Paradox Tarot
#1

Szanowni, mamy szansę po pierwsze przyczynić się do wydania bardzo niezwykłej talii tarota, a z drugiej stać się jej posiadaczami. Temat jakoś nie zaistniał na forach tarotowych zatem zaproponuję Wam odwiedzenie:
https://www.facebook.com/PracowniaSigilo...8142660254
- i zainteresowanie się tą talią.
Odpowiedz
#2

Dobrze Arturze, że wszedłeś w rolę posłańca i podrzuciłeś linka Uśmiech Przejrzałam talię i ma w sobie coś dla mnie intrygującego. Szkoda, że trzeba określić się do 13.10. Z tego co pamiętam autor talii także miał konto na forum, trochę szkoda, że sam nie zdradził się z tym pomysłem - można by przedyskutować sposób gromadzenia funduszy, ponieważ obecna forma jest dla mnie mało komfortowa (autor nie zbiera zamówień, tylko wydanie uzależnia od uzbieranej kwoty, a zamawiającego nie chroni żadne prawo, z którego mógłby domagać się zwrotu pieniędzy, gdyby pomysł upadł). Oczywiście wierzę, że pomysłodawca to uczciwy i rzetelny człowiek, ale z drugiej strony dlaczego on nie ufa potencjalnemu odbiorcy, że skoro deklaruję zakup, gdy talia zostanie wydana, mam od tego odstąpić? No mniejsza, to tylko takie moje rozterki...

Dałeś mi do myślenia, ponieważ całą inicjatywę widzę jako twórczą i ciekawą. Karty wydają mi się bardzo "męskie", ascetyczne, "uwspółcześnione". Przez ciemne tło nasuwają mi skojarzenia z Tarotem Magów Suligi - przez ten kontrast i wrażenie "fotograficznych negatywów" talia wydaje mi się trochę "zimna", nieprzyjazna - ale z kolei linia bardzo mi odpowiada, zachwyciłam się zwłaszcza kartą Śmierci... Talia pozornie prosta, ale obrazki mi zapadły...

Dzięki Arturze za linka Ok
Odpowiedz
#3

Pechowo talia nie została wydana nad czym ubolewam (zabrakło gremium).
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości