Kolaboratywne talie
#23

No tak, ale talentu do rysowania takiego jak ty Sławku_88 nie mam Smutny mogę pracować w, z, na... jakimś programie?
Odpowiedz
#24

Że na czym Rotfl Basiu nawet odręcznie nikt nie wymaga profesjonalizmu od nikogo..a jak nie umiesz rysować może kolaż...profesjonalnych talii multum, można takie kupić, a takiej nikt nie będzie miał Oczko
Odpowiedz
#25

U mnie jeśli chodzi o czas, to w sumie nie ma większych problemów, jedną kartę już prawie skończyłam (Siła), mam już projekt kolejnej- czyli 3 mieczy- oraz pomysł na Umiarkowanie (chyba że by ktoś chciał, to mogę oddać tą ostatnią Oczko). Zaklepałam sobie rownież 5 buław, ale na nią na razie nie mam konkretnego pomysłu.
Także to te karty, do których się zgłosiłam.

Zobaczymy, jak to się rozwinie, ile będzie osób chętnych do tego projektu. Z tego, co rozumiem, szykujemy się na pełną talię? Hehe, mam chyba niezły zapał, bo już tyle mam w głowie pomysłów... Rotfl
I... wiem, że to jeszcze może nie pora, ale ciekawa jestem, czy ta nasza talia będzie miała ramki. Pytam dlatego, że w swoich projektach chciałam uwzględnić powiązania astrologiczne i wtedy "włożyłabym" je w obraz, ale jeśli byłyby ramki, to może umieścić je na ramkach? Hmm, choć wolałabym wpleść je w obraz, ciekawiej to wygląda- no i w przypadku mojej Siły stanowi tak jakby dodatkowy symbol, dodatkowe odniesienie do znaczenia karty- poza samym faktem, że Sile przypisany jest znak Lwa. Oczko

Poza tym chciałam jeszcze dodać, że wczoraj tak sobie myślałam nad tą 5 buław i natchnęło mnie na... 10 mieczy. Rotfl Także jakby co, to rownież tę kartę z chęcią mogę wykonać. Uśmiech

Z tym nickiem fajny pomysł, mi się podoba. Uśmiech
Odpowiedz
#26

hahaha Karolina szalejesz to może wkleisz na zachęte dla innych tą Siłę?? A te ramki to może dobrze jakby jedna osoba zrobiła co by takie same były.
Odpowiedz
#27

Bronka napisał(a):A te ramki to może dobrze jakby jedna osoba zrobiła co by takie same były.
Właśnie o takie mi chodzi, tylko czy w ogóle będziemy je robić? Tzn. bardzo popularne (i lubiane) są ostatnio talie bezramkowe, więc może... Myśli
Jakby co, to myślę, że można by dać proste, czarne, coby za bardzo uwagi nie odwracały od obrazu (takie, jakie ma np. 78 Tarot, z której kilka kart wkleiłam w pierwszym poście).

Bronka napisał(a):hahaha Karolina szalejesz to może wkleisz na zachęte dla innych tą Siłę??
Ano szaleję. Rotfl To chyba z podekscytowania. Rotfl
Poniżej moja Siła (co Wy na to?)... Zamierzam ją już tylko przerysować (przy okazji poprawiając pewne detale i kolory) i poprawić tło (nie bardzo wiem, jak zrobić takie, jakie chciałam, może któraś z Was wie? Chodzi mi po prostu o to, żeby na kartę już w formie zdjęcia "nakleić" tło: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.squaregear.net/gimptips/fire00.png">http://www.squaregear.net/gimptips/fire00.png</a><!-- m -->).

[Obrazek: 20150826_011621.jpg]
Odpowiedz
#28

Bardzo ciekawe przedstawienie Siły Karolino... taka czysta Siła, bez pogromcy w formie dziewczyny na przykład... troszkę "smocza" w wyrazie. Nie wiem co o tym myślisz, ale ja bym dała tło kontrastowe - zielone. Uśmiech
Ponieważ zaklepany przeze mnie Wisielec już został narysowany, więc wzięłabym może Kapłankę, tego Eremitę ... i jak mi się uda, to jeszcze Rycerza lub Króla mieczy. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#29

Super Karola Buziak
Boże zazdroszczę zapału to ja bym wzięła tą królową Buław jeszcze..a niech tam :orcs-whip:
Te dwie mi wystarczą bo mam jeszcze sporo innej roboty...
Jesteście super dziewczyny Kwiatek
Ktoś się jeszcze przyłącza?
Odpowiedz
#30

LeCaro Wisielec, Eremita, Kapłanka, Rycerz/Król mieczy
Karola Siła, 3 mieczy, 5 buław, Umiarkowanie, 10 mieczy
Bronka Król Denarów, Królowa buław
Lunalicious Księżyc
Madrugada Słońce, Gwiazda
Basia As Mieczy

Zapraszamy kolejne osoby Kwiatek Buziak
Odpowiedz
#31

Karolina 11 Oklaski Oklaski to za odwagę, a to za twoją pracę artystyczną :text-bravo: :romance-hearteyes: SUPER!!
Odpowiedz
#32

Karolina 11 napisał(a):
Bronka napisał(a):A te ramki to może dobrze jakby jedna osoba zrobiła co by takie same były.
Właśnie o takie mi chodzi, tylko czy w ogóle będziemy je robić? Tzn. bardzo popularne (i lubiane) są ostatnio talie bezramkowe, więc może... Myśli
Jakby co, to myślę, że można by dać proste, czarne, coby za bardzo uwagi nie odwracały od obrazu (takie, jakie ma np. 78 Tarot, z której kilka kart wkleiłam w pierwszym poście).

Bronka napisał(a):hahaha Karolina szalejesz to może wkleisz na zachęte dla innych tą Siłę??
Ano szaleję. Rotfl To chyba z podekscytowania. Rotfl
Poniżej moja Siła (co Wy na to?)... Zamierzam ją już tylko przerysować (przy okazji poprawiając pewne detale i kolory) i poprawić tło (nie bardzo wiem, jak zrobić takie, jakie chciałam, może któraś z Was wie? Chodzi mi po prostu o to, żeby na kartę już w formie zdjęcia "nakleić" tło: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.squaregear.net/gimptips/fire00.png">http://www.squaregear.net/gimptips/fire00.png</a><!-- m -->).

Mozna to Karolina zrobic w programie ktory sie nazywa GIMP i jest programem darmowym.
Odpowiedz
#33

Bronka napisał(a):LeCaro Wisielec, Eremita, Kapłanka, Rycerz/Król mieczy

Bronko, Wisielec nie, bo Sławek napisał że Wisielec już jest narysowany...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#34

Bronka napisał(a):LeCaro Wisielec, Eremita, Kapłanka, Rycerz/Król mieczy

Bronko, Wisielec nie, bo Sławek napisał że Wisielec już jest narysowany...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#35

Bronka napisał(a):LeCaro Wisielec, Eremita, Kapłanka, Rycerz/Król mieczy

Bronko, Wisielec nie, bo Sławek napisał że Wisielec już jest narysowany...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#36

Dziękuję za miłe słowa, dziewczyny. Buziak I Tobie, Madrugado, za pomoc. Buziak

Jednorożec LeCaro napisał(a):Bardzo ciekawe przedstawienie Siły Karolino... taka czysta Siła, bez pogromcy w formie dziewczyny na przykład... troszkę "smocza" w wyrazie. Nie wiem co o tym myślisz, ale ja bym dała tło kontrastowe - zielone. Uśmiech
Gdy tylko pomyślałam, jak wyglądałaby moja wersja Siły, od razu taki właśnie obraz przyszedł mi do głowy. Rotfl Jest smocza dlatego, że ja wprost uwielbiam smoki, a gdy widzę kartę Siły ze smokiem, to już w ogóle. Rotfl Ale nie chodzi tu tylko o moją miłość do smoków- w moim odczuciu symbolika smoka (choć jest ona dość różna i szeroka...) doskonale pasuje do tej karty. Zresztą lubię talie odchodzące (mniej lub bardziej) od tarotowej klasyki, dlatego postanowiłam, że pójdę za tym moim natchnieniem, pierwszym pomysłem.
Co do tła, to muszę przyznać- podoba mi się Twoja propozycja, LeCaro. Uśmiech Od początku ten obraz miał być pełen ognia, ale tak sobie myślę, że i zieleń bardzo fajnie pasuje. Tylko teraz mam zagwozdkę, w którą stronę pójść z tym tłem... Myśli Hmm, może zrobię dwie wersje- jedna z ognistym tłem, a druga z zielonym... Myśli Bo naprawdę sama nie wiem- i jedna i druga wersja mi pasuje... Bezradny

W ramach małego sprawozdania dodam jeszcze, że moja 10 mieczy również jest już prawie gotowa- jedyne co mi zostało, to przerobić ją na większy format i troszkę poprawić pod kątem artystycznym. Także w najbliższych dniach wrzucę kolejną kartę- już gotową. Uśmiech
Z 3 mieczy mam mały problem, bo mam w sumie kilka projektów (wcześniej był tylko jeden, dzisiaj mi się parę natworzyło) i nie wiem, który wybrać. Rotfl
Umiarkowanie jest w fazie "prawie gotowy projekt", tylko jest to bardzo proste przedstawienie i nie wiem, czy aż nie za proste... W sumie jestem zadowolona, ale to jest tak prosty pomysł, że z drugiej strony myślę sobie, czy ja rzeczywiście mam z czego być zadowolona? Język
No a 5 buław w dalszym ciągu nie ma wykrystalizowanego obrazu- mam na razie 3 pomysły pt. "zarys", ale ciągle czekam na pojawienie się tego właściwego obrazu. :roll:

Natomiast odnośnie samej talii, to mam jeszcze taki pomysł, żeby każda z nas poza samym zdjęciem karty dodała może jeszcze jakiś krótki opis, wyjaśnienie, dlaczego tak a nie inaczej postanowiła daną kartę przedstawić. No i powstałoby później coś w rodzaju przewodnika po symbolice kart. Co Wy na to?
Odpowiedz
#37

Moja pierwsza propozycja - Kapłanka... Gadajcie szczerze co myślicie na jej temat. Oczko

[Obrazek: GZcUaiF.jpg]

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#38

Ale dajecie czadu dziewczyny Rotfl Oklaski Oklaski Super LeCaro Oklaski Oklaski
Odpowiedz
#39

Bardzo mi się podoba Twoja Kapłanka, LeCaro, naprawdę super. Oklaski

A oto kolejne moje karty- Umiarkowanie i 10 mieczy. Tak już będą wyglądać ostatecznie. Muszę tylko zadbać o lepszą jakość zdjęcia- albo zrobić skany. Myśli
Co sądzicie?

[Obrazek: 20150827_235321.jpg] [Obrazek: 20150828_000346.jpg]
Odpowiedz
#40

LeCaro świetna!!!
Karola ta 10 mieczy mega, prostota a jednocześnie mocny przekaz
Odpowiedz
#41

Dziękuję, Bronko. Uśmiech O to mi właśnie chodziło. Oczko
A co sądzicie o Umiarkowaniu? Ciekawa jestem... Uśmiech

No dobra, napiszę, co u mnie odnośnie naszego projektu...
Otóż mam już całkiem konkretny pomysł na 5 buław (tylko mam problem, jak przedstawić to tak, by było czytelne i jednocześnie jakoś porządnie wyglądało...), a 3 mieczy- ciągle pojawiają się nowe pomysły, a wraz z nimi coraz większy zamęt, ale mam nadzieję, że wkrótce przyjdzie do mnie ten ostateczny obraz i będę mogła na spokojnie zabrać się za tworzenie. Oczko Natomiast przerysowaniem Siły zajmę się chyba na sam koniec... Myśli
Odpowiedz
#42

Mnie też się ta dziesiątka mieczy bardzo podoba - tak jak Bronka pisze - prosta a mocna karta. I kolory też fajne... Oklaski

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#43

Ja bym tylko dodała intensywności kolorom...może farbami..pastelami
Odpowiedz
#44

Dziękuję, dziewczyny. Uśmiech
No właśnie, tak się zastanawiałam, jakby poprawić tą 10 mieczy kolorystycznie- jakoś nie wpadłam na pastele. :roll: Tylko teraz trochę się boję, bo jak zepsuję... Albo narysuję to po prostu drugi raz, w sumie to prościzna. Tak myślę. Uśmiech
A o moim Umiarkowaniu ktoś coś napisze? Uśmiech Wiem, że jest mega proste, ale to w sumie mój styl- prosto i z przekazem. Oczko Byleby tylko udawało mi się przedstawić ten przekaz...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości