Obecność Cesarzowej w pytaniach o związek
#1

Witajcie kobietki ! Uśmiech
Chciałabym się Was o coś zapytać, a mianowicie 4 miesiące temu zapytałam kart jak będzie układał się mój związek, bo było kiepsko, przy tasowaniu wypadła mi odwrócona Cesarzowa, zbagatelizowałam, ale w rozkładzie też się pojawiła i także odwrócona.. Po jakimś czasie ponownie rozłożyłam karty i także się pojawiła odwrócona Cesarzowa na pozycji przyszłości.. Dzisiaj ponownie przy tasowaniu wypadła odwrócona Cesarzowa, a na pozycji 10 krzyża celtyckiego pojawiła się odwrócona Cesarzowa i w normalnej pozycji Diabeł.
Trochę tego nie rozumiem, dlatego że ona pojawia mi się dosyć często, nawet gdy pytam o swoją rodzinę... Co Wy na to ?
Odpowiedz
#2

A czy Twoi rodzice akceptują Twój związek? Cesarzowa oznacza albo mamę albo ... inną kobietę niestety. Przy tym Diable to już w ogóle słabo to wygląda....Moim zdaniem ktoś się 'wtrąci' w waszą relację, jak już tego nie robi.


Odpowiedz
#3

Tak jak mowei Beatka. MOze to byc przedstawienie Twojego zachowania w zwiazku. Ale ciezko czytac tylko z 2 kart z krzyza celtyckiego bo w tym ukladzie wazna jest kazda karta... Jesli mowisz ze masz problemy, to przeciez trzeba przeanalizowac takze karty dookola glownej, ta w dole pokaze przyczyny, z lewej strony przeszlosc ma tez wplyw.
Odpowiedz
#4

Słodka zemsta Uśmiech Nękasz swoją talię (i samą siebie) ciągle tym samym pytaniem, a ta konsekwentnie udziela Ci tej samej odpowiedzi, w tożsamej formie Uśmiech
Odpowiedz
#5

hm.. no nie wiem, moja mama bardzo lubi mojego chłopaka, zawsze dużo z nim rozmawia jak przyjedzie itp, aczkolwiek nie rozumiem zachowania mojego chłopaka, bo on to by najchętniej wszystko mi przeszperał w telefonie czy facebook'u, ale mnie to kontroluje gdzie wchodzę mu w tel.. ostatnio jak spał, wzięłam jego telefon i wiem, że tak się nie robi i popatrzyłam sobie no i nic nie znalazłam.. przyznam szczerze, że nie wiem o co chodzi, może o jego matkę ? na dobrą sprawę to ona nawet ze mną nie rozmawia tylko dzień dobry i to wszystko, a jesteśmy ze sobą ponad rok.. zastanawia mnie to, bo ona wypada nawet podczas tasowania i zawsze odwrócona ...
Odpowiedz
#6

Angells Twoja intuicja dobrze Ci podpowiada. Tesciowa moze byc przeciwna Waszemy związkowi, więc wyciągnij wnioski. Czy zrobiłas cos aby zyyskać jej sympatię?
Odpowiedz
#7

Przez całe wakacje przyjeżdżałam każdego dnia i zawsze pomagałam swojemu chłopakowi przy pracy na dworzu, bo mają gospodarstwo i zwierzęta, pomagałam przy drewnie i nigdy go nie odciągałam od pomagania dlatego nie rozumiem.. W sumie ona nawet nigdy nie próbowała nawiązać ze mną kontaktu, nawet w święta powiedziała ze mną 10 min przy stole i sobie poszła, nawet nie zaprosiła w przeciwieństwie do mojej mamy.. Nie wiem, może tez jej to przeszkadza, ze mieszkamy ze sobą..
Nieraz nawet sama mówiłam przy niej aby pomógł mamie, a ja poczekam
Odpowiedz
#8

Angells jesli faktycznie chcesz cos zmienic to Ty postaraj sie o jej sympatię, nie oczekuj, ze ona zacznie o Ciebie zabiegac a sama wyciagaj do niej na kazdym kroku rękę, zagaduj, sprobuj szczerej rozmowy a dowiesz się o co jej chodzi. Rzeczywiscie moze miec żal , ze razem miezkacie...
Odpowiedz
#9

Może, ale czas uporać się ze synuś już nie jest małym chłopcem.. Widzisz Lady, ja juz próbowałam i to nie raz.. Ale i tak nic z tego..
Odpowiedz
#10

A ile on ma lat?
Odpowiedz
#11

21, a w maju 22
Odpowiedz
#12

A czy rozmawialiscie z mamą o tym, ze chcecie zamieszkac razem i jakie jest jej zdanie na ten temat czy po prostu postawiliscie ją przed tym faktem nie pytając o zdanie?
Odpowiedz
#13

Rozmawiał raz z nią, ale sie nie zgodziła, wiec zrobiliśmy wbrew jej woli, a potem powiedziała ze i tak zrobimy co będziemy chcieli, wiec sie nie wtrąca.. Ale to troche śmieszne, aby dwoje pełnoletnich ludzi pytało rodziców czy cos im wolno..
Odpowiedz
#14

Angells , dlaczego rowniez Ty nie uczestniczyłas w tej rozmowie, nie próbowałas jej wyjaśnic Waszej wspólnej decyzji ?
Odpowiedz
#15

Chciałam, ale mój chłopak tez postawił mnie przed faktem dokonanym..
Odpowiedz
#16

W takim razie jak wyobrazasz teraz sobie Twoje przyszle relacje z mamą chłopaka? Myslę, ze ta Cesarzowa odwrocona mowi o tym, ze kluczowa sprawa w Waszym zwiazku jest poprawienie relacji z tesciową i to powinnas uporzadkowac w pierwszej kolejnosci. Pomysl jak to zrobic , bo widac Tarot uwaza ze to bardzo wazne aby Wam się udało.

Pozdrawiam ciepło Buźki
Odpowiedz
#17

Sama nie wiem.. Jest wiecznie zajęta i nie ma czasu na pogawędki.. Może z czasem się cos zmieni
Odpowiedz
#18

A tak jeszcze mi się nasunęło uważaj na nieplanowaną ciążę... choć jak Cesarzowa się odwraca i to jeszcze na pozycji prognozującej przyszłość a do tego przy Diable to ja tu widzę po prostu inną osobę i niewykluczoną zdradę. Tak jak powiedziała Madrugada aby prawidłowo odczytać karty trzeba spojrzeć na całość, bo w najlepszym razie odwr. Cesarzowa zamykająca rozkład mówi o trudnej relacji, a przy Diable z jakichś powodów relacji toksycznej. Dlaczego toksycznej....sama wiesz najlepiej.


Odpowiedz
#19

Kochanka jak nic....odwrócona cesarzowa to nieczysta rywalizacja i kokieteria jeszcze przy tym diable to brzydko to wygląda
Odpowiedz
#20

Smutny
Z drugiej strony to nie jest w jego typie..
Odpowiedz
#21

Moim zdaniem odwrócona Cesarzowa pokazuje Ci, że powinnaś zrobić porządek ze swoimi emocjami, powinnaś postępować bardziej dojrzale, może też wskazywać w połączeniu z Diabłem na jakieś Twoje tęsknoty dotyczące sfery seksualnej, tu bym nawiązała do Twojego innego wątku i pytania o przyjaciela - cały czas nosisz to w głowie. To także ostrzeżenie dla Ciebie, byś nie rozwaliła swojego związku.
Odpowiedz
#22

Nie, akurat o sferę seksualną nie chodzi, a przyjaciel nie interesuje mnie jako partner a juz na pewno nie jako partner seksualny
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości