Rytuał miłosny - czy lepiej wykonać samemu?...
#1

Witam wszystkich Oczko
To moj pierwszy post - wiec prosze o wyrozumialosc Oczko Buźki
Zarejestrowalam sie tu zeby troche sie dowiedziec o wlasnir magii wrozbach itp ;l
Nigdy sie tym nie interesowalam powiem szczeze ...zawsze tylko przegladalam horoskopy...do czasu kirdy rozstalam sie z moim bylym chlopakiem... Beczy Przez przypadek na jakims forum odkrylam ze jest cos takiego jak rytual milosny ...wiec mam pytanie warto cos takiego zrobuc ? Znalazlam w internecie polecana przez kogos jakas babcir ktora niby dobrze wrozy ale tez wykonuje rytusly ...ale mam pewne watpliwosci nie wiem czy warto ..jakie sa konsekwencje i czy lepiej taki rytual wykonac samemu ? ... Myśli
Pozdrawiam was serdecznie Oczko

Siedzee dzis bardzo dlugo tu i przegladajac wpisy nie znalazlam odpowiedzi na pytanir czy lepiej zrovuc rytusl samemu czy lepiej aby ktos inny go zrobil Oczko) aczkolwiek dziekuje bardzo za cenna rade Oczko))

Tak dokladnie na niego ...;( ja juz poprostu nie daje rady bez niego..ech szkoda gadac Oczko
Odpowiedz
#2

Czasami lepiej jest prosić o rytuał odcięcia się od kogoś - zwłaszcza że jak mówisz nie możesz bez niego.
Miłości u nikogo nie wywolasz, możesz tylko go spetac a z tego nic dobrego nie wynika.
Nie wiem jaka była wasza historia ale rytuały nie powinny być stosowane w sytuacji kiedy ktoa nas nas nie kocha czy nie chce z nami być.
Odpowiedz
#3

Wlasnie tu chodzi o to ze jestem prawie pewna ze on mnir kocha tylko porostu pogubilismy sie w zyciu i stracislismy do siebie zaufanie i sie wszystko rozpadlo...jak z nim rozmawiam to wydaje mi sie ze on chce nadal ze mna byc tylko cos go w srodku blokuje albo sie boi ...nie wiem sama ...
Odpowiedz
#4

Może tak jest albo jest to to co byś chciała widzieć. Jeśli faktycznie jest to kwestia utraty zaufAnia to nie rytuał jest potrzebny Ale rozmowa i praca nad związkiem. Jeśli tp tylko to co ty chcesz widzieć to żaden rytuał nie zadziała.
Odpowiedz
#5

Skąd masz tą pewność, rozmawiałaś z nim na ten temat, powiedział Ci?
Odpowiedz
#6

Ta pewność może byc Twoja iluzja, nie potrawisz pogodzić się z rostaniem i na sile wypierasz ze swiadomosci prawdę o tym, że wasze drogi się rozeszły. Juz pisałam gdzieś w innym temacie, że za uroki miłosne zabierają się najczęściej zranione i ślepo zakochane kobiety. Może lepiej poczytaj książki psychologiczne, nie pisze tego złośliwie, lepiej ukoić ból rozstania w ten sposób, niż niszcząc komuś lub sobie życie, zabierając się za rytuały miłosne.

Bo zło zawsze wróci i będzie żądało zapłaty. Odpowiedź sobie sama - piszesz, że jesteś pewna, iż on Cię kocha, ale nie jesteście razem, tak więc coś stoi na przeszkodzie "waszej milosci". Porozmawiaj z nim, wytłumacz to najlepszy sposób ze wszystkich możliwych, wtedy będziesz wiedziała, czy ten mężczyzna Cię kocha, czy po prostu zakończył ta znajomość.

Ps. Jesteś młoda... dziewczyno całe życie przed Tobą !
Odpowiedz
#7

Dziekuje Ci bardzo za dobre slowo Oczko tak rozmawialm z nim i powiedzial ze mnie kocha i jemu tez nie jest latwo zakonczyc te 5 lat tak poprostu...szkodzi na przeszkodzie moja glupota i to ze go zranilam niestety ;( ale masz racje nir biore sie za rytualy skoro ma do mnie wrocic zlo...jesli to prawdziwa milosc to sie jeszcze zejdziemy m..mozr potrzeba czasu Oczko pozdrawiam

A z tymi ksiazkami to racja chetnie jakies poczytam ...polecasz jakas ?
Odpowiedz
#8

Najważniejsze, że z nim rozmawialas, pamiętaj o tym, że często to co widzimy nie jest tym na co wygląda. Większość z nas przechodziła przez rozstanie i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego co czujesz...

Skoncetruj się na sobie, jesteś młoda, zawalczyć o swoje szczęście Oczko
Z poradników: Dlaczego mężczyźni kochają zolzy, Nie zależy mu na Tobie - pisane przez mężczyznę, świetna pozycja, a z bardziej psychologicznych to wszystko uzaleznieniu emocjonalnym, Kobiety które kochają za bardzo, itp, itd.
Odpowiedz
#9

Dziekuje Ci bardzo , teraz mslo takich idob jak Ty wszyscy umieja krytykowac itp . Napewno przeczytam o tym uzaleznieniu emocjonalnym Oczko Narazie jeszcze troche zawalcze o nasza milosc ...udam sie do wrozki moze ona cos mi powie co mnie nakieruje troche Oczko pozdrawiam milego weekendu Kochana Buźki Buźki
Odpowiedz
#10

Walcz, jeśli tak czujesz, będzie dobrze ! Oczko Trzymaj się Malutka Buziak
Odpowiedz
#11

Moim zdaniem można zawalczyć, ale samemu o siebie, o własne szczęście i spokój. Nie można wywalczyć uczuć innej osoby jeśli ich nie ma. Związek kobiety z mężczyzną to nie pole walki. Niestety tak już w życiu jest, że do tanga trzeba dwojga...A spalać się i żyć własnymi wyobrażeniami...można, pytanie tylko czy warto i czy coś to zmieni na lepsze...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości