Kolaboratywne talie
#67

wow! Karolina masz talent dziewczyno Rotfl Siła jest naprawdę super! Ja mam dwie lewe ręce do malowania niestety ale jak znajdę to wkleję coś innego Rotfl


Odpowiedz
#68

Dziewczyny dopiero dziś zajrzałam do tego twórczego wątku! Jak to mogło mi umknąć.
Proszę o przedłużenie czasu, może do końca roku? Postaram się coś stworzyć przez święta.
Odpowiedz
#69

Dziękuję za miłe słowa, Beato. Buziak
Bardzo się cieszę, że moja Siła Ci się podoba- a jak pozostali? Macie jakieś uwagi?
Odpowiedz
#70

W taliach kolaboratywnych szalenie podoba mi się dopuszczalna różnorodność stylistyki.
Dołączam do naszej forumowej talii 8 mieczy mojego autorstwa.

[Obrazek: 8%252520MIECZY.jpg]
Odpowiedz
#71

MAG, o kurczę... super ta karta! Ale masz talent dziewczyno! Oklaski Oklaski Oklaski

A ja sobie zupełnie zapomniałam o naszym projekcie... Zawstydzony Muszę wziąć na tapetę następną kartę. Tak
Odpowiedz
#72

Wspaniałe, MAG, naprawdę świetne, jestem pod wrażeniem! Oklaski
Hehe, to ja wklejam moją "piękną" propozycję 3 mieczy- dosłownie przed chwilą ją zrobiłam (bo również przed chwilą przyszedł mi na nią pomysł). Chciałam żeby to było coś prostego, ale bardziej w stylu Wild Unknown Tarot czy Lumina Tarot- ostatnio bardzo do mnie przemawia ten styl i już od dawna miałam w głowie, że moją 3 mieczy zrobię w podobnym stylu. Więc oto ona:

[Obrazek: 20160202_172348.jpg]

No i teraz, oczywiście, jeśli ktoś ma jakieś uwagi, chętnie przeczytam i ewentualnie się zastosuję. Oczko Myślę nad tym, czy by nie narysować krwi tak jakby tryskającej z białej róży- której za bardzo tu nie widać... No cóż, mój zamysł był taki, żeby te pęknięcia na szkle układały się w płatki róży, a nie żeby rysować tę różę- takie trochę granie na wyobraźni- ale w końcu ja wiem, co ta 3 mieczy przedstawia, a inni może niekoniecznie, więc jakby co, to dajcie znać, jeśli coś wymaga poprawki.
Odpowiedz
#73

Świetny pomysł - moim zdaniem super karta! Oklaski
Absolutnie żadnych kolorów bym tu już nie wprowadzała... jeżeli, to tylko leciutko błękitne zabarwienie tła pośrodku, żeby podkreślić charakter kart mieczowych.
Odpowiedz
#74

Dziękuję, LeCaro, bardzo się cieszę, że Ci się podoba. Buziak
Hmm, myślę, że wobec tego zostawię tę kartę tak jak jest- nadanie środkowi ilustracji błękitnego zabarwienia jest bardzo dobrym pomysłem, jednak w moim zamyśle biel ma ważne znaczenie w tym wizerunku i dlatego wolę pozostawić tę część karty właśnie białą. Uśmiech

Cóż, także jeśli chodzi o mój udział w tym naszym projekcie, to 3 mieczy już jest w zupełności gotowa, Umiarkowanie i Siłę muszę tylko wkleić w lepszej jakości, 10 mieczy również jest gotowa, więc teraz muszę tylko wrzucić ją na forum... no i jedynie została mi 5 buław, na którą na razie nie mam pomysłu. Ale dobrze jest, cztery karty na pięć "odhaczone"- gotowe zdjęcia (lub skany) wrzucę najprawdopodobniej jutro. Uśmiech
Odpowiedz
#75

Proszę, oto reszta moich kart- są to już zupełnie gotowe, ostateczne wersje. Uśmiech

Siła
[Obrazek: 20160205_181551.jpg]

Umiarkowanie
[Obrazek: 20160205_181726.jpg]

10 mieczy
[Obrazek: 20160205_183214.jpg]
Odpowiedz
#76

Heyyy, no i co tam z tym naszym projektem? Coś idzie do przodu? Jakieś nowe karty, nowe ustalenia odnośnie projektu, może jacyś nowi chętni? Uśmiech
Odpowiedz
#77

Ciągle zastój...
Wiecie co, parę dni temu przyszedł mi do głowy pomysł na 2 mieczy, więc jeśli nasz projekt nie jest zarzucony, chętnie bym tę kartę wykonała (o ile jakaś inna osoba nie miałaby ochoty, oczywiście). Oczko
Odpowiedz
#78

Tak się zastanawiam... Jest tu jeszcze kto? Czy ostatnio tylko ja jedna jestem zainteresowana tym naszym projektem? Oczko
Ciągle myślę nad moją 5 buław, rozwijam projekt 2 mieczy, jednocześnie do głowy przychodzą mi przebłyski pomysłów na kolejne karty... w końcu dojdzie do tego, że stworzę własną talię tarota. Rotfl Ale to nie na tym ma polegać, więc jeśli nasz projekt nie "upadł", proszę o jakiś odzew- bo samej to tak trochę głupio... Kwiatek
Odpowiedz
#79

Ciągle proszę... Uśmiech
Odpowiedz
#80

Karolino, wiesz że myślałam niedawno o naszym projekcie... i chyba się teraz wezmę do roboty.Uśmiech Problem w tym, że aktualnie nie mam jak tego zeskanować, więc mogę coś wrzucić tylko w formie zdjęcia. Ostatnio myślę jakoś intensywniej o kartach mieczowych... więc może pójdę właśnie w tę stronę.Oczko
Odpowiedz
#81

Cieszę się, że się odezwałaś, LeCaro. Uśmiech
Odpowiedz
#82

Uśmiech
Kombinuję właśnie nad Rycerzem mieczy.
Odpowiedz
#83

Czy mogę "stworzyć" kartę As buław ? Nie wiem czy ktoś robił, a zaczęłam rysować....
Odpowiedz
#84

Z tego, co widzę, As buław jest wolny, więc bierz śmiało, Joano. Oczko
Odpowiedz
#85

Moja nieśmiała próba. Nie mam talentów plastycznych, ale to mój wkład  Uśmiech

As buław
[ATTACHMENT NOT FOUND]
Odpowiedz
#86

Jaki kolorowy i optymistyczny ten Twój as, Joano... bardzo mi się podoba.Uśmiech Ok
Odpowiedz
#87

Kwiecisty i lekki- jak wiosna... Bardzo przyjemny; kojarzy mi się z ogniem Barana, który jest taki właśnie odświeżający, budzący, który jest Ogniem Życia. Podobają mi się też kolory, których użyłaś. Jak dla mnie: świetny As buław. Oklaski
Odpowiedz
#88

Jednorożec LeCaro i Karolina 11 dzięki Zawstydzony ale naprawdę to bazgrołek. Twoje 10 mieczy Karolina 11 niesamowite.. sugestywne, przepiękne, symboliczne. Reszta też bardzo ładna Moc taka energetyczna a Umiarkowanie zawiera sporo ciekawych elementów. Bardzo podoba mi się 3 mieczy, ascetyczne, czarno białe, ale jak mocno wpada w pamięć.. Śliczne są Twoje karty i bardzo nowatorskie.
Mi buława czasem kojarzyła się z palikiem do roślin. Takim co się wbija by krzew albo krzaczek miał się o co oprzeć... Stąd moja "wizja" ukwieconego palika. Jak jeszcze coś nasmaruję to wstawię. Talia stworzona przez wiele osób bardzo przemawia do mojej wyobraźni. Kiedyś nosiłam się z zamiarem zrobienia swojej. Z racji braku talentów chciałam wydrukować obrazki w internetu, przypadkowe, takie co mi się kojarzą z daną kartą.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości