Kolaboratywne talie
#67

wow! Karolina masz talent dziewczyno Rotfl Siła jest naprawdę super! Ja mam dwie lewe ręce do malowania niestety ale jak znajdę to wkleję coś innego Rotfl


Odpowiedz
#68

Dziewczyny dopiero dziś zajrzałam do tego twórczego wątku! Jak to mogło mi umknąć.
Proszę o przedłużenie czasu, może do końca roku? Postaram się coś stworzyć przez święta.
Odpowiedz
#69

Dziękuję za miłe słowa, Beato. Buziak
Bardzo się cieszę, że moja Siła Ci się podoba- a jak pozostali? Macie jakieś uwagi?
Odpowiedz
#70

W taliach kolaboratywnych szalenie podoba mi się dopuszczalna różnorodność stylistyki.
Dołączam do naszej forumowej talii 8 mieczy mojego autorstwa.

[Obrazek: 8%252520MIECZY.jpg]
Odpowiedz
#71

MAG, o kurczę... super ta karta! Ale masz talent dziewczyno! Oklaski Oklaski Oklaski

A ja sobie zupełnie zapomniałam o naszym projekcie... Zawstydzony Muszę wziąć na tapetę następną kartę. Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#72

Wspaniałe, MAG, naprawdę świetne, jestem pod wrażeniem! Oklaski
Hehe, to ja wklejam moją "piękną" propozycję 3 mieczy- dosłownie przed chwilą ją zrobiłam (bo również przed chwilą przyszedł mi na nią pomysł). Chciałam żeby to było coś prostego, ale bardziej w stylu Wild Unknown Tarot czy Lumina Tarot- ostatnio bardzo do mnie przemawia ten styl i już od dawna miałam w głowie, że moją 3 mieczy zrobię w podobnym stylu. Więc oto ona:

[Obrazek: 20160202_172348.jpg]

No i teraz, oczywiście, jeśli ktoś ma jakieś uwagi, chętnie przeczytam i ewentualnie się zastosuję. Oczko Myślę nad tym, czy by nie narysować krwi tak jakby tryskającej z białej róży- której za bardzo tu nie widać... No cóż, mój zamysł był taki, żeby te pęknięcia na szkle układały się w płatki róży, a nie żeby rysować tę różę- takie trochę granie na wyobraźni- ale w końcu ja wiem, co ta 3 mieczy przedstawia, a inni może niekoniecznie, więc jakby co, to dajcie znać, jeśli coś wymaga poprawki.
Odpowiedz
#73

Świetny pomysł - moim zdaniem super karta! Oklaski
Absolutnie żadnych kolorów bym tu już nie wprowadzała... jeżeli, to tylko leciutko błękitne zabarwienie tła pośrodku, żeby podkreślić charakter kart mieczowych.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#74

Dziękuję, LeCaro, bardzo się cieszę, że Ci się podoba. Buziak
Hmm, myślę, że wobec tego zostawię tę kartę tak jak jest- nadanie środkowi ilustracji błękitnego zabarwienia jest bardzo dobrym pomysłem, jednak w moim zamyśle biel ma ważne znaczenie w tym wizerunku i dlatego wolę pozostawić tę część karty właśnie białą. Uśmiech

Cóż, także jeśli chodzi o mój udział w tym naszym projekcie, to 3 mieczy już jest w zupełności gotowa, Umiarkowanie i Siłę muszę tylko wkleić w lepszej jakości, 10 mieczy również jest gotowa, więc teraz muszę tylko wrzucić ją na forum... no i jedynie została mi 5 buław, na którą na razie nie mam pomysłu. Ale dobrze jest, cztery karty na pięć "odhaczone"- gotowe zdjęcia (lub skany) wrzucę najprawdopodobniej jutro. Uśmiech
Odpowiedz
#75

Proszę, oto reszta moich kart- są to już zupełnie gotowe, ostateczne wersje. Uśmiech

Siła
[Obrazek: 20160205_181551.jpg]

Umiarkowanie
[Obrazek: 20160205_181726.jpg]

10 mieczy
[Obrazek: 20160205_183214.jpg]
Odpowiedz
#76

Heyyy, no i co tam z tym naszym projektem? Coś idzie do przodu? Jakieś nowe karty, nowe ustalenia odnośnie projektu, może jacyś nowi chętni? Uśmiech
Odpowiedz
#77

Ciągle zastój...
Wiecie co, parę dni temu przyszedł mi do głowy pomysł na 2 mieczy, więc jeśli nasz projekt nie jest zarzucony, chętnie bym tę kartę wykonała (o ile jakaś inna osoba nie miałaby ochoty, oczywiście). Oczko
Odpowiedz
#78

Tak się zastanawiam... Jest tu jeszcze kto? Czy ostatnio tylko ja jedna jestem zainteresowana tym naszym projektem? Oczko
Ciągle myślę nad moją 5 buław, rozwijam projekt 2 mieczy, jednocześnie do głowy przychodzą mi przebłyski pomysłów na kolejne karty... w końcu dojdzie do tego, że stworzę własną talię tarota. Rotfl Ale to nie na tym ma polegać, więc jeśli nasz projekt nie "upadł", proszę o jakiś odzew- bo samej to tak trochę głupio... Kwiatek
Odpowiedz
#79

Ciągle proszę... Uśmiech
Odpowiedz
#80

Karolino, wiesz że myślałam niedawno o naszym projekcie... i chyba się teraz wezmę do roboty.Uśmiech Problem w tym, że aktualnie nie mam jak tego zeskanować, więc mogę coś wrzucić tylko w formie zdjęcia. Ostatnio myślę jakoś intensywniej o kartach mieczowych... więc może pójdę właśnie w tę stronę.Oczko

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#81

Cieszę się, że się odezwałaś, LeCaro. Uśmiech
Odpowiedz
#82

Uśmiech
Kombinuję właśnie nad Rycerzem mieczy.

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#83

Czy mogę "stworzyć" kartę As buław ? Nie wiem czy ktoś robił, a zaczęłam rysować....
Odpowiedz
#84

Z tego, co widzę, As buław jest wolny, więc bierz śmiało, Joano. Oczko
Odpowiedz
#85

Moja nieśmiała próba. Nie mam talentów plastycznych, ale to mój wkład  Uśmiech

As buław
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#86

Jaki kolorowy i optymistyczny ten Twój as, Joano... bardzo mi się podoba.Uśmiech Ok

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#87

Kwiecisty i lekki- jak wiosna... Bardzo przyjemny; kojarzy mi się z ogniem Barana, który jest taki właśnie odświeżający, budzący, który jest Ogniem Życia. Podobają mi się też kolory, których użyłaś. Jak dla mnie: świetny As buław. Oklaski
Odpowiedz
#88

Jednorożec LeCaro i Karolina 11 dzięki Zawstydzony ale naprawdę to bazgrołek. Twoje 10 mieczy Karolina 11 niesamowite.. sugestywne, przepiękne, symboliczne. Reszta też bardzo ładna Moc taka energetyczna a Umiarkowanie zawiera sporo ciekawych elementów. Bardzo podoba mi się 3 mieczy, ascetyczne, czarno białe, ale jak mocno wpada w pamięć.. Śliczne są Twoje karty i bardzo nowatorskie.
Mi buława czasem kojarzyła się z palikiem do roślin. Takim co się wbija by krzew albo krzaczek miał się o co oprzeć... Stąd moja "wizja" ukwieconego palika. Jak jeszcze coś nasmaruję to wstawię. Talia stworzona przez wiele osób bardzo przemawia do mojej wyobraźni. Kiedyś nosiłam się z zamiarem zrobienia swojej. Z racji braku talentów chciałam wydrukować obrazki w internetu, przypadkowe, takie co mi się kojarzą z daną kartą.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości