Karty Oracle- prześladuje mnie karta
#1

Od jakiegoś czasu intensywnie pracuję z kilkoma taliami tarota i Oracle. W kwestii tych drugich, od dwóch dni prześladuje mnie cyfra 4. Wyciągam same karty, które mają z nią coś wspólnego, np numery kart to 4, 14, 42,64... zawsze z 4. Nijak nie mogę dojść o co w tym chodzi. Czy ktoś z Was ma może jakiś pomysł co to może oznaczać? 

Używam ostatnio głównie talii Wisdom of the Oracle (Colette Baron-Reid), Oracle of Mystic Shaman.
Odpowiedz
#2

Poczytaj sobie o liczbie 4 w necie  Jest naprawdę dużo informacji na ten temat i może podzielisz się później swoimi spostrzeżeniami?
Odpowiedz
#3

Czytałam. Większość tego co znalazłam ma się bardziej do numerologii z daty urodzin i nie bardzo wiem jak to się ma do mojej sytuacji z kartami. Z tarotem/oracle pracuję już od kilku lat, ale nie wyznaję się na numerologii. Co ciekawe, sama jestem numerologiczną 4.
Odpowiedz
#4

Jeśli jestes numerologiczną 4 to rok 2020 będzie Twoim rokiem. Wykorzystaj go do tego aby spełnić się na każdym polu. Znaczenie 4 zarówno w kartach jak i numerologii jest podobne . Wiedza ta uzupełnia się.
Odpowiedz
#5

Mam Wisdom of the Oracle i ma moim zdaniem niesamowite (w sensie świetne) te opisy, zarówno w pozycji prostej, jak i odwróconej. Dla mnie w pierwszej trójce najwartościowych pozycji. Cieszę się, że ta talia jest coraz popularniejsza, chociaż nie ma jeszcze polskiej wersji.
Odpowiedz
#6

Faktycznie, jest świetna. Z kilku talii Oracle to moja ulubiona. Nie wiem jak w Polsce, ale poza nią jest jedną z najbardziej popularnych. Niestety problemem dla polskich użytkowników jest to, że większość talii oracle jest po angielsku, a nikt w Polsce tego nie tłumaczy. Jak z Tarotem można sobie poradzić tak tutaj może być kłopot. Swoją drogą polskie sklepy ezoteryczne nie sprowadzają wielu świetnych talii, jak zdarzyło mi się przeglądać oferty to natykałam sie tylko na kilkanaście tych samych tytułów, w dodatku w tak zawyżonych cenach, że coś strasznego. o wiele beardziej opłaca się zaopatrywać na amazonie, bookdepository czy bezpośrednio od wydawców.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości