Warsztat 99 - Bliska osoba
#1

Ostatnimi czasy intensywniej rozwija się moja znajomość z pewną osobą. I do tego mam 2 krótkie pytania:

1. Pytanie dotyczące początku znajomości - skąd się znamy / jak się poznaliśmy?
2. Jakie relacje nas łączą - kim dla siebie jesteśmy?

Piszę enigmatycznie "osoba" nie podając płci, proszę się tym nie sugerować, poniekąd wynika to z faktu, że ciężko jest nazwać kogoś nie określając jednocześnie charakteru relacji. xD
Oczywiście jeśli ktoś chce, może dodatkowo wywróżyć jakiej płci jest ta osoba, ale nie jest to pytanie punktowane Język

Mam nadzieję, że warsztat będzie prosty, ale rozwijający. Ciekawy jestem jak karty pokażą Wam odpowiedzi na pytania.
Rozwiązanie w środę.
Powodzenia!
Odpowiedz
#2

1. Pytanie dotyczące początku znajomości - skąd się znamy / jak się poznaliśmy?- 9 Pucharów(-) 2 Mieczy Paź Pucharow

Znacie się z dziecinstwa, z czasow szkolnych, byc moze został nawiązany kontakt dosc niespodziewany po latach , drogą internetową , telefoniczną. Wasza znajomosc mogła mieć zwiazek z chorobą, lub osoba ta pełniła rolę opiekuńczo-przyjacielską , doradczą. Byc moze pomagała Ci w problemach zarowno natury duchowej jak i zdrowia. Mogliscie miec te same zainteresowania lub zywo interesuje się tym co robisz.

2. Jakie relacje nas łączą - kim dla siebie jesteśmy?- 4 Monety(-) Królowa Mieczy(-)

To ktos z rodziny mamy, moze jej brat? Rowniez mogl byc Twoim nauczycielem, lekarzem. W kazdym razie on oczekiwal lub Ty oczekiwales na spotkania z nim. Masz z nim poufne sekrety , zwierzasz mu się.

Pozdrawiam Cie ciepło Uśmiech
Odpowiedz
#3

Witaj,

1. Pytanie dotyczące początku znajomości - skąd się znamy / jak się poznaliśmy?
przełożenie 8 kielichów
2 pałki/ 5 kubków/ XVIII Księżyc
Poznaliście się w chwili ważnego wydarzenia, to mogło być pożegnanie kogoś ważnego, śmierć, pogrzeb (może jej rodzica). Ona potrzebowała wtedy drugiego człowieka, wsparcia. Nie mogła pogodzić się ze strata, była załamana. W związku z tym, mogła być też zmuszona do odejścia z domu, wyprowadzki, wyjazdu/ przyjazdu za granicę. W tym momencie starała się być odważna, samodzielna, jednak brakowało jej instynktu samozachowawczego. Karmiła się złudzeniami, przed samym sobą udając, że wszystko jest OK. Możliwe, że stałeś się dla niej wsparciem, pomocą, przyjacielem...

2. Jakie relacje nas łączą - kim dla siebie jesteśmy?
przełozenie As pucharów
8 kielichów/ XX Sąd/ 10 kielichów
Rysuje się jako początek dobrze rokującej relacji. Jest to ktoś z rodziny. Myślę, że to może byc Twoja siostra, której przebaczyłeś, której dałej drugą szansę. Jest to nowy początek, nowe życie oraz przemiana, możliwe, że jest Twoim rodzeństwm z innego ojca i wcześniej nie mieliście kontaktu, nie znaliście się. Spotkanie rodzinnie (możliwe, że wcześniej wspominiana stypa, pogrzeb) zbliżyło Was do siebie, a tymsamym wyrwało z marazmu i uruchomiło tę relację.
Jest to młoda dziewczyna o artystycznej duszy. Romantyczka, bardzo emocjonalna, możliwe, że wczesniej bardzo znaniona (lub w żałobie). Blondynka z kręconymi włosami. Posiada duże oczy. Jest szczuplutka, ale kobieca.

Dziękuję za warsztat,
pozdrawiam
MAG
Odpowiedz
#4

Luks miło że wróciłes Uśmiech
Skąd się znacie 4 pucharów, Król Denarów, 2 pucharów...ten ktoś mógł wspomóc Cię finasowo kiedy byłeś w dołku, załatwić Ci prace czy podsunąć jakiś pomysł...możlwie też że poznaliście się po prostu na weselu..
Jakie relacje Was łączą... 6 buław, 8 denarów, głupiec...mam wrażenie że łaczy Was jakis nowy projekt nad którym pracujecie, nowa praca, wspolna nauka...
Odpowiedz
#5

Lady, Mag, Bronka dziękuję za udział Buźki
Wszystkich chętnych zapraszam do udziału Uśmiech
Jutro wieczorem podam rozwiązanie i wyniki Uśmiech
Odpowiedz
#6

1. Pytanie dotyczące początku znajomości - skąd się znamy / jak się poznaliśmy? - 2 denarów, 4 kielichów, XI Sprawiedliwość - poznaliście się przez przypadek, w miejscu gdzie nie tyle co był tłum, ale większe grono ludzi, może w jakimś urzędzie albo na spotkaniu w interesach, coś mi się tu z pieniędzmi kojarzy, może to był jakiś wykład na ich temat, kurs...
2. Jakie relacje nas łączą - kim dla siebie jesteśmy? - I Mag, 10 mieczy, 10 Buław - macie ze sobą stosunki przyjacielsko - intelektualne, pomagacie sobie nawzajem w sferze materialnej... a może być jeszcze tak, że jesteście ze sobą skłóceni, kim dla siebie jesteście? hhmm i tu mam problem ... albo przyjaciółmi, albo wrogami... mieszane mam uczucia, ale co tam zawsze było warto spróbować Rotfl ... kiedyś nie źle mnie z psem na manowce wyprowadziłeś w warsztacie, dlatego ta buźka Mniam mi się z pieskiem kojarzy Oczko
Odpowiedz
#7

1. Pytanie dotyczące początku znajomości - skąd się znamy / jak się poznaliśmy?
4 pentakle - 10 pentakli - 2 kielichy
Być może jest to ktoś z Twojej rodziny, ktoś kto wszedł do rodziny poprzez małżeństwo (czyli tzw. powinowaty).
Druga opcja jest taka, że jest to osoba poznana w pracy lub na studiach, może Twój współlokator/ka, możliwe że w zapoznaniu Was miała udział osoba bliska Tobie lub tej osobie (jej/jego dziewczyna lub chłopak). W każdym razie łączy Was wspólne miejsce/nieruchomość i świetnie się ze sobą dogadujecie. Może to Twój sąsiad? Może pomagasz tej osobie urządzać/remontować teraz mieszkanie lub dom bo zamierza ona zamieszkać ze swoją drugą połówką? Uśmiech

2. Jakie relacje nas łączą - kim dla siebie jesteśmy?
3 miecze - Śmierć - Rycerz buław
Łączy Was jakieś wspólne przedsięwzięcie lub hobby, coś co razem tworzycie/zmieniacie od podstaw, a co może się przyczynić do jakiejś zmiany na lepsze w Waszym życiu - mentalnej lub fizycznej. Być może u źródeł zacieśnienia tej znajomości leży jakieś nieprzyjemne zdarzenie/sytuacja, coś co was martwi lub jest źródłem stresu, a czego chcecie się pozbyć... jakaś wspólna niedola. A może coś co było w nieciekawym stanie teraz trzeba odmienić... Remont? Zadbanie o kondycję fizyczną? Nauka gotowania? Oczko

Dziękuję za ciekawy warsztat Luks, rodzynku Ty nasz. Rotfl

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#8

Przepraszam wszystkich Uczestników (a w zasadzie Uczestniczki), że wczoraj nie podałem wyników.
Starając się naprawić swój błąd podaje je od razu z rana.

Osobą, o którą chodziło jest moja koleżanka Ilona.

1. Skąd się znamy i jak się poznaliśmy?
Odp. - Znamy się ze szkoły. Jest ode mnie rok młodsza, toteż nie chodziliśmy razem do klasy. Poznaliśmy się na zajęciach dodatkowych - konkretnie było to kółko ekologiczne.

2. Kim dla siebie jesteśmy?
Odp. - Jesteśmy dobrymi znajomymi, łączą nas relacje przyjacielskie, platoniczne. Mamy dość podobny introwertyczny charakter przez co mamy ze sobą wiele wspólnego - doświadczeń, problemów itd.

Lady of Dreams napisał(a):1. Pytanie dotyczące początku znajomości - skąd się znamy / jak się poznaliśmy?- 9 Pucharów(-) 2 Mieczy Paź Pucharow

Znacie się z dziecinstwa, z czasow szkolnych, byc moze został nawiązany kontakt dosc niespodziewany po latach , drogą internetową , telefoniczną. Wasza znajomosc mogła mieć zwiazek z chorobą, lub osoba ta pełniła rolę opiekuńczo-przyjacielską , doradczą. Byc moze pomagała Ci w problemach zarowno natury duchowej jak i zdrowia. Mogliscie miec te same zainteresowania lub zywo interesuje się tym co robisz.

2. Jakie relacje nas łączą - kim dla siebie jesteśmy?- 4 Monety(-) Królowa Mieczy(-)

To ktos z rodziny mamy, moze jej brat? Rowniez mogl byc Twoim nauczycielem, lekarzem. W kazdym razie on oczekiwal lub Ty oczekiwales na spotkania z nim. Masz z nim poufne sekrety , zwierzasz mu się.

Pozdrawiam Cie ciepło Uśmiech
Bardzo dużo prawdy - znamy się z czasów nastoletnich (gimnazjum), szkolnych. Poznaliśmy się dzięki temu, że mieliśmy podobne zainteresowania, chociaż kółko ekologiczne było krótkim epizodem w naszych życiach i żadne z nas nie poszło w tę stronę. Kontakt przez jakiś czas rzeczywiście mocno osłabł i powrócił po latach, aczkolwiek niekoniecznie niespodziewanie Oczko Ostatnimi czasy to raczej ja pełnię dla niej rolę doradczą.
Miecze i monety informują właśnie o tym przyjacielskim stosunku - miecze to porozumienie intelektualne, a monety wskazują na praktyczne kwestie życiowe oraz sferę zawodową.

MAG napisał(a):Witaj,

1. Pytanie dotyczące początku znajomości - skąd się znamy / jak się poznaliśmy?
przełożenie 8 kielichów
2 pałki/ 5 kubków/ XVIII Księżyc
Poznaliście się w chwili ważnego wydarzenia, to mogło być pożegnanie kogoś ważnego, śmierć, pogrzeb (może jej rodzica). Ona potrzebowała wtedy drugiego człowieka, wsparcia. Nie mogła pogodzić się ze strata, była załamana. W związku z tym, mogła być też zmuszona do odejścia z domu, wyprowadzki, wyjazdu/ przyjazdu za granicę. W tym momencie starała się być odważna, samodzielna, jednak brakowało jej instynktu samozachowawczego. Karmiła się złudzeniami, przed samym sobą udając, że wszystko jest OK. Możliwe, że stałeś się dla niej wsparciem, pomocą, przyjacielem...

2. Jakie relacje nas łączą - kim dla siebie jesteśmy?
przełozenie As pucharów
8 kielichów/ XX Sąd/ 10 kielichów
Rysuje się jako początek dobrze rokującej relacji. Jest to ktoś z rodziny. Myślę, że to może byc Twoja siostra, której przebaczyłeś, której dałej drugą szansę. Jest to nowy początek, nowe życie oraz przemiana, możliwe, że jest Twoim rodzeństwm z innego ojca i wcześniej nie mieliście kontaktu, nie znaliście się. Spotkanie rodzinnie (możliwe, że wcześniej wspominiana stypa, pogrzeb) zbliżyło Was do siebie, a tymsamym wyrwało z marazmu i uruchomiło tę relację.
Jest to młoda dziewczyna o artystycznej duszy. Romantyczka, bardzo emocjonalna, możliwe, że wczesniej bardzo znaniona (lub w żałobie). Blondynka z kręconymi włosami. Posiada duże oczy. Jest szczuplutka, ale kobieca.

Dziękuję za warsztat,
pozdrawiam
MAG
Jest niewątpliwie bliską osobę, trochę jak siostra. Ostatnio miała sporo problemów, zarówno sercowych jak i na uczelni. PS. całkiem niezły opis osoby.

Bronka napisał(a):Luks miło że wróciłes Uśmiech
Skąd się znacie 4 pucharów, Król Denarów, 2 pucharów...ten ktoś mógł wspomóc Cię finasowo kiedy byłeś w dołku, załatwić Ci prace czy podsunąć jakiś pomysł...możlwie też że poznaliście się po prostu na weselu..
Jakie relacje Was łączą... 6 buław, 8 denarów, głupiec...mam wrażenie że łaczy Was jakis nowy projekt nad którym pracujecie, nowa praca, wspolna nauka...
Łączy nas - z przeszłości "wspólna nauka", a obecnie to, że oboje jako absolwenci mamy problem ze znalezieniem pracy w zawodzie. Z tą pracą też prawda, bo podjęła pracę w tej samej firmie co ja Oczko

barbara40 napisał(a):1. Pytanie dotyczące początku znajomości - skąd się znamy / jak się poznaliśmy? - 2 denarów, 4 kielichów, XI Sprawiedliwość - poznaliście się przez przypadek, w miejscu gdzie nie tyle co był tłum, ale większe grono ludzi, może w jakimś urzędzie albo na spotkaniu w interesach, coś mi się tu z pieniędzmi kojarzy, może to był jakiś wykład na ich temat, kurs...
2. Jakie relacje nas łączą - kim dla siebie jesteśmy? - I Mag, 10 mieczy, 10 Buław - macie ze sobą stosunki przyjacielsko - intelektualne, pomagacie sobie nawzajem w sferze materialnej... a może być jeszcze tak, że jesteście ze sobą skłóceni, kim dla siebie jesteście? hhmm i tu mam problem ... albo przyjaciółmi, albo wrogami... mieszane mam uczucia, ale co tam zawsze było warto spróbować Rotfl ... kiedyś nie źle mnie z psem na manowce wyprowadziłeś w warsztacie, dlatego ta buźka Mniam mi się z pieskiem kojarzy Oczko

Ciekawe, że ponownie pojawia się 4 pucharów w pytaniu skąd się znamy. Szkoła to rzeczywiście miejsce gdzie jest dużo ludzi, czasem nawet tłum, ale bez przesady, więc się zgadza. Poznaliśmy się powiedzmy, ze na "kursie", aczkolwiek nie miał on charakteru wykładu. Monety pokazują często sprawy związane z przyrodą i ochroną środowiska, nie tylko pieniędzmi. 2 denarów może pokazywać, że to były zajęcia dodatkowe- oprócz normalnej nauki coś drugiego istniejącego jednocześnie obok. Mag i 10-tki fajnie Ci pokazały, że kończymy jakiś etap w swoim życiu i przechodzimy jednocześnie do nowego, w którym możemy podjąć większą inicjatywę, ale, że tak naprawdę nadal wisimy gdzieś pomiędzy starym a nowym (10 to koniec cyklu, ale sięga także poza ten cykl - inaczej niż 9, bo jest numerologiczną 1). Stosunki przyjacielsko - intelektualne strzelone w 10-tkę ^^ 10 mieczy jako intelekt, 10 buław nie wiem na ile jest przyjacielska, ale może pokazywać dźwiganie podobnych problemów-ciężarów.

Jednorożec LeCaro napisał(a):1. Pytanie dotyczące początku znajomości - skąd się znamy / jak się poznaliśmy?
4 pentakle - 10 pentakli - 2 kielichy
Być może jest to ktoś z Twojej rodziny, ktoś kto wszedł do rodziny poprzez małżeństwo (czyli tzw. powinowaty).
Druga opcja jest taka, że jest to osoba poznana w pracy lub na studiach, może Twój współlokator/ka, możliwe że w zapoznaniu Was miała udział osoba bliska Tobie lub tej osobie (jej/jego dziewczyna lub chłopak). W każdym razie łączy Was wspólne miejsce/nieruchomość i świetnie się ze sobą dogadujecie. Może to Twój sąsiad? Może pomagasz tej osobie urządzać/remontować teraz mieszkanie lub dom bo zamierza ona zamieszkać ze swoją drugą połówką? Uśmiech

2. Jakie relacje nas łączą - kim dla siebie jesteśmy?
3 miecze - Śmierć - Rycerz buław
Łączy Was jakieś wspólne przedsięwzięcie lub hobby, coś co razem tworzycie/zmieniacie od podstaw, a co może się przyczynić do jakiejś zmiany na lepsze w Waszym życiu - mentalnej lub fizycznej. Być może u źródeł zacieśnienia tej znajomości leży jakieś nieprzyjemne zdarzenie/sytuacja, coś co was martwi lub jest źródłem stresu, a czego chcecie się pozbyć... jakaś wspólna niedola. A może coś co było w nieciekawym stanie teraz trzeba odmienić... Remont? Zadbanie o kondycję fizyczną? Nauka gotowania? Oczko

Dziękuję za ciekawy warsztat Luks, rodzynku Ty nasz. Rotfl
Nie znamy się wprawdzie ze studiów, ale ze szkoły. Źródło znajomości dobrze wyczułaś, tylko walnęłaś się o kilka dobrych lat Rotfl o prostu jest to dłuższa znajomość. U źródeł zacieśnienia znajomości nie do końca leży nieprzyjemne wydarzenie. Kontakt odnowił się podczas studiów, kiedy wszystko było ok. Ale ostatnio faktycznie widzimy się częściej i jest to wynikiem narastających problemów zarówno w jej i jak i moim życiu. PS. Nie do końca jest moją sąsiadka, ale mieszkamy niedaleko.



Dziękuję wszystkim za udział w warsztacie. Wszystkie odpowiedzi miały w sobie coś prawdziwego. Na oba pytania dobrze odpowiedziała Barbara40, dlatego jest zwycięzcą warsztatu, gratulacje!

Szczególne wyróżnienie dla Lady of Dreams, za podanie wielu szczegółów Kwiatek
Odpowiedz
#9

Gratuluje wszystkim uczestnikom warsztaty a szczególnie Barbarze 40!
Odpowiedz
#10

Ło matko jedyna WYGRAŁAM Hura Hura Rotfl a tak się cieszę :banana-dreads: :banana-guitar: :music-rockout:
Dajcie mi trochę czasu, to coś wymyślę Myśli Myśli
Łukasz Dziękuję Bardzo, a w szczególności za te porady, naprawdę miałam mały mętlik w głowie i nie wiem jakim cudem uciekło mi gdzieś, że Denary to też natura, przyroda ... Kwiatek :bow-yellow: Dziołchy wy tyż byłyście SUPER :romance-grouphug:
Odpowiedz
#11

Dziękuję za warsztat i gratulacje dla zwyciężczyni!!! Oklaski Oklaski Oklaski

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości