Warsztat 103 - Spotkanie
#1

Witajcie,

oto warsztat oraz historyjka, która miała miejsce ponad miesiąc temu:
zwrócił się do mnie mężczyzna z zapytaniem: "czy my się przypadkiem nie znamy?" Uśmiech
1. Skąd znam tego mężczyznę?
2. Kim jest z zawodu?

Rozwiązanie podam w sobotę rano.
Powodzenia!
Odpowiedz
#2

żebym znowu nie przegapiła warsztatu to ja zacznę Uśmiech
skąd znasz tego mężczyznę-rycerz denarów as kielichów Rydwan-poznaliście się w drodze na jakąś imprezę,może z pracy
kim jest zawodu-paź mieczy-coś z urzędem,może policjant,informatyk Uśmiech
Odpowiedz
#3

Właśnie dostałam nową talię i chciałabym ją wypróbować...Uśmiech
Księżyc, Gwiazda, Wieża
Spotkałaś tego Pana w jakiejś kryzysowej sytuacji, jakaś awaria lub podobny incydent, zawód Jego kojarzy mi się z wodą jak np ratownik, lub ...hydraulik może...
hm...
Odpowiedz
#4

Ayla, dziękuję za udział w warsztacie Uśmiech
Calla, dziękuję za udział w warsztacie Uśmiech
Pozdrawiam Was Uśmiech
Odpowiedz
#5

A ja wyciągnęłam:

1. 8 pucharów - możecie znać się ze wspólnej podróży, wycieczki albo pielgrzymki.
2. 4 miecze - ktoś, o predyspozycjach ścisłych lub izolujących, obstawiam zawody ekonomisty, prawnika, nauczyciela, lekarza lub po prostu księdza.

Dzięki MAG za warsztat. Uśmiech Kwiatek
Odpowiedz
#6

Anlana, również dziękuję Kwiatek Uśmiech
Odpowiedz
#7

1. 4 mieczy - poznałaś go w szpitalu lub innej placówce zdrowia, albo gdy byłaś w trudnej sytuacji zdrowotnej/finansowej;
2. As mieczy - hmm... myślę, że jest to osoba, która wykonuje ciężką pracę umysłową, np. chirurg lub inny lekarz, informatyk, prawnik, być może też jest to osoba zajmująca jakieś kierownicze stanowisko.

May the Force be with you.
Odpowiedz
#8

Uzupełniam do tych samych kart - 4 miecze to odpowiednik Wisielca, więc - jakiś kurs psychologiczny, psychoterapia on guru, psychoterapeuta, wykładowca.
Odpowiedz
#9

The Chariot, dziękuję za udział w zabawie Uśmiech
Anlana, na razie nic nie mogę komentować. Dzięki Uśmiech
Odpowiedz
#10

Poznaliście w związku z jakąś podróżą.Może na targach jakichś? On może być jakimś wykładowcą, może coś związanego z prawem spadkowym, mieszkaniowym, antykami, własnym biznesem
Świat, 10den Cesarz
Odpowiedz
#11

6 denarów, VII Rydwan, 7 kielichów - w czymś Ci kiedyś pomógł, może pracował u ciebie, remontował mieszkanie, mężczyzna przedsiębiorczy, aktywny, biznesmen, może współpracowaliście razem przy jakimś przedsięwzięciu, może znacie się z jakiegoś spotkania biznesowego
Odpowiedz
#12

Wildwood, Perełko oraz wszystkim zaangażowanym, dziękuję za udział w zabawie Uśmiech

Rozwiąznie:
Tym mężczyzną jest Tomasz Karolak – aktor.
On mnie nie zna, ja go tylko z telewizji.
To było nasze pierwsze, jedyne spotkanie.
Poniekąd Wasze karty to pokazały:
ayla napisał(a):żebym znowu nie przegapiła warsztatu to ja zacznę Uśmiech
skąd znasz tego mężczyznę-rycerz denarów as kielichów Rydwan-poznaliście się w drodze na jakąś imprezę,może z pracy
kim jest zawodu-paź mieczy-coś z urzędem,może policjant,informatyk Uśmiech
W rzeczy samej rozmowa została nawiązana przypadkiem, przez mój spontaniczny śmiech na jego osobę. Paź mieczy świetnie odzwierciedla zawód aktora.
Calla napisał(a):Właśnie dostałam nową talię i chciałabym ją wypróbować...Uśmiech

Księżyc, Gwiazda, Wieża

Spotkałaś tego Pana w jakiejś kryzysowej sytuacji, jakaś awaria lub podobny incydent, zawód Jego kojarzy mi się z wodą jak np ratownik, lub ...hydraulik może...

hm...
Calla, bardzo dobre karty, dokładnie pokazały osobę z kręgu artystycznego, gwiazdę telewizji.
Wieża to chyba dom, gdzie siedzę i oglądam tv Oczko

Anlana napisał(a):A ja wyciągnęłam:

1. 8 pucharów - możecie znać się ze wspólnej podróży, wycieczki albo pielgrzymki.
2. 4 miecze - ktoś, o predyspozycjach ścisłych lub izolujących, obstawiam zawody ekonomisty, prawnika, nauczyciela, lekarza lub po prostu księdza.

Dzięki MAG za warsztat. Uśmiech Kwiatek

Anlana napisał(a):Uzupełniam do tych samych kart - 4 miecze to odpowiednik Wisielca, więc - jakiś kurs psychologiczny, psychoterapia on guru, psychoterapeuta, wykładowca.
Obydwie karty mówią, że się nie znamy. 4 mieczy to odosobnienie, leżę w łóżku i oglądam tv.
Obecnie chyba posiada teatr, może też uczy swojego fachu.

The Chariot napisał(a):1. 4 mieczy - poznałaś go w szpitalu lub innej placówce zdrowia, albo gdy byłaś w trudnej sytuacji zdrowotnej/finansowej;
2. As mieczy - hmm... myślę, że jest to osoba, która wykonuje ciężką pracę umysłową, np. chirurg lub inny lekarz, informatyk, prawnik, być może też jest to osoba zajmująca jakieś kierownicze stanowisko.
Ponownie pojawiła się 4 mieczy, może symbolizować telewizor i mnie na kanapie przed nim.
As mieczy – w tym przypadku praca wykonywana słowem.

Wildwood napisał(a):Poznaliście w związku z jakąś podróżą.Może na targach jakichś? On może być jakimś wykładowcą, może coś związanego z prawem spadkowym, mieszkaniowym, antykami, własnym biznesem
Świat, 10den Cesarz
Spotkanie miało miejsce na Festiwalu Filmowym.

perełka napisał(a):6 denarów, VII Rydwan, 7 kielichów - w czymś Ci kiedyś pomógł, może pracował u ciebie, remontował mieszkanie, mężczyzna przedsiębiorczy, aktywny, biznesmen, może współpracowaliście razem przy jakimś przedsięwzięciu, może znacie się z jakiegoś spotkania biznesowego
Obecnie pełno go wszędzie, jest na topie, dlatego tak, jest aktywny i przedsiębiorczy Uśmiech

Werdykt jest bardzo trudny. Prawidłowa odpowiedź właściwie nie padła.
Najbliższe elementy prawdy pojawiły się w interpretacji Wildwood, jej przyznaję zwycięstwo oraz wyróżnienie dla Anlany.
Gratulacje i raz jeszcze dziękuję za udział w tym, jak się okazało, trudnym warsztacie.
Odpowiedz
#13

Fajne spotkanie Uśmiech
Gratuluję Wildwood Oklaski
Faktycznie karty miałam dobre (co mnie cieszy), a tego hydraulika ściągnęłam myślami do siebie do domu (pękła rura w łazience Uśmiech )
Dziękuję Mag za warsztat Kwiatek
Odpowiedz
#14

Ja też gratuluję Oklaski
i dziękuję za kolejne wyróżnienie. Uśmiech Buźki
Odpowiedz
#15

Minął tydzień od werdyktu.
Wildwood nie zgłosił się po odbiór nagrody, dlatego zaszczyt poprowadzenia kolejnego warsztatu przechodzi na wyróżnioną, czyli Anlanę.
Anlano, do dzieła, bo się niecierpliwmy, w dni deszczowe zgadywać wróżąc lubimy Uśmiech
Odpowiedz
#16

Cieszę się, że mogę spróbować swoich sił jako "zapodawczyni" warsztatu i zapraszam za chwilę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości