Oczyszczanie karmy
#1

nie wiem w jaki dzial wstrzelic sie z tematem... slyszal ktos cos o tym?
Odpowiedz
#2

Tak jest takie cos na kosmica tv wrózbita Dawid i Dorota robią to non stop
Odpowiedz
#3

ostatnio też widziałam na EZOtv, że Magdalena Rutkowska Odero również stosuje tą metodę
Odpowiedz
#4

Dagaa napisał(a):ostatnio też widziałam na EZOtv, że Magdalena Rutkowska Odero również stosuje tą metodę

Sama skorzystałam z oczyszczania u Magdaleny Rutkowskiej Odero.
I to naprawdę działa. Uśmiech
Odpowiedz
#5

Ewcia opisz tę metodę, jeśli możesz, pliiiis. Ja bardzo lubię Magdalenę Rutkowską-Odero.
MUśmiech
Odpowiedz
#6

Ja też ją bardzo lubię, to taka ciepła kobietka.
Tak ostatnio nic mi w życiu nie wychodzi, ciągle jakieś zmartwienia.
Zadzwoniłam więc do Magdaleny, prosząc o oczyszczenie.
Musiałam podać ile literek liczy imię, nazwisko rodowe i po mężu.
Dowiedziałam się ciekawych rzeczy i byłam trochę zszokowana.
Okazało się, że rodzina męża wysyła w moim kierunku sporo negatywnej energii, jest w tych ludziach sporo zazdrości.
Coś w tym jednak jest.
Magdalena wskazała mi też na co mam zwrócić uwagę, jeśli chodzi o zdrowie. Niesamowita trafność.
Potem poprosiła abym wygodnie usiadła, nie krzyżowała rąk, nóg i zaczęła mnie oczyszczać.
Czułam się bardzo dziwnie, takie mrowienie w nogach, coś niesamowitego.
Naprawdę lepiej się teraz czuję, tak lekko a przede wszystkim jestem jakaś wyciszona i lepiej sypiam. Uśmiech
Odpowiedz
#7

O... To super. Trzeba się więc z nią skontaktować osobiście. Pomyślę nad tym, jeśli mówisz, że warto. A ile sobie ceni za tę usługę?
MUśmiech
Odpowiedz
#8

W moim przypadku był to kontakt telefoniczny.
Tak więc będzie tylko wyższy rachunek za telefon.
Marzy mi się taki osobisty kontakt, ale na razie jestem uwiązana przy wnuczkach.
Odpowiedz
#9

Dziękuję za informację
MUśmiech Kwiatek Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#10

ja jakos sceptycznie do tego podchdze...
no owszem fajnie by bylo pozbyc sie problemow ale obawiam sie ze tak to by bylo za prostoUśmiech
ale kusi kusiUśmiech))
Odpowiedz
#11

Ewcia51, a skontaktowałaś się z nią na wizji? Bo coś mi się kojarzy, albo po prostu u kogoś innego była podobna sytuacja, hm...

A co do techniki Magdaleny to sama w najbliższym czasie chce jej spróbować na pewnej chętnej osobie.
Ogólnie zajmowałam już się kiedyś oczyszczeniem energetycznym aury, karmy za pomocą właśnie wahadełka, oraz nadal zajmuje oczyszczaniem miejsc,
jednak nigdy nie robiłam tego przy pomocy kart tarota.
Cóż spróbować zawsze można Oczko
Odpowiedz
#12

Na wizji nie rozmawiałam z Magdaleną Rutkowską.
Zadzwoniłam do niej jak miała dyżur i naprawdę nie żałuję.

sybilla napisał(a):ja jakos sceptycznie do tego podchdze...
no owszem fajnie by bylo pozbyc sie problemow ale obawiam sie ze tak to by bylo za prostoUśmiech
ale kusi kusiUśmiech))

Wiadomo, że w ten sposób nie pozbyłam się wszystkich problemów. Twierdzę, że takich sposobów nie ma, życie byłoby wtedy za proste.
Mimo wszystko ta rozmowa poprawiła mi samopoczucie, a to chyba najważniejsze. Uśmiech
Odpowiedz
#13

kobitki drogie a czy nie sadzicie, ze jesli mamy jakies obciazenia karmiczne to tylko na wlasne zyczenie?no i jakakolwiek ingerencja na owa karme moze zrobic nam wiecej krzywdy niz pozytku?bo to co sie odwlecze to nie uciecze...byc moze moje rozumowanie jest bledne co wy na to?
Odpowiedz
#14

Nie do końca Zoju, gdyż z pewnych obciążeń możemy sobie nie zdawać sprawy...
Oczyszczenie jest po to, aby sobie pomóc...
A przerobienie karmy swoją drogą, z tym, że czasem przerabiamy na okrągło... Dlatego, że wpadamy wciąż w trybiki starych wzorców.
No i zadania już odrobione, a my cierpimy nadal...
Odpowiedz
#15

Czy aby napewno oczyszczamy?czy nie jest to raczej przesuwanie na kolejny raz bo teraz nie dajemy rady?
Odpowiedz
#16

Myślę, że można oczyścić Uśmiech
Ale "myślę" nie znaczy "jestem na 100% pewna" Oczko
Odpowiedz
#17

Ewcia51 napisał(a):W moim przypadku był to kontakt telefoniczny.
Tak więc będzie tylko wyższy rachunek za telefon.
Marzy mi się taki osobisty kontakt, ale na razie jestem uwiązana przy wnuczkach.

To cud, że ci się udało dodzwonić na wizję.. Shock Lol
Odpowiedz
#18

A mi powiedziano, że ja ze znana mi osobą dzielę karmę. Bladego pojęcia nie mam co to znaczy Oczko
Odpowiedz
#19

Po czym poznajesz, że potrzebujesz oczyszczania karmy? Czy myślisz, że jak ktoś nagrzeszy przez świadome czyny, jakieś uroki, czy czarowanie to wystarczy takie oczyszczenie przejdzie, podobnie jak dostać rozgrzeszenie?
Odpowiedz
#20

Ja się zastanawiam czy to w ogóle działa. Zwłaszcza jeśli jest to jedynie kontakt telefoniczny. Poza tym na takie rzeczy chyba trzeba mieć bardzo otwarty umysł i wiarę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości