysmy ze śmiechu, jak to rozpuszczone szczeniaki Rotfl I kiedyś napisał do mnie pan, że ja tak pięknie się usmiechalam do niego w tym sklepie... Rotfl Pan oczywiście starszy, okraglutki i malutki Rotfl

Wszystko musi mieć swoją równowagę, harmonię. Jak na sile się szuka partnera, to zazwyczaj dostaje się byle co, albo nic i to wpędza nas w swojego rodzaju frustrację. Trzeba wierzyć w to, że są wartościowe osoby na tym świecie, że znajdziemy odpowiedniego partnera do stałego związku, że na każdego przyjdzie odpowiedni moment, gdy tylko znajdziemy się w dobrym czasie i odpowiednim miejscu.
Ale jak mowie bez obsesji i natręctw, naturalność i pewność, jak dla mnie to taka podstawa.

Uśmiech
Odpowiedz
#16

Master1986... gdyby nie Twoje imię pomyślałabym, że Cię znam Uśmiech
Jest taka książka Przyciągnij miłość - Agnieszka Przybysz. Poczytaj, nic Ci to nie zaszkodzi.

Przede wszystkim zacznij od sprecyzowania swoich oczekiwań wobec partnerki. Czyli spisz wszystkie te cechy, które są dla Ciebie ważne.
Wówczas zaprogramujesz swój umysł na wyszukiwanie takich potencjalnych kandydatek, które spełniają przynajmniej podstawowe kryteria.
A później, zacznij wychodzić. Na wystawy, na koncerty, na spacery, może zapisz się na jakieś zajęcia... itd.
Ona nie zjawi się ot tak, nie stanie pewnego dnia w Twoich drzwiach, musisz dać sobie szansę ją poznać. Nie zniechęcaj się jeśli przez jakiś czas nie zobaczysz efektów. To normalne.
No i zachowaj spokój. Tylko spokój może nas uratować Uśmiech A tak serio.... odpuść na jakiś czas wyszukiwanie tej jedynej w tłumie... przestań o tym myśleć. Wszechświat musi mieć przecież pole do działania Uśmiech

Powodzenia!
Odpowiedz
#17

Witaj Solistka.
Robiłem takie opisywanie nie raz i dupa blada.
a Tą książkę i co jeszcze byś poleciła ???
Może macie jakieś książki które polecacie.
Odpowiedz
#18

No oprócz tej to mogę Ci polecić jeszcze:
Gra życia i jak w nią grać - Florence Scovel Shinn
Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi - Daniel Carnegie
Potęga podświadomości - Joseph Murphy

Jak sobie je przeczytasz, to myślę wyłoni Ci się taki intuicyjny obraz tego co masz robić. Nie wiem, czy wierzysz w prawo przyciągania czy nie, czy cokolwiek o tym wiesz, ale słowem zakończenia powiem tyle, że zwracaj uwagę na to co mówisz, bo sam siebie słuchasz.
No i samo myślenie, nic za Ciebie nie zrobi. Musisz zadziałać i dać sobie szansę. Uśmiech

A jak chcesz podyskutować szerzej, to zapraszam na priv.
Odpowiedz
#19

Najlepsze miejsca do poznania kobiet ???
Odpowiedz
#20

To zależy jakie kobiety oczekujesz tam spotkać Oczko Kluby, dyskoteki... odradzam, choć i tam mogą znaleźć się zabłąkane owce Uśmiech
Odpowiedz
#21

Interesuje mnie kobieta która ma fantastyczny charakter.
Z którą będę się czuł cudownie nasze spotkania będą nam dawały więcej i więcej energii.
Oczekuje że będzie bardzo inteligentna.
To jest dla mnie istotne no i atrakcyjna fizycznie dla mnie.
Odpowiedz
#22

A jakie masz zainteresowania/hobby? Najłatwiej kogoś poznać na różnych zajęciach, warsztatach, kursach, można też w internecie na forum tematycznym Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości