Wielka Tablica - nasze rozkłady
#23

No i masz ... Bronka wszystko prze ciebie Rotfl Rotfl muszę sobie kupić te karty i przestudiować Myśli Myśli kto wie może założymy też ćwiczenia, warsztaty z kartami Lenormand w przyszłości chyba że już są a ja nic nie wiem Myśli
Odpowiedz
#24

Bronko, kiedyś też przez pewien czas używałam kart Lenormand, ale prawie rok leżały grzecznie i zbierały kurz, a przez Twój post postanowiłam je użyć ponownie Rotfl . Dzisiaj ułożyłam sobie Wielką Tablicę i chętnie podzielę się tym co mi wyszło i liczę na pomoc w interpretacji specjalistki Bronki Rotfl

Troszkę się rozpiszę, a więc od rzeczy.
Rząd pierwszy
Ryby 34 , Lis 14, Gwiazdy 16, Trumna 8, Drzewo 5, Bocian 17, Droga 22, Myszy 23

Rząd drugi
Ogród 20, Pierścionek 25, Jeździec 1, Księżyc 32, Kosa 10, Chmury 6, Kwiaty 9, Krzyż 36

Rząd trzeci
Statek 3, Pani 29, Słońce 31, Pan 28, Dom 4, Dziecko 13, Książka 26, Niedźwiedź 15

Rząd czwarty
Wieża 19, Pies 18, Lilie 30, Kotwica 35, Klucz 33, List 27, Koniczyna 2, Serce 24

Rząd piąty
Wąż 7, Rózgi 11, Góry 21, Ptaki 12

Spróbuję teraz jakoś to odczytać Uśmiech

Narożniki i serce
Narożniki - od lewej góry Ryby 34 , od prawej góry Myszy 23
od lewego dołu Wieża 19, od prawego dołu Serce 24


Ryby 34 - to pozytywna karta mówiąca o stałości finansowej i uczuciowej.
Myszy 23 - Tak to prawda, obawiam się swojej przyszłości i to bardzo.. Karta symbolizuje także oszustwa bądź łatwowierność.
Wieża 19 - Możliwość dojścia do sławy i władzy. Jest to perspektywa długiego i trwałego związku.
Serce 24 - Odwzajemniona miłość.

Ryby 34 + Myszy 23 - materialna strata, oszustwo
Wieża 19 + Serce 24 - samotność, odseparowanie od ukochanej osoby
Ryby 34 + Serce 24 - umiłowanie pieniędzy, bratnia dusza, wielka miłość
Wieża 19 + Myszy 23 - niepewne fundamenty

Serce - Księżyc 32 , Kosa 10, Pan 28, Dom 4
Księżyc 32 - Sukces i powodzenie, karta mówi o szacunku i dobrej reputacji.
Kosa 10 - Zagrożenie, niebezpieczeństwo, ostrzeżenie (zaraz obok niej leży karta Chmury 6)
Pan 28 - Oznacza mojego partnera
Dom 4 -Przywiązanie do domu, bezpieczeństwo, spokój, zadowolenie i pewność.

Sygnifikator, góra, dół, lewa, prawa

Sygnifikator - Pani 29
Góra - Pierścionek 25
Lewa - Statek 3
Dół - Pies 18
Prawa - Słońce 31

Pierścionek 25 + Pies 18 - Stały partner, związek w którym dominują przyjacielskie stosunki.
Statek 3 + Słońce 31 - Podróż na południe, podróż w ciepłe miejsce.
Pierścionek 25 + Statek 3 - Szczęście w związku, miłe chwile we dwoje
Pies 18 + Słońce 31 - Silna przyjaźń, na której możesz polegać

Sygnifikator i narożniki

Sygnifikator - Pani 29

Narożniki - Ogród 20, Jeździec 1
Wieża 19, Lilie 30

Ogród 20 + Jeździec 1 - zaproszenie na uroczystość, na wydarzenie; plany wyjścia w miejsce, gdzie jest więcej osób
Wieża 19 + Lilie 30 - spokojne życie rodzinne, długowieczność, osoba z wielkim autorytetem, bardzo doświadczona życiowo
Ogród 20 + Lilie 30 - rodzinne wyjście w miejsce publiczne, rodzinne spotkania, miło spędzony czas na świeżym powietrzu
Wieża 19 + Jeździec 1 - nadchodzi wyjaśnienie w sprawach urzędowych,

Sygnifikator i otoczenie

góra - Ogród 20 , Pierścionek 25, Jeździec 1
środek - Statek 3, Pani 29, Słońce 31
dół - Wieża 19, Pies 18, Lilie 30

Ogród 20 + Słońce 31 - radość w miejscu publicznym, błyszczenie w towarzystwie
Ogród 20 + Pies 18 - pojednanie z przyjacielem, spotkanie przyjaciela w miejscu publicznym, wyjście z przyjacielem na spacer, do kina
Jeździec 1 + Statek 3 - wiadomości z podróży, z daleka, gość z daleka, wiadomości w drodze
Jeździec 1 + Pies 18 - wiadomości od przyjaciela, na temat przyjaciela, wizyta przyjaciela, uczciwy i lojalny młody mężczyzna, pomoc od przyjaciela
Wieża 19 + Pierścionek 25 - kontrakty, umowy, pospisanie pism urzędowych, samotność w związku
Wieża 19 + Słońce 31 - sukces w sprawach urzędowych, koniec samotności
Lilie 30 + Pierścionek 25 - satysfakcjonujące małżeństwo, spokojny związek, związek na długie lata; rodzina jest silnie ze sobą zżyta, starsza osoba po ślubie, późne zamążpójście (ożenek), długoletnie małżeństwo
Lilie 30 + Statek 3 - podróż spokojna, wycieczka zimą, wycieczka rodzinna
Ogród 20 + Pierścionek 25 + Jeździec 1 - tego nie za bardzo wiem, ale wydaje mi się, że to miejsce, gdzie jest dużo ludzi, pierścionek kojarzy mi się z zaręczynami, a jeździec z wiadomością
Statek 3 + Pani 29 + Słońce 31 - podróż pani, w tym wypadku moja, która zakończy się powodzeniem
Wieża 19 + Pies 18 + Słońce 30 - osoba dojrzała i poważna, ma przyjaciela, przyjaźń ta będzie rozkwitała
Ogród 20 + Statek 3 + Wieża 19 - przyznam szczerze, że nie wiem
Pierścionek 25 + Pani 29 + Pies 18 - mi się to kojarzy z zaręczynami z przyjacielem ?
Jeździec 1 + Słońce 31 + Lilie 30 - bardzo dobra wiadomość

Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość

Przeszłość
Statek 3 - podróże, podróże, podróże .. tak, ostatnio duuużo jeździłam Uśmiech
Teraźniejszość
Lis 14, Pierścionek 25, Pies 18 - szczerze mówiąc, w tym momencie zajmuje się trochę sprawami papierkowymi, bo szykuje się referendum, a ja układam komisję, no wydaje mi się, że tutaj będzie wszystko dobrze, aczkolwiek ten Lis i Pierścionek... Natomiast Pierścionek z Psem kojarzy mi się z silną przyjaźnią, wydaje mi się, że chodzi tu o mój związek Uśmiech
Przyszłość
Słońce 31, Pan 28, Dom 4, Dziecko 13, Książka 26, Niedźwiedź 15 - patrząc na te karty, bardzo mnie one pocieszają. Wydaje mi się, że po fatalnym okresie, czeka mnie dobra przyszłość. Słońce + Pan kojarzą mi się z udanym związkiem, a potwierdza mi to mój związek, dlatego, że obok Pana znajduje się karta Domu, a jest on bardzo przywiązany do swojego miejsca zamieszkania, aczkolwiek planujemy wspólne mieszkanie, więc być może to właśnie to ? Dziecko.. co prawda mam w domu małe dziecko, moja mała chrześnica, która dopiero ma 7 miesięcy. Książka + Niedźwiedź kojarzy mi się z poważną nauką, czyżby studia ?

Karty diagonalne
Ogród 20--------------Jeździec 1
Wieża 19--------------Lilie 30
-------------------------Rózgi 11

Karty Losu
Wąż 7 , Rózgi 11, Góry 21, Ptaki 12 - fatalnie .. aż nie chce mi się tego interpretować..

Cóż bardzo się rozpisałam, Bronko liczę, że spojrzysz na to swoim specjalistycznym okiem i mi to jakoś skomentujesz Buźki
Odpowiedz
#25

Angells a dasz fotke?? Łatwiej wtedy to ugryźć jakoś...
Nie jestem żadnym znawcą Rotfl po prostu chce być dlatego założyłam wątek Oczko
Padam na twarz, ale zasiadam najpierw nad rozkładem Madrugady
...ależ mnie te wróżby najróżniejsze odprężają po całym dniu... Kotek
Odpowiedz
#26

Jak już pisałam jesteś w samym narożniku ..oznacza to że Twój los jest w Twoich rękach, dodatkowo patrzysz na zewnątrz układu co oznaczałoby otwartość na nowe rzeczy, dystans do życia, a brak kart przeszlosci wskazywałaby na to że jesteś osobą która idzie przed siebie zostawiając przeszłość daleko w tyle.

Jednocześnie widzę blokady i Twoją potrzebę niezależności na co wskazują karty narożnikowe Pani 29 –Gwiazdy 16 – Góry-21 – Wieża 19...jestes tez samotniczką..trzy ostatnie karty „mierzą wysoko” co oznaczałoby że masz potrzebę osiągnięcia czegoś, wybicia się, a jednocześnie jesteś ograniczona. Pomiędzy Wieżą i Górami mamy Księżyc 32 i Psa 18 co by mogło oznaczać że po prostu sytuacja nie rozwija się ze względu na jakąś znajomość,bliską Ci osobę, ma ona spory wpływ .
W sercu układu
Pierścionek 25(związek, umowa), Księga 26 (sekrety, nauka) , Niedźwiedź 15(moc,siła, szef),
Drzewo 5(stałość, zdrowie), Rózgi 11(kłotnie, rozmowy, seks), Krzyż 36 (problemy, zmęczenie)
Pierścionek w tym przypadku nie kojarzy mi się ze związkiem a raczej z umową, pracą jako że mamy tu też Niedzwiedzia…myślę że jakieś nieprzyjemne rozmowy miały miejsce…rózgi oznaczają też seks wiec może na takim podłożu ...mam wrażenie że Twoje myśli obecnie krążą wokół spraw zawodowych, coś Ci nie pasuje w obecnej sytuacji, jest ona niekomfortowa.
Przy karcie Serca całkiem fajnie się dzieje… jest jakiś związek, nie do końca oficjalny, ale cieszycie się sobą, jest miło, ciepło i przyjemnie jak ja to mówię Oczko Co do samego Pana jest on trochę oddalony, w tej samej kolumnie co Ty, ale nizej co świadczyłoby, że trzymasz go trochę na dystans Oczko i że to Ty kontrolujesz to co jest między wami…poza tym patrzycie w 2 różne strony, wasze cele mogą się różnić.
W finansach coś się rusza… sporo informacji, podróży, spotkań, nowych znajomości ten Pan przy finansach wygląda to tak jakby miał jakieś ciekawe propozycje, pomysły…
Tyle po krotce bo mi zaraz mózg eksploduje od tych upałów… mam jeszcze mnóstwo do rozpisania ale zrobię to jak wrócę od rodziców, bo pogoda jest nie do wytrzymania..
Nie lubię takich tygodni kiedy wszystko mi się opóźnia, ale nie jest to spowodowane lenistwem tylko zabieganiem dlatego mam nadzieje że mi wybaczysz Aniu Kwiatek Pociesza
Odpowiedz
#27

Wcale nie mam czego wybaczać, Broniu Uśmiech raczej dziękuję pięknie za Twoją energie Uśmiech

Pozwolisz ze skomentuje jak wrócę bo też podróżuje po południowej Francji Uśmiech

Mam wielką nadzieję, że ten pierścień a za nim księga to podpisanie nowej umowy o pracę, bo już mi się wakacjonowanie mocno nudzi (jestem na bezrobociu wybranym od marca) a taka bezczynnosc chodź nie do końca bezczynna nie leży w mojej naturze.

Co do Pana on teraz mocno jest skupiony na finansach i problemach z nimi związanych - także te chmury i ryby w jego otoczeniu pasuja mocno. To niestety wpływa w jakimś stopniu na rozwój naszych relacji.

Angells sama wiesz że sj e w krótkim czasie nie kladzie dwa razy rozkładu - strasznie się niecierplowisz Uśmiech napewno pomożemy Tobie w odczycie Twojego - tylko nie zawsze jesteśmy na forum dzień w dzien - spokojnie - nic się przez kilka dni drastycznie nie zmieni ...
Odpowiedz
#28

ja zaraz wrzucę swój rozkład :p
Odpowiedz
#29

<!-- m --><a class="postlink" href="https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/11846660_935559953172710_505491390407636097_n.jpg?oh=cba8f0b73ad8e866dde36408e9b6dc7b&oe=567DDB27">https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hp ... e=567DDB27</a><!-- m -->

a więc to mój rozkład, który sama sobie rozłożyłam wczoraj i ten sam co go opisywałam, aczkolwiek mało z niego rozumiem, dlatego liczę na pomoc Uśmiech napisałam tam liczby kart w kolejności jakie się pojawiły, chyba Ci teraz Bronko ułatwiłam Uśmiech ?
Odpowiedz
#30

I ja padam po całym dniu chodzenia po jeziorach i winiarniach. Broniu - świetnie czytasz Uśmiech
Wiele z tego to pprawda.

Co do kart naroznych w mojej sytuacji mogę skomentować ze mnóstwo moich planów i pomysłów - a tych mam pewnie tyle ile gwiaz na niebie - jest zablokowanych. Muszę zaczekać a jestem zblokowoana sprawami sprzedaży mieszkania - nie mam na inwestycje zwyczajnie. Czyli wieża jako budynek może odzwierciedlać mieszkanie albo agencje sprzedaży ? Kobieta jest odpowiedzialna za tą sprzedaż j wszystko jest w jej rękach. Ja z zagranicy niewiele mogę zrobić.


Co do związku wyczytalas to super. A wpływa na to kilka czynników. Po pierwsze pierscien jest w domu dziecka, a to takie właśnie cjedzenie się xchwila. Nad nim ustawione jest serce - więc uczucie, miłość jest, Książka dokładnie pokazuje związek w ukryciu. Park podkreśla kwestie kontaktów towarzyskich. Bukiet za sercem i później kosa - myślę że mogę niebawem jakiś prezent dostać albo odczuć poprawę w naszych relacjach. Tutaj informacja dla ciebie, kilka kart w lenormandach interpretuje się zależnie od pozycji, to kosa krzyż i chmury, lis też i pewnie coś czego nie pamiętam. Tutaj kosa nie kuje ani serca ani bukietu, więc to niespodzianka. Serce jest w domu domu, a więc położeniu korzystnym, emocje są stabilne.

Co do Pana już napisałam, nie patrzymy się w tym samym kierunku, ale tutaj te karty są bliski siebie, co nadal wróży dobrze. Acz karta na górze, jest ta silniejsza, pomiędzy nami chmury i słońce i tutaj jest też informacja ze te przejściowe problemy które jakoś nas łączą (bezrobocie, projektu, nadmiar pracy) jest czymś co rozwiążemy czy chcemy rozwiązać, bo to słońce jest po chmurach, a po nich park, a więc też można się spodziewać ze chmury przejdą i będą spotkania itd
Klucz za sercem podkreśla ze to uczucie jest odczuwalne jako silne i jakby z przeznaczenia Uśmiech


Co do tego położenia jego i molego dodam, że ja nad problemami to jakby ja wspierajaca jego. On te problemy mnozy e głowie, jalby wiszą nad nim, podczas kiedy ja je depcze a więc mam pod kontrola

Jeszcze jedna informacja wynikajaca z teraźniejszości jego położenia to ze aktualnie odwiedza go jego najlepszy przyjaciel (pies po lustrze), po korespondencjj jest księżyc co w relacjach międzyludzkich może mówić o zakochanuu czy randkach po nocy itd - co by się łączyło z prezentem typu bukiet, ale to możliwa przyszłość.

Co do serca, to sercem jest w tym układzie bukiet, ksiazka, bocian i krzyż - i za cholerę nie wiem do czero to dopasować Uśmiech

Co do pracy, jak najbardziej połączenia pierścień - księga - miś może mówić o pracy -.i niech mowi!

O tutaj jest ciekawostka z tablicy - bo pierścień czy każdy inny sygnifikator może mówić o dwóch rzeczach jednocześnie - przy innych sposobach czytania. Czyli czytając po sygnifikatorach raczej pokazuje związek bo nad nim jest serce, a wcześniej park, więc kontakty towarzyskie, oraz jest w domu dziecka. Ale czytajac trojkami ( to moim zdaniem plus tego układu nad tym ktoego inicjalnie uzylas) pokazuje już inna sytuację.

Po trokach widać poprawe życia towarzyskiego -.chmury, slonce, park - faktycznie spodzieam się odwiedzin gości przez cały wrzesień - zobacz ze pod parkiem jest statek a więc tu też pokazuje przyjazdy z daleka !

Finanse wyczytalas że statku za rybami? Oby tak było ze pieniądze przyplywaja a nie odpluwaja Uśmiech
Ryby są w domu dróg, słońce i dziecko po lustracj i korespondencjach wygląda dobrze - więc niech będzie jak mówisz !!

To tyle w komentarzu tego co poruszylas Uśmiech

Angells kochanie - pamiętamy o Tobie naprawdę - ale daj nam chwilę na zakończenie jednej tablicy. Ten wątek jak Bronka pisała ma być cwiczebnym - co oznacza że musimy pewne rzeczy przedyskutowac - ja proboje przekazać wiadomości zwrotne Broni - i naprawdę ciągle pytanie nie pomaga w organizacji tego. Proponuję się przyłączyć do interpretacji zamiast pytać - szybciej pdojdzie nam nauka i szybciej przejdziemy do Twojej Uśmiech
Odpowiedz
#31

Myślę, ze byłoby lepiej aby każda osoba , która chce ćwiczyć konkretny rozkład, założyła swój watek...
Angels...nie wystarczy wrzucić rozkład i czekać na interpretację...
W tym dziale uczymy się nawzajem...
Skoro korzystasz z kart Lenormandów...pokaz nam co umiesz interpretując swój rozkład...
Wtedy i Bronka i inne wróżki znające/uczące się tych kart...pomogą...
Jeśli jednak nie masz jeszcze wiedzy, aby interpretować...czytaj/podglądaj...ucz się tych kart/interpretacji...
załap troszkę teorii/znaczeń poszczególnych kart...
a z wróżbami dla siebie...troszkę spasuj...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#32

Krysiu jeżeli uważasz że tak będzie lepiej to nie ma problemu
Nie chciałam żeby nam sie bałagan na forum zrobił...w końcu to głownie Tarotowe forum..

Madrugada ale Ci zazdroszczę Zawstydzony fajnie sobie pozwiedzać...i to nie jakaś tam mieścinę tylko...Francję Prosi Ja popływałam, kierowałam traktorem Hura a potem zrobiłam mój pierwszy betonowy stolik...alez ja mam teraz zajawke na beton Rotfl jak wyschnie i się nie rozleci to się pochwalę..

A wracając do rozkładu...Kurcze faktycznie ten statek szybciutko odpływa z kasą...Ale nie jest powiedziane że bez Pana na pokładzie Oczko może facet zacznie współpracować z zagranicą albo odbędzie kilka podróżny w celach służbowych..
I jeżeli o kierunkach mówimy..te ptaki lecą w Twoją stronę, może niosą jakieś wieści związane z pracą...zastanawiają mnie też te karty przyszłości...wygląda to raczej nieciekawie, możliwe że to mieszkanie o którym piszesz będzie problemem jeszcze przez jakiś czas Myśli
Co do tych Domów to ja jeszcze nie do końca wiem jak je ugryźc...poczytam sobie dzisiaj bo w końcu mam chwile dla siebie
Odpowiedz
#33

Broniu...to była tylko moja sugestia...
Zrobiłam zakładkę /podforum na Lenormandy...i możecie działać jak chcecie...
Podesłałam kilka watków, które wcześniej były w innych działach...
W wolnej chwili można je przejrzyć...połączyć...inaczej nazwać...
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=136&t=3252">viewtopic.php?f=136&t=3252</a><!-- l -->
zobaczcie tutaj...była na forum dziewczyna, która jakiś czas nawet z Lenormandów wróżyła...
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=132&t=5483">viewtopic.php?f=132&t=5483</a><!-- l -->
Tutaj KatiJo też wróżyła...
Na razie, skoro ten układ , w tym wątku Wam nie przeszkadza...niech tak zostanie...
Ja w zasadzie odniosłam się do prośby Angels...która zamieściła swój rozkład...

Mi nie przeszkadza...może zostać tak jak jest... Buźki

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#34

Podróż służbową nie ma szans - on jest stolarzem. Robi meble z odzysku tak zwanego - bardzo lokalna praca. Może stąd w podstawie gwiazdy reprezentujące ideały, które mocno są w jego życiu obecne, jest także kreatywna osoba i marzycielem w dużym stopniu Uśmiech
Ale statek to nie tylko podróż - to przedsięwzięcie - często z ryzykiem.

Tak, te 4 ustatnie karty są mocno nieciekawe.. biedna koniczynja nie udźwignie całej 3 kart blokujacych. W zasadzie możnaby powiedzieć ze małe szczęścia są blokowane przez przeszkody oraz jakieś machlojki czy oszustwa ( jakaś kobieta tam miesza - może była mojego ?)

Narazie muszę rozeslac cv - a na złość mi się komputer zepsuł - będę naprawiać w poniedizalek. Myślałam gdzie to wyczytać w tablicy i jedyne co mi przyszło do głowy to trumna bo się jak komputer otwiera, i poza tym coś tam się popsulo a za nią myszy Oczko

Co do domów ja je traktuje jako podpowiedz do sygnifikatorow bo jakoś średnio mi się po całości sprawdzaly, trojki znacznie lepiej.
Odpowiedz
#35

Byłą sie nie martw, jeżeli to ta żmija zobacz jak daleko od Ciebie, na jakimś szarym końcu Oczko może i sobie miesza ale kogo to obchodzi Rotfl
Odpowiedz
#36

Angels nie jestem żadną specjalistką Smutny
Powiem Ci tak...ja tu widzę przede wszystkim, że za bardzo obawiasz się i przejmujesz swoim związkiem...właściwie to jesteś nim trochę przytłoczona, nie oszukał Cię ktoś kiedyś?? Bo tu jakby Twoje obawy w tym Lisie wychodzą..co do samego związku jest ok, ale stoicie do siebie tyłem, jakby każde skupiało się na swoim życiu..Pan ma chyba jakieś problemy w domu, jakby sprawy rodzinne zaprzątały teraz jego myśli...Z tych narożnikowych to ja myślę że czujesz się trochę samotna w związku, taki niedosyt
Co do finansów to są dla Ciebie teraz bardzo ważne (pierwsza karta w rozkładzie)...Lis stoi tyłem i odchodzi także powinno być lepiej...możliwe nowe propozycje i umowy, ten Lis może wskazywać że należy być czujnym..a może i przebiegłym Oczko Cwaniak
Spoglądasz na statek trochę jakbyś coś wspominała, za czymś tęskniła...ta kobieta wygląda jakby wyczekiwała czyjegoś przyjazdu Myśli
Odpowiedz
#37

krystyna napisał(a):viewtopic.php?f=136&t=3252zobaczcie tutaj...była na forum dziewczyna, która jakiś czas nawet z Lenormandów wróżyła...

Ja już dawno sobie przejrzałam wątek Peciaka. Uśmiech Dobrze szło dziewczynie, szkoda że zrezygnowała...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#38

jeej jakbyś siedziała w mojej głowie Bronko Uśmiech tak, boje się o ten związek, bo naprawdę jestem zakochana i nie chce go stracić.. tak, oszukano mnie raz, dlatego teraz tak panicznie się boje .. odnośnie jego problemów w domu to masz rację, Pan przy Domu, bardziej jest przywiązany do swojego domu, ponieważ czuje się w pełni zobowiązany pomagać swojej samotnej matce... tak to prawda, troszkę czuję niedosyt, ale doceniam to co mam, a mam przy sobie wspaniałego człowieka. jeśli chodzi o finanse to są ważne, bo chce iść do Warszawy na studia a finanse to podstawa, aby się tam utrzymać.. hm może wyczekuje tej poprawki , a tęsknie za świętym spokojem i chciałabym w końcu wiedzieć na czym stoję, bo czuje się niesamowicie bezradnie ..
dziękuję Ci Bronko za poświęcony czas Uśmiech
Odpowiedz
#39

Bronka napisał(a):Byłą sie nie martw, jeżeli to ta żmija zobacz jak daleko od Ciebie, na jakimś szarym końcu Oczko może i sobie miesza ale kogo to obchodzi :rotfl
Taaa, racja, racja.
Raz jeszcze wielkie dziękuję, Merci i gracias za poświęcony czas Uśmiech
Czytasz tablicę znakomicie Uśmiech
Odpowiedz
#40

Madrugado, może to serce układu wskazywać na to że poprzez jakąś starą znajomość możesz dostać ofertę pracy która jednak nie będzie łatwą decyzją bo może kłócić się jakby z opinią na ten temat twojego partnera... Jakby ktoś chciał ci pomóc z czego niekoniecznie wszyscy mogą być zadowoleni - tak mi się tej środek kojarzy XD zwłaszcza że koło sygnifikatora pracy też leży list Język Może to będzie bardziej przyjaciel partnera bo karta przyjaciela sama w sobie jest odbieciem lustrzanym z kartą Pana.

Tak sobie gdybam w celach naukowych heheh Rotfl
Odpowiedz
#41

Dziekuje Slawku Uśmiech

Powiem Tobie, że zupełnie bym na to nie wpadła Uśmiech
Dam znać jak się sprawą potoczy Uśmiech

Na nową umowę może wskazywać też jeździec w domu pierścienia (jak i na nowy związek), ale strzelam w to pierwsze gdyż wynika to z innych układów, podczas gdy końca obecnego jakoś nie widać - chyba że czegoś nie widzę Uśmiech
Odpowiedz
#42

Broniu,

Mysle ze zweryfikuje, bo czekalam w zasadzie na ta prace, ale pracy nie bedzie wiec mysle, ze juz moge:

1. Uczucia - to jak pisano - jest fajnie do przodu - aczkolwiek stala relacja z planami na przyszlosc czy dziecmi - no o tym to nie mozna mowic i nie bedzie mozna przez dluzszy czas, ale to takze i z powodu o ktorym napisze za chwile. W czasie wakacji byly faktycznie problemy zwiazane z problemami partnera w pracy - od wrzesnia jest caly czas w gore. To oczywiscie wynika z okolic SERCA i PIERSCIENIA- Mysle ze KSIAZKA po PIERSCIENIU mowi o takim powolnym poznawaniu sie, zdobywaniu wiedzy na temat tego kim jestesmy. O nas to powoduje, ze czujemy sie coraz lepiej ze soba, wychodzi na to ze bardzo siebie uzupelniamy.

2. Duzo w tym czasie mialam kontaktow - w zasadzie ciagle goscilam znajomych w domu. Duzo tez w domu przbywalam (Za karta DOM - BOCIAN - a wiec doslownie przyloty - korespondecja z BUKIETEM a wiec odwiedziny)

3. Praca - szukalam - bez wiekszych rezulaltow. Ale obecnie zaniechalam. Za malo placa abym porzucala zasilek, poza tym okazalo sie ze w koncu sie moj dobytek sprzedaje, a wiec bede miala pieniazki na zainwestowanie we wlasny interes i na tym sie bede skupiala aby realizowac sie w tym co kocham, a nie szukac cieplej posadki. Takze nawet sie ciesz ze sie nie udalo albo traktuje to jako swego rodzaju wskazanie z niebios Uśmiech Tak mysle, ze mozna to wyczytac z karty DOM, kolo KOTWICY a ona z kolei po korespondencji ma KOSE (kosa zbiera, a wiec sprzedaz, co utnie, to zysk)
To takze powoduje, ze naprawde narazie nie szukam czegos podnadto co mam - Znakomicie mi odpowiada relacja w ktorej kazdy realizuje sam siebie i skoro mam inwestowac sama w siebie to przeciez nie w rodzine. A tak kazde ma swoje pasje, w ktorych sie nawzajem wspieramy i podziwiamy i jest git Oczko

4. Byly to dla mnie miesiace czesto nerwowe pomimo gosci i przyjemnych doswiadczen zwiazanych z nowymi ludzmi. Zerwalam znajomosc z jedna "przyjaciolka" ktora jak sie okazalo po 6 latach znajomosci zupelnie nie wiedziala jaka jestem osoba i malo tego jak zawsze w trakcie naszej znajomosci to ja jej pomagalam i wspieralam, tak w tym roku ja wymagalam tego, i przyspozyla mi wiecej problemow. Dosyc to dla mnie bylo trudne, bo myslalam ze to prawdziwa przyjazn, ale tak musialo byc. Z wiekiem czlowiek ma wiekszy szacunek dla wlasnego czasu i energii. Mysle ze o tym mowia KOSA zaraz za BUKIETEM (karta przyjaciolki). Stalo sie to podczas jej przyjazdu - korespondecja w druga strone od BOCIANA.

5- W momencie kladzenia kart faktycznei zupelnie nie wiedzialam gdzie mam isc i co mam robic, moze dlatego patrze sie "w pustke".

6. Krzyz w domu Serca faktycznie bardziej niz zwykle w tych miesiacach bylam pogubiona a to z racji braku stabilizacji w kazdym z aspektow zycia. Moje dalsze ruchy czy dzialania zdawaly sie wiecznie zalezne od innych ludzi, rynku pracy, czy widzi mi sie. No i pierwszy raz w zyciu bylam bezrobotna, co bylo nowoscia niekoniecznie mila Uśmiech

7- Finanse - pieniazki niestety odplywaly zupelnie nieswiadomi tak jak ten STATEK za RYBAMI. Nieswiadomie - RYBY koresponduja z DZIECKIIEM - nieprzyzwyczajona do tego ze pieniadzy po 15 latach pracy na dobrym stanowisku jakos daje rade - beztrosko wydawalam miast zacisnac pasa Oczko

SERCE tabilicy a wiec BUKIET; KSIAZKA; ROZGI; BOCIAN - mysle ze mowia o przyjezdzie tej kolezanki i odkryciu malo przyjemnej prawdy i zwiazanych z nia dyskusjach czy sporach.

Ostatnie 4 karty ciezko mi do czegokolwiek dopasowac.

Najwiecej wyszlo informacji z czytania po sygnifikatorach.


Dziekuje Broniu jeszcze raz - mam nadzieje ze to co napisalam pomoze w nauce :-*
Odpowiedz
#43

Jeśli mogę się wtrącić, madrugada, ja bardziej widzę kłótnię z koleżanką/kobietą, a w tym przypadku przyjaciółką w kartach Ptaki + Trumna + Kosa i karta Bukiet, o zmianie przyjacielskich stosunków, na gorsze lub zerwanie, tak jak w twoim przypadku, mówią tu również karty: Pies + Dziecko + Trumna
Sama karta Bukiet, w domu karty Dom, mówi o licznych spotkaniach towarzyskich Uśmiech
Odpowiedz
#44

Ale to nie wtracenie wcale. Sprawa była dla mnie bardzo trudna, zakończe nie przyjazni z kimś kogo się uwazalo za najlepszego prawie ze przyjaciela może być pokazane w kilku miejscach w tablicy. Zresztą sam bukiet może być czytany jako rozszerzenie znaczwnj domu w którym jest, a w innych konfiguracjach znaczyC co innego. Pies jest chyba jednak na końcu rzędu?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości