Czy wibracje w ciele mają coś wspólnego z czakrami?
#1

Jak w temacie Oczko
Wiec: podam przykład.
Na przykład na lekcji nagle wiruje mi połowa ciała i czy to wpływ czakrami tak działa na te wibracje?
I ok, zajrzę w ten dział Oczko
Odpowiedz
#2

Być może tak odczuwasz swoje emocje związane np. z lekcjami, czy jesteś do nich przygotowana, lub nie, czy będziesz pytana, czy będzie sprawdzian...
Poobserwuj w jakich sytuacjach jest tak jak piszesz...
Hmmm, a może za bardzo chcesz zapanować nad swoimi emocjami...tak tez może być... Oczko
Nie zawsze jest konieczne panować nad emocjami......ale można...i można się tego nauczyć... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

to bardzo dobra sprawa- umiejętność panowania nad emocjami .Ja mam z tym problem.Kiedy sie czym denerwuje zaczynam sie trząść ,dostaje dreszczy i biegam siusiu co chwile...Masakra jakaś
Odpowiedz
#4

No właśnie tylko mi się nie wydaje to takie normalne te wibracje bo to nie są dreszcze Uśmiech. takie coś jak "mrowienie" na nodze Uśmiech ,tylko to nie jest takie jak na nodze to przechodzi szybciej Uśmiech i to jest na całym ciele albo na połowie ciała.jeszcze wspomnę że ja nauczyłam się sama wytwarzać "mrowienie" na ręce albo w dowolnej części ciała. Myślicie że to może być od tego że nauczyłam się tego i teraz samo z siebie się pojawia?.hmm czyli według was te wibracje to umiejętność panowania nad emocjami?Uśmiech
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości