Koralikomaniaczki
#1

Pomyślałam,że fajnie, by było założyć i taki temat. Może akurat ktoś jeszcze lubi rękodzieło. Ja na przykład ostatnio zamówiłam sobie kosno do tkania koralikami Uśmiech
[Obrazek: b64935323a3f1a3bmed.jpg]
pracka wzorowana na darmowym wzorze tylko przedrobiony pod kontem moich zasobów koralików Uśmiech
Odpowiedz
#2

Myślę, że koraliki to jest fantastyczna sprawa, tworzenie własnych naszyjników, bransoletek, czy kolczyków niesamowicie odstresowuje i wyzwala kreatywność. Uśmiech Nie mam krosna (w ogóle nie wiedziałam że jest coś takiego Myśli ), ale mam cały koszyczek z koralikami, rzemykami, srebrnymi łącznikami... i stworzyłam kilka naszyjników z których jestem naprawdę zadowolona - jedne na prezent, jedne dla mnie (mój ulubiony - z czarnych i szarych pereł połączonych srebrnymi elementami). Najważniejsze jest to, że tworzymy takie wzory jakie nam dusza dyktuje, zamiast poddawać się gustom innych ludzi. Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Pewnie, koniecznie wstaw zdjęcia swoich prac... mnie dzisiaj naszło na zrobienie sobie rękawiczek na szydełku Uśmiech i zrobiłam zamówienie dla młodszej siostry ciotecznej na balonika koniecznie z uśmiechem i oczkami Rotfl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości