Numerologia a własny interes
#1

Drogie numerolozki Uśmiech

Tak sobie zagladam we wlasny portret, pomimo iz wciaz w numerologii raczkuje, pod wzgledem planow wlasnych otworzenia wlasnego interesu. Od zawsze chcialam pracowac sama dla siebie, i jako pracownik rozwijalam sie najlepiej pozostawiona sama sobie (tak wiem, to te dwie jedynki). Interes planuje zaczac jak tylko zdobede srodki. Obecnie wszystko sie ciagnie, co tlumaczy rok osobisty i numerologiczny, ale juz czuje powiew nowych wibracji. Mojej ulubionej mieszanki 3 i 5. 8 lat temu przyniosly mi one wyprowadzke zagranice  (po raz pierwszy, i poczatek calkowitej odnowy). Co do projektu jest on zwiazany z gotowanim, konkretnie ostatnio popularne "food truck". Nie pytajcie sie co bede serwowala, bo caly pomysl to sezonowosc, i niekonczonca sie kreatywnosc. A wiec bierzemy co jest na rynku obecnie na czasie i czarujemy. Rezultatem ma byc nie tylko swiezosc dania ale i jego niska cena. Mozliwe akcje typu odbieranie produktow z tylu supermarketu, ktore wciaz sie nadaja do zjedzenia, a sa wyrzucane. Oczywiscie z zachowaniem warunkow higienicznych i oznakowaniem tego na co sie klient decyduje. Powstala tego tyu restauracja w UK i calkiem sobie niezle radzi - klient placi za jedzenie tyle ile uwaza. Z czasem chcialabym organizowac akcje typu "Make food not war" itd
http://www.madfeed.co/video/make-food-not-war/

I teraz sie zastanawiam patrzac sie na moj portret, pod tym wzgledem:

1. Trojka w cyklu formujacym jest znakomita wibracja na wybrany przeze mnie projekt, gdyz jest to wibracja artystow, a rowniez jest wibracja ekstrawertykow, a kontakt z ludzmi wydaje sie przypisany do wybranego przeze mnie sposobu na zarabianie. Dodatkowo ta 3 jest z liczby 21, ktora jest szczesliwa wibracja.

2. Kolejny rok jak juz wspomnialam ma korzystne wibracje pod wzgledem zmian, nadarzajacych sie okazji, wiec powinno sie dziac. Ale tutaj mam pytanie do praktykujacych numerolozek, jaki na to wplyw moze miec dekoracja numer 4? Tam sie nawet pojawia 22? Czy myslicie ze moze ona ten projekt spowolnic czy tez miec korzystny wlyw jako liczba budowania podwalin pod cos wiecej? Nie wiem czemu, ale nie lubie 4 Oczko

3. Wspomniany punkt zwrotny 4 bedzie mi towarzyszyl jeszcze kilka razy do roku 2025, ale kolejny za to jest bardzo piekny bo zawiera w sobie 44. Jesli bedzie prawidlowo wykorzystana moze mi przyniesc sukces acz aby wykorzystac w pelni potencjal liczby mistrzowskiej powinnam sie realizowac jednoczesnie na polu charytatywnym czy opiekowac innymi?

Przepraszam, ze tak wybiegam daleko w przyszlosc, ale ciekawa jestem waszego zdania odnosnie wlasnego potencjalu na taki projekt i rozwoju w trakcie nadchodzacych lat. Jak i na co powinnam uwazac aby taki potencjal wlasciwie wykrzystac, bo przeciez potencjal ma kazdy!!

Dziekuje z gory Uśmiech
Odpowiedz
#2

wpadłam tylko na momencik i od razu na Twój wątek ..
jak wiesz ja pracuję zupełnie innym systemem numerologicznym ( Nowoczesna Numerologia wg Chordeckeigo)
na szybko powiem tylko, że ta 4-ka na pewno Cię spowolni ( sprawy urzędowe)
i bardziej przykładaj się do jakości składanych dokumentów - by były kompletne i dobrze wypełnione
by coś więcej napisać musiałabym wykonać moje obliczenia - a teraz przy dzieciaku to nierealne ...
Odpowiedz
#3

Dzieki Ewus, tak pamietam, ze poslugujesz sie innym systemem. Niesamowite rzeczy mi wyczytalas. To czyszczenie sie ludzi dokola mnie np wciaz sie dzieje, ale bardzo na plus. Klapki mi z oczu spadaja Uśmiech

Ufff musiala sie akurat trafic nieszczesna 4 jak mam taki dobry rok!

Jesli mialabys kiedys chwile na obliczenia to oczywiscie bym byla wdzieczna,a tymczasem zycze cudownego czasu z dzieciakiem Uśmiech

Kwiatek Kwiatek
Odpowiedz
#4

dziękuję kochana na słowa uznania Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek Kwiatek
ta 4 wcale nie musi być taka straszna, jak tylko zwrócisz uwagę na poprawną relację z urzędami Oczko
Odpowiedz
#5

Zabawne, ja znając się trochę na numerologii pytałam naszego astrologa Hyacynta o najlepszy czas na zakładanie biznesu, a widzę, że astrolożka szuka podpowiedzi w numerkach Oczko

W swojej interpretacji skupiłaś się głównie na punktach zwrotnych i latach osobistych. W moim osobistym odczuciu owe punkty zwrotne nie wyznaczają aż tak silnie „klimatu” rzutującego na takie sprawy, jak jakość prowadzonego biznesu, ale to moje zdanie. W jakimś stopniu mogą wpływać, ale nie decydują o sukcesie czy porażce. Lata osobiste czy numerologiczne znacznie bardziej.

Ja patrzę raczej ogólnie na całość portretu, ponieważ – tak jak ja obserwuję – wibracje, nawet te pozornie „nieaktywne”, jednak potrafią wspierać lub blokować pewne inicjatywy.

Co do 44 za bardzo się nie wypowiem, dla mnie istotne w Twoim portrecie jest raczej po prostu to, że w ogóle masz 8-kę, która biznesowo jest wibracją zdecydowanie sprzyjającą. 44 jest mocno ukryte, nie wychodzi z prostego liczenia 3 punktu zwrotnego. Ważna jest bardzo Twoja 3 z 21 z dnia i 5-ka z drogi życia przy 22 z 1 punktu zwrotnego, czyli tzw. kluczu wcielenia. Jeżeli planujesz założyć biznes, w którym czujesz, że będzie wymagany ruch, przemieszczanie się, komunikacja oraz wytwarzanie tego, co ma być atrakcyjne dla odbiorcy, 21 z 5-ką dają Ci wspaniałe podwaliny. Dają Ci energiczność, łatwość komunikacji. Co więcej, te dwie wibracje, wsparte 1-kami (z miesiąca i roku) dają Ci przewagę w uderzaniu w rynek mężczyzn, ponieważ dają Ci naturalny urok i łatwość wchodzenia w interakcje właśnie z mężczyznami jako „atrakcyjny partner”, taka ciekawa kombinacja Oczko Sama masz łatwość nawiązywania kontaktu z płcią przeciwną, a i mężczyznom łatwo takie kontakty z Tobą nawiązywać – to kolejna zaleta, ponieważ świat biznesu to świat mężczyzn (nawet jeżeli mamy w nich kobiety, to i tak spotykana jakość to jakość męska, nie kobieca).

Twój Klucz wcielenia czytany jako prosta 4-ka może spowalniać Twoją dynamiczność, ponieważ mimo posiadania w sobie energiczności 3-ki z 5-ką, klucz wcielenia zdradza dążenie do stabilizacji. Rezultatem mogą być zgrzyty między szybkim, naprędce podejmowanym działaniem i rozterkami, które dopadają, gdy już wszystkie trybiki wprawiliśmy w ruch. To może stanowić zagrożenie – duża energia na rozkręcenie, w pierwszej fazie jakiegoś działania, następnie po pojawieniu się pierwszych trudności, zwłaszcza trudności ze świata materii (np. brak zakładanych zysków, nieprzewidziane trudności, „opór materii”) mogą dopadać Cię wątpliwości, torpedujące wcześniejsze koncepcje. Dlatego tutaj warto iść za tą 4-ką pod postacią przemyślenia, ocenienia, przeanalizowania, a kiedy już „machina pójdzie w ruch”, konsekwentne i pewne trzymanie steru. Wibrację 22 czyta się często jako wibrację wizjonerów, osób, które z rozmachem tworzą w materii... Co prawda osobiście nie spotkałam 22-jek o takim charakterze, natomiast w moim przypadku są to osoby, którym trudno wytrwać w jednym kierunku. Dlatego, jeżeli już zdecydujesz się na swój biznes, korzystaj z uziemienia 4-ki jako swojej kotwicy i nawigacji Oczko Daje wytrwałość i nie poddawanie się, więc wspiera Cię jako baza najbardziej prymarnych założeń swojego biznesu, najbardziej pragmatycznych podstaw. 21 i 5 dają Ci skrzydła na rozwój i rozmach Oczko

Ponadto w ważnym miejscu, szczycie piramidy, masz mistrzowską 11-kę. Ona również daje intuicję, szerszy wgląd w problem, głębsze zrozumienie. Słuchanie tego głosu i analizowanie go z poziomu „zakotwiczenia” może być też korzystne w sferze zawodowej, podpowiadać, jakich ruchów unikać, jakie są bardziej korzystne.

Minusem jest 1 z 19 w Twoim ostatnim cyklu. 19-ka chce rządzić, chce „po swojemu” urządzić swoją przestrzeń, niestety, obarczona jest „lekcją” ograniczającą jej wolność. W pewnym sensie to, co widziała EvaHL jako działanie 4-ki (utrudnienie spraw urzędowych) ja widziałabym jako pryzmat 19-ki, która często jej właściciela spycha od czasu do czasu w pewien dyskomfort... Najważniejsze, że nie lokuje się ona w żadnych ważnych miejscach portretu numerologicznego. Inna rzecz, że i przeszkody „ściągane” lub może raczej „wyrażane” 19-ką też wcale nie muszą być przeszkodami nie do pokonania. Mimo wszystko jednak 19-ka zaleca tzw. dyplomację i umiejętne postępowanie, ponieważ napieranie na problem tylko zaostrza ograniczenia płynące z 19-ki. W moim odbiorze przynajmniej, oczywiście Oczko

Na co przede wszystkim radziłabym zwracać uwagę pod kątem numerologicznym, to przede wszystkim rok numerologiczny – chodzi mi o ten liczony od września do września, droga życia + aktualny rok. W żadnym wypadku nie należy zaczynać działalności w 9-tym roku numerologicznym, ponieważ będzie ciężko przepchnąć działalność w kolejny 9-letni cykl. 5-ty rok wskazuje się jako dobry, zwłaszcza na charakter działalności, o jakim piszesz, gdzie wymagany jest ruch i dzianie się. 6-ty rok daje skupienie na sprawach więzi, powiązań, w biznesie może dawać wpływ czynników emocjonalnych na działanie firmy. 7-my rok jest względnie dobry, najlepsze są naturalnie rok 1 i 8, zwłaszcza jeżeli w 7-ym włożono wiele wysiłku związanego z planowaniem, snuciem wizji, przygotowano się.

Z punktu widzenia numerologii bardzo ważna jest data założenia firmy – preferowane są naturalnie 8-ki, w dniu lub z roku. Osobiście wydaje mi się, że lepiej dobrze przemyśleć tę datę pod kątem charakteru planowanej działalności, własnych predyspozycji, pod kątem grupy docelowej, w jaką się celuje. Wydaje mi się, że 8-ka z jednej strony jest najbezpieczniejsza, z drugiej nie zawsze najlepsza.

Pozdrawiam i dużych sukcesów Oczko
Odpowiedz
#6

Whoooow dzieki LeStelle!

I rowniez zycze Tobie duzych sukcesow w Twoim interesie! Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości