Kolaboratywne talie
#45

Karolino, jak mam być szczera to Umiarkowanie nie bardzo mi pasuje... Ja rozumiem że chodziło Ci o prostotę, ale podczas gdy w 10 mieczach ta prostota jest zaletą, to tutaj bym powiedziała że czegoś po prostu brakuje. Ten rysunek byłby bardzo dobry na tył całej talii (koszulkę), a nie na konkretną kartę - tak mi się wydaje...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#46

Karolino twoje prace naprawdę mi się podobają :text-bravo: , ale widzisz mam inne widzenie tych kart, tylko proszę nie myśl, że cię krytykuję, co to, to nie Paluszkiem , ale skoro chcesz poznać nasze zdanie, to powiem, że tak LeCaro czegoś mi jeszcze do pełni szczęścia brakuje w tej karcie Umiarkowanie, ale widocznie takie uczucie chciałaś we mnie wzbudzić, tak jak w przesłaniu tej karty... co za dużo to nie zdrowo... z kolei w 10 mieczy, brakuje mi tego czynnika, które by wskazywało na nadzieję, że gorzej już nie będzie, że jakoś można wyjść z tej sytuacji... A tak generalnie SUPER Oklaski Oklaski masz talent dziewczyno Kwiatek
Jak dobrze pójdzie to w tę sobotę zabiorę się za mojego Asa Mieczy ... :music-rockout: :teasing-tease:
Odpowiedz
#47

Basiu a może gdyby na 10 mieczy zamiast zachodu był wschód dawałoby to nadzieję....zmiany niewielkie właściwie tylko w kolorach...oczywiście Karolino nie wnikamy w Twoją wizję tak jest też super..
Co do Umiarkowania zgadzam się z dziewczynami...Mamy jeszcze trochę czasu ja niedługo wkleję buławianą i tak sobie myślę, że wykonam ją farbami
Odpowiedz
#48

No właśnie Bronka Uśmiech
Odpowiedz
#49

Dziewczyny, genialny pomysł z tą naszą talią Oklaski
Może też się przyłączę do zabawy, pomyślę, co mogłabym zrobić i jak to ugryźć...

A Umiarkowanie Karoliny bardzo mi się podoba, tyle, że kojarzy mi się raczej ze Światem, bo takie dopełnienie, wszystko, nic już więcej nie potrzeba...
Odpowiedz
#50

Dziękuję za Wasze opinie, dziewczyny. Buziak

Jednorożec LeCaro napisał(a):Karolino, jak mam być szczera to Umiarkowanie nie bardzo mi pasuje... Ja rozumiem że chodziło Ci o prostotę, ale podczas gdy w 10 mieczach ta prostota jest zaletą, to tutaj bym powiedziała że czegoś po prostu brakuje. Ten rysunek byłby bardzo dobry na tył całej talii (koszulkę), a nie na konkretną kartę - tak mi się wydaje...

Wiesz, LeCaro, nie tyle chodziło mi o prostotę, tylko po prostu jakoś tak właśnie prosto widzę te karty. Wiem, że to moje Umiarkowanie jest mega proste (i dobrze rozumiem, że wg Was za proste), ale jakoś tak najbardziej do mnie przemawiają właśnie proste wizerunki. Jednak jeśli taka wersja nie bardzo Wam pasuje, to mogę zrobić inną. Uśmiech I nawet już mam pomysł...

barbara40 napisał(a):Karolino twoje prace naprawdę mi się podobają :text-bravo: , ale widzisz mam inne widzenie tych kart, tylko proszę nie myśl, że cię krytykuję, co to, to nie Paluszkiem , ale skoro chcesz poznać nasze zdanie, to powiem, że tak LeCaro czegoś mi jeszcze do pełni szczęścia brakuje w tej karcie Umiarkowanie, ale widocznie takie uczucie chciałaś we mnie wzbudzić, tak jak w przesłaniu tej karty... co za dużo to nie zdrowo... z kolei w 10 mieczy, brakuje mi tego czynnika, które by wskazywało na nadzieję, że gorzej już nie będzie, że jakoś można wyjść z tej sytuacji... A tak generalnie SUPER Oklaski Oklaski masz talent dziewczyno Kwiatek
Jak dobrze pójdzie to w tę sobotę zabiorę się za mojego Asa Mieczy ... :music-rockout: :teasing-tease:

Dziękuję za miłe słowa, Basiu. Uśmiech
Co do Twojej opinii- jak wiadomo, każdy widzi karty inaczej. Oczko I tak na przykład dla mnie Umiarkowanie to m.in. balans i harmonijny "taniec" przeciwieństw. Poza tym zawsze była to dla mnie raczej dynamiczna karta (w końcu przypisano jej znak Strzelca), więc ruch, dynamika, przemiana, kreacja to słowa, które z tą kartą mi się kojarzą. Zastanawiałam się, jak zawrzeć to wszystko w jednym obrazie tak, by nie było przytłoczenia i taki właśnie obraz pojawił się w mojej głowie.
Co do 10 mieczy- jak dla mnie właśnie zachód słońca niesie w sobie to przesłanie, że zawsze jest nadzieja, że nie ma czegoś takiego jak definitywny koniec- ponieważ mimo że słońce zachodzi, wiemy, że wkrótce znów wzejdzie. Jednocześnie zachód słońca jest adekwatny do znaczenia 10 mieczy, gdyż reprezentuje również koniec- ale zarazem, jak już napisałam, zapowiada nowy początek. No i kolory przy zachodzie słońca dobrze pasują- 10 mieczy zawsze mocno kojarzyła mi się m.in. z czerwienią. Także tak tylko chciałam wyjaśnić pokrótce, jaką miałam koncepcję, przedstawiając te karty tak, a nie inaczej. Uśmiech
Odpowiedz
#51

Tak sobie maznęłam w ramach zmaterializowania w pewnym stopniu mojego kolejnego pomysłu na Umiarkowanie... Co sądzicie? Może być? Chciałabym, żeby te moje projekty jednak się Wam podobały, więc jeśli jest możliwość skonsultowania tego, to czemu nie skorzystać? Oczko Także za rysowanie na poważnie zabiorę się wtedy, kiedy już dostanę Wasze oceny. Rotfl
Trochę wstyd wklejać takie mazały, ale przynajmniej będziecie mogły zobaczyć, czy się Wam podoba, a ja nie będę musiała rysować jednej karty sto razy. Oczko

Także oto moja druga propozycja Umiarkowania... Tylko się nie śmiejcie. Język
W razie czego, wyjaśniam: po lewej stronie wyspa z lasem i dymiącym wulkanem pośrodku, następnie mamy ocean, a po prawej ciemne chmury. Unosząca się nad wodą postać w prawej ręce trzyma kulę ognia, w lewej kulę wody, na płaszczu ma symbol żywiołu ognia, a sam płaszcz jest- jak widać- czarno-szaro-biały. Oczywiście ostateczna wersja będzie kolorowa.

[Obrazek: 20150911_230955.jpg]
Odpowiedz
#52

Karolino - jak dla mnie pomysł jest świetny. Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#53

Zgadzam się że dużo lepsza...Tylko koniecznie daj kolory bo w tej wersji bliżej jej do śmierci Rotfl
Odpowiedz
#54

No to widzę, że poszłaś na całość... SUPER Rotfl Żywioły tu są wymowne i panowanie nad nimi. W poprzedniej karcie wiele do szczęścia nie brakowało, ja bym dołączyła tylko kolory czarno - białe, tak jak to jest w seansie hipnozy... kręci się kółko, kręci się, dookoła, w kółko... powstaje mętlik a na samym końcu jest widok równowagi. No ale mi się dobrze mówi i oceniam ciebie, a za niedługo sama zostanę poddana ocenie i to mnie przeraża Krzyk Kłótnia Krzyk
Odpowiedz
#55

Dziękuję za Wasze opinie, cieszę się, że teraz Wam się podoba. Buziak

Bronka napisał(a):Tylko koniecznie daj kolory bo w tej wersji bliżej jej do śmierci
Ma się rozumieć, że będą kolory. Oczko

barbara40 napisał(a):No to widzę, że poszłaś na całość... SUPER Rotfl Żywioły tu są wymowne i panowanie nad nimi. W poprzedniej karcie wiele do szczęścia nie brakowało, ja bym dołączyła tylko kolory czarno - białe, tak jak to jest w seansie hipnozy... kręci się kółko, kręci się, dookoła, w kółko... powstaje mętlik a na samym końcu jest widok równowagi. No ale mi się dobrze mówi i oceniam ciebie, a za niedługo sama zostanę poddana ocenie i to mnie przeraża Krzyk Kłótnia Krzyk
Ja tam lubię dowiadywać się, jakie kto ma zdanie o tym, co robię (jeśli jest to związane z innymi (jak np. właśnie ten nasz projekt), a nie prywatnie, oczywiście), byleby tylko było szczere. Uśmiech A co do tego "hipnotyzującego kółka", to jakoś za bardzo go nie widzę w karcie Umiarkowania (za to do Maga, na przykład, ciekawie by pasowało...), chociaż może ja to sobie źle wyobrażam... Myśli
Odpowiedz
#56

Karolino, dobrze skojarzyłaś opis Basi z kartą Maga. Uśmiech Popatrzcie na kartę Maga w jednej z moich ulubionych talii, Anna K. Tarot - mamy tu właśnie takie wirujące koło...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#57

No to TADAMMM ... teraz możecie mnie śmiało krytykować Zawstydzony Zawstydzony mój As Mieczy
ale mnie zżera trema... :teasing-tease:
Odpowiedz
#58

No powiem Ci że ma przesłanie ta karta tylko jak zwykle brakuje mi kolorów...ale nie czepiam się bo jak ja się dzisiaj dałam ponieść przekracza wszelkie granice...leże i płacze
Odpowiedz
#59

To nie jest moja Królowa Buław jaką chcę Wam pokazać wiec wklejam dla poprawy humoru i na zachętę, że ja też nie jestem mistrzem w malowaniu Rotfl Pracuję już nad nową...
Ale tak jak dzisiaj to się już dawno nie uśmiałam :happy-jumpyellow:
Podsumowując co widzę na tej karcie i jakie niesie przesłanie : Spaliły się dłonie, spaliły się ciuchy a zaraz ogień jej dojdzie do d.... Krzyk Beczy Myśli
Godzina męczenia się żeby potem wszystko stanęło w płomieniach...a co innego miało stawać na widok buławianej Zmęczony
Odpowiedz
#60

Co ty gadasz?! kiecka jak dla mnie spoko, włosy? więcej czerwonego koloru bym dodała, no i koniecznie czerwone usteczka Rotfl Super laska ci wyszła Ok Oklaski
A u mnie ... No wyszło blado, ale to postaram się naprawić Stres kredki kijowe miałam, a i zaprzepaścić mojego wielkiego arcydzieła nie chciałam Rotfl Rotfl
Nie obiecuję na 100%, ale jak znajdę jeszcze czas to za inną się też zabiorę... może w końcu wyjdzie lepiej Dokucza :banana-jumprope:
Odpowiedz
#61

Basiu- super ten Twój As mieczy. Oklaski Tylko że- tak samo jak Bronce- brakuje mi w nim kolorów. Ale poza tym jest świetny, bardzo mi się podoba. Oklaski
Bronko, Twoja Królowa buław również jest cudna Oklaski i podpisuję się pod Basią, że przydałoby się trochę czerwieni we włosach. Oczko
Odpowiedz
#62

Dziękuję ci Karolino 11 dołożę kolory, postaram się Buziak
Odpowiedz
#63

Kurcze czas się kończy a ja nie mam jeszcze swoich kart...Macie już ostateczne wersje?
Odpowiedz
#64

A skąd! Rotfl
Wiadomo, tu to, tu tamto.... może by tak do 11 listopada przedłużyć? Święto Niepodległości. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#65

No cóż ja też myślałam ze szybko pójdzie...i że można robić wszystko naraz...w takim razie przedłużamy
Odpowiedz
#66

No, widzę, że mały zastój się tu zrobił... Miał być 11.11, nikt się nie wyrobił. To co, jest jakaś nowa propozycja na ten ostateczny termin? Czy zarzucamy projekt?

Moje Umiarkowanie już gotowe i siedzi sobie w ochronnej koszulce. Tak trochę niedbale zrobiłam zdjęcie, żeby Wam pokazać- jeśli macie jakieś uwagi, chętnie przeczytam.
[Obrazek: 20151206_085607.jpg]

No i Siła- poprzednio robiłam zwykłymi kredkami, ale pomyślałam, że zrobię suchymi pastelami, tak samo, jak Umiarkowanie. Tylko nie jestem pewna, czy nie wyszło trochę za mdło... Jeszcze w niektórych miejscach muszę poprawić kreskę (m.in. w okolicach oczu- trochę krzywo wyszły...) i dodać koloru, ale o ile Wam pasuje, ostatecznie będzie wyglądała właśnie tak.
[Obrazek: 20151206_085625.jpg]

10 mieczy też zrobiłam tymi pastelami i myślę, że wygląda lepiej- zostawiłam sobie tylko dorysowanie czarnego ptaka, a tego już pastelami wolałam nie robić (zresztą pewnie by się nawet nie dało).
Natomiast na 5 buław i 3 mieczy w dalszym ciągu nie mam za bardzo pomysłu... Tzn. to, co do tej pory wymyśliłam, jest dość skromne i proste, także myślę dalej i mam nadzieję, że w końcu coś dobrego uda mi się wymyślić. Oczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości