Pełnia księżyca
#1

Podobno to dobry czas, by na kartce wypisać wszystko, czego chcemy się pozbyć (np. dodatkowe kilogramy, stres, lenistwo). Słyszałam, że później należy kartkę spalić, a popiół rozsypać gdzieś na dworze. Czy ktoś z Was kiedyś próbował i może wypowiedzieć się na ten temat? Uśmiech
Odpowiedz
#2

Nie próbowałam tego, ale wiem że podczas pełni mam kłopoty ze snem Dobani
Odpowiedz
#3

Tez mam klopoty ze snem. Z ta kartka, to ogolnie mozna kazdego dnia robic, pelnia nie jest wymagana. Bardzo prosty sposob na wyrzucenie emocji z siebie i pozbycie sie tego co w nas siedzi. Ale nie slyszalam aby w ten sposob gubilo sie kg albo lenistwo, do tego wymagana jest praca. Znam natomiast ten sposob przy emocjonalnym wybaczeniu osobom, z ktorymi np nie mamy kontaktu. Chodzi o to, ze jesli mamy z przeszlosci jakies negatywne emocje zwiazane z tym ze ktos nas kiedys skrzywdzil itd i to w nas wciaz siedzi jako zadra, powodujac problemy czy to z wyrazaniem emocji, czy to nadal analizujemy w sobie te relacje. Spisanie sobie tego wszystkiego i spalenie ma pomoc w procesie wybaczenia a tymsamym odciecia.

Jednak zdaje mi sie, ze aby polaczyc to z energia ksiezyca, to nalezaloby to robic przy ubywajacym ksiezycu ale po pelni.

Ta pelnia (29 sierpnia) bedzie w ogole mocno emocjonalna, bo ksiezyc w Rybach bedzie w koniunkcji z Neptunem, a w opozycji do oczywistego Slonca, ale i Jowisza. Wiec uwazac prosze z pisaniem sms po pijanemu, albo ogolnie wszystkie reakcje emocjonalne beda wieksze niz nam by sie to wydawalo. Natomiast warto ta pelnie poswieciec na sztuke, czy medytacje, albo wlasnie wsluchac sie w swoje emocje. Takze dobry czas na wykonanie takiej karteczki o ktorej wspomnialam.
Odpowiedz
#4

Chyba zastosuję Aniu tą karteczkę w formie odcięcia się od osób z przeszłości. Wizualizowałam sobie, że odcinam nić, stawiałam ich na scenie i życzyłam szczęścia, nie pomaga... szczególnie w stosunku do jednej osoby. Może wreszcie z tą karteczką zadziała, bo jestem zmęczona tymi natrętnymi myślami, tak jakby one na silę wchodziły mi do głowy i mimo, że ja nie chce to one wypływają na wierzch - niczym topielce Smutny

Ja zawsze kiedy księżyc jest widoczny na niebie mam problemy ze snem, śnią mi się różne okropne sny, a podczas pełni jestem podatna na bezsenność -.-
Odpowiedz
#5

Życzę powodzenia Uśmiech

Jak już wszysrko spiszesz i spalisz polecam też zapalić białą świecę i wybaczyć Uśmiech
Odpowiedz
#6

madrugada napisał(a):Tez mam klopoty ze snem. Z ta kartka, to ogolnie mozna kazdego dnia robic, pelnia nie jest wymagana. Bardzo prosty sposob na wyrzucenie emocji z siebie i pozbycie sie tego co w nas siedzi. Ale nie slyszalam aby w ten sposob gubilo sie kg albo lenistwo, do tego wymagana jest praca. Znam natomiast ten sposob przy emocjonalnym wybaczeniu osobom, z ktorymi np nie mamy kontaktu. Chodzi o to, ze jesli mamy z przeszlosci jakies negatywne emocje zwiazane z tym ze ktos nas kiedys skrzywdzil itd i to w nas wciaz siedzi jako zadra, powodujac problemy czy to z wyrazaniem emocji, czy to nadal analizujemy w sobie te relacje. Spisanie sobie tego wszystkiego i spalenie ma pomoc w procesie wybaczenia a tymsamym odciecia.

Jednak zdaje mi sie, ze aby polaczyc to z energia ksiezyca, to nalezaloby to robic przy ubywajacym ksiezycu ale po pelni.

Ta pelnia (29 sierpnia) bedzie w ogole mocno emocjonalna, bo ksiezyc w Rybach bedzie w koniunkcji z Neptunem, a w opozycji do oczywistego Slonca, ale i Jowisza. Wiec uwazac prosze z pisaniem sms po pijanemu, albo ogolnie wszystkie reakcje emocjonalne beda wieksze niz nam by sie to wydawalo. Natomiast warto ta pelnie poswieciec na sztuke, czy medytacje, albo wlasnie wsluchac sie w swoje emocje. Takze dobry czas na wykonanie takiej karteczki o ktorej wspomnialam.

Słuszna rada, jeżeli chodzi o wysyłanie SMS-ów po pijaku. Akurat w sobotę mam imprezę, wiec trochę strach się bać Uśmiech
Odpowiedz
#7

Tu jest jeszcze artykul mowiacy to tej pelni, niestety w jezyku ang, ale dosyc latwy i bezposredni w przekazie, jak wiekszosc artykulow tego typu Oczko

<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.mindbodygreen.com/0-21465/8-ways-the-full-moon-in-pisces-can-help-you-find-inner-peace.html">http://www.mindbodygreen.com/0-21465/8- ... peace.html</a><!-- m -->

Co do tego co pisalam odnosi sie punkt 2,3,8. Szczegolnie polecam przeczytac ten ostatni, i stosowac ZAWSZE, ale ta pelnia akurat sprzyja takiemu dzialaniu Uśmiech
Odpowiedz
#8

Świetny artykuł Madrugado, dziękuję że go podesłałaś. I ten 8 punkt... masz rację. Ok

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#9

Ciesze sie, ze sie przyda Uśmiech
Odpowiedz
#10

Nie spaliłam karteczki Rotfl wszystko tak naprawdę zależy od nas i naszego mózgu Język
Odpowiedz
#11

Ja w końcu też odpuściłam. Może poczekam na nów księżyca i wtedy napiszę oraz spalę kartkę z pragnieniami.
Odpowiedz
#12

A ja spalilam Uśmiech
Pomoglo - przynajmniej na chwile Uśmiech

Ale ogolnie mialam nerwowe w ten weekend musze powiedziec, w zasadzie bez powodow, dobrze ze sie juz pelnia skonczyla Uśmiech
Odpowiedz
#13

Farfalla a może spróbuj stworzyć swoją mapę marzeń ? Rotfl

Aniu, a czy to możliwe, że ten księżyc mógł wpływać na nas także w ciągu dnia ? Ciągłe zmęczenie, senność, kołowrotek i takie... hmn strasznie byłam rozchwiana przez poprzedni tydzień, melancholia po prostu grała szalone tango w mojej głowie.
Odpowiedz
#14

Tak pełnia działa też za dnia - około 3 dni działanie jest widoczne Uśmiech
Odpowiedz
#15

Witajcie, jeśli nie znacie to bardzo polecam mój ulubiony blog o pełniach i nowiach, a także medytacjach w tym szczególnym czasie oraz inne ciekawe artykuły: http://moonsetstory.blogspot.com/ Uśmiech
Odpowiedz
#16

ladi napisał(a):Farfalla a może spróbuj stworzyć swoją mapę marzeń ? Rotfl

Aniu, a czy to możliwe, że ten księżyc mógł wpływać na nas także w ciągu dnia ? Ciągłe zmęczenie, senność, kołowrotek i takie... hmn strasznie byłam rozchwiana przez poprzedni tydzień, melancholia po prostu grała szalone tango w mojej głowie.

Ciekawa sprawa. Tę mapę najlepiej robić podczas nowiu, czy obojętnie kiedy?
Odpowiedz
#17

Tak, mapę się Tworzy podczas nowiu. Ten kolejny jest równocześnie początkiem nowego roku numerologiczndgo, więc warto zobaczyć w jakiej energii będziemy Uśmiech

Ja planuje zrobić mapke, wyjątkowo, bo kilka się marzeń uzbieralo Uśmiech
Odpowiedz
#18

O, to super Madrugado bo ja myślałam, że Mapę Marzeń robi się podczas pełni i że się teraz nie załapałam... a marzenia są. Oczko
A tu tymczasem mówisz, że mam szansę bo o nów chodzi Uśmiech super! Nów będziemy mieć o ile się nie mylę 13 września rano? Myśli A w jakim znaku on będzie? Madrugado, a czy ten nów rozpoczyna nowy rok numerologiczny, czy rozpoczęła go pełnia - czy też nie jest to w ogóle powiązane?

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#19

Now rozpoczyna Uśmiech

Dokladnie 13 wrzesnia, w nocy czy nad ranem. Bedzie w Pannie, w zasadzie na granicy II i III dekanatu (bardziej w III, ale odpowiadajacym 9 i 10 monet. Wiec mysle, ze to dobry czas na wykonanie tejze mapki. Panna jest praktyczna, skupiona na detalach, i moze to byc rada jak taka mapke sporzadzic. Panna to znak ziemski,wiec przypomina o tym aby trzymac sie realiow, acz zmienny, czyli umiejacy sie adoptowac do zmieniajacych sie warunkow. Wiec warto te rzeczy brac pod uwage przy jej planowaniu.

Sama jestem ciekawa czy ta zmiennnosc Panny nie zmusi nas do weryfikacji niektorych punktow w Mapce w trakcie roku, wlanie aby dostosowac sie do realiow. A moze warto o tym myslec juz w trakcie planowania?
Odpowiedz
#20

Super, dziękuję za pomocne wskazówki Madrugado. Buźki

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#21

O to ja też zrobię sobie nową Uśmiech



....albo nie, Panna jest zbyt praktyczna i trzymająca się realiów jak na moje Mapy Marzeń Rotfl poczekam na jakiś bardziej postrzelony znak :mrgreen:
Odpowiedz
#22

Zrobiłabym tą Mapę, ale posiałam gdzieś starą w książce, muszę poszukać, bo chciałabym sprawdzić ile rzeczy mi się z niej sprawdziło...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości