Wątek zamknięty

Zapraszam do zadawania pytań - zinterpretuję :)
#1

Witam wszystkich,
zajmuję się interpretacjami i zależy mi na tym, aby jeszcze się uczyć. Dlatego zachęcam do zadawania mi pytań, najlepiej dotyczących konkretnych dziedzin życia, a ja postaram się odpowiedzieć najlepiej jak potrafię.

Muszę zaznaczyć , że interpretuję zgodnie z zasadami numerologii klasycznej.
Do interpretacji potrzebuję oczywiście pytań, daty urodzenia oraz, aby odpowiedzi były bardziej rzetelne, zawartości liter we wszystkich imionach i nazwiskach osoby. Aby nie zdradzać swoich danych zawartości proszę podawać w formie: A-1,B-5 itp.
Bierzemy pod uwagę WSZYSTKIE imiona - pierwsze, drugie, ze chrztu, bierzmowania itp. oraz WSZYSTKICH nazwisk ( rodowych oraz przyjętych po mężu, czy żonie). Wszystkie one oddziałują przez całe nasze życie.
Jednocześnie proszę o komentarz po mojej interpretacji / odpowiedzi. Tylko w ten sposób będę mogła weryfikować swoją wiedzę. Proszę skomentować co się zgadza, co zupełnie nie Uśmiech Będę wdzięczna.
Zapraszam i pozdrawiam Oczko
#2

Proszę przywitać się z nami ...tutaj...pisząc trochę o sobie....<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewforum.php?f=28">viewforum.php?f=28</a><!-- l -->

W dziale Interpretacje numerologiczne jest kilka wątków z prośbami o interpretację...możesz tam się udzielać...
Interpretacje wykonujemy tylko na forum, w związku z tym proszę o wykasowanie swojego e-maila ...
Jeśli te zasady Ci odpowiadają , zapraszam do aktywności na forum...
Decyzje o własnym wątku podejmuje Administracja forum...

Ostrzegam, że interpretuję zgodnie z zasadami numerologii klasycznej. Nie akceptuję popularnej w Polsce metody Gladys Lobos.
tak piszesz...ale dlaczego ostrzegasz...wystarczy o tym poinformować... Oczko

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
#3

Witam, oczywiście zaraz coś naskrobię o sobie i usunę maila, nie ma problemu Uśmiech Pozdrawiam
Wątek zamknięty




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości