Rutuał na znalezienie pracy
#1

Witam serdecznie, nie mam pojęcia czy w dobrym dziale zamieszczam moją prośbe. Chciałam prosić o pytanie czy moze mi ktoś poradzić jak zrobić rytuał albo cokolwiek na znalezienie stabilnej pracy???
Odpowiedz
#2

Ja mam swój rytuał. Przede wszystkim poprzez lata doświadczeń i praktyki, nauczyłam się, że w życiu warto robić to co się lubi, z czasem można realizować swoje pasje i marzenia. Praca nie powinna stanowić jedynie źródła utrzymania, ale również dawać satysfakcję i służyć rozwojowi. Jeśli nas nie satysfakcjonuje warto wciąż szukać, próbować, zmieniać, nie dawać się poniżać i wykorzystywać. Ja od jakiegoś czasu po jakiejś tam zawodowej porażce zaczęłam sobie mówić, że widocznie to jeszcze nie to, to jeszcze nie dla mnie, coś jeszcze na mnie czeka. I wydaje mi się, że się nie myliłam. Wiem, że do tego potrzeba dużo siły, samozaparcia i odwagi, ale zapewniam, że warto. Życzę powodzenia i trzymam kciuki Kwiatek
Odpowiedz
#3

chyba nie ma na to prostego rozwiązania. Trzeba być we właściwym miejscu, o właściwej porze, z właściwymi ludźmi. jak to zrobić? nie wiem. sama chciałabym być zawsze o właściwym czasie we właściwym miejscu. to chyba nazywa się szczęście. Gdy ma się szczęście i zdrowie to można wszystko.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości