Proszę o interpretację
#1

Czy bym mogła prosić o sprawdzenie  tej relacji ja między  21.02.1990 a 14.01.1955  Dzięki za poświęcony  czas Uśmiech
relacja matka córka dziękuję[Obrazek: oczko.gif]
Odpowiedz
#2

Zapewne chodzi, czy wasza relacja jest karmiczna? Macie karmę, która może wprowadzać pewien dyskomfort. Karma 14, wkleję ogólny opis:

14 – Jest długiem karmicznym zaciągniętym w momencie nadużywania przez nas samych naszej własnej wolności, jednocześnie sprawiając cierpienie innym – nadużywanie seksu, alkoholu, czy narkotyków. Kierowanie się wyłącznie zmysłową stroną życia, w znacznym stopniu zaniedbując rozwój wewnętrzny.
Uczy szacunku do wolności cudzej i własnej – szanowania wolności, wolnej woli, inności i niezależności otoczenia. Pojawiają się sytuacje konfrontujące nas z innymi, których należy uszanować. Korzystając z własnej wolności, nie narzucać się, ani nie zaniedbywać bliskich i otoczenia. Konieczna jest akceptacja ograniczeń własnego życia i obowiązków, jakie życie na nas nakłada. Niecierpliwość, chaotyczność i agresja mogą prowadzić do strat i przykrych doświadczeń uczuciowych. Należy szczególnie uważać, aby nie popaść w nieproduktywne marzenia i nie pobłażać sobie bez umiaru. Należy skupiać się na własnym rozwoju wewnętrznym – zainteresować swą duchową stroną życia.
Ta energia daje jednocześnie nieprzeciętny seksapil i magnetyczny wręcz wpływ na płeć przeciwną. Obdarza ogromną energią – która staje się wewnętrznym motorem działań.
Odpowiedz
#3

Dziękuję
Odpowiedz
#4

Mogłabym prosić  o  interpretację numerologiczną  mojej daty 21.02.1990.
Odpowiedz
#5

Należysz do osób o dużej sensytywności, współodczuwaniu, emocjonalnie reagujesz na większość spraw w twoim życiu.
Lubisz otaczać się ludźmi, mieć ciągłość kontaktów z nimi.
Samotność nie należy do tego co lubisz, osłabia oraz sprawia że usychasz jak roślinka która nie jest podlewana. Widzę Cię jako osobę kochliwą lub szybko zakochującą się.
Tajemniczą nie odsłaniającą swego wnętrza.
Przyciągasz ludzi do siebie jak magnes.
Być może masz duże powodzenie w otoczeniu męskim.
Predyspozycje twoje to praca z ludźmi którą możesz realizować w różnych zawodach z dużym prawdopodobieństwem sukcesu.
Posiadasz też dobrą intuicję i wyczucie w stosunku do otaczającego cię świata i ludzi.
Wyczuwasz intencje innych intuicyjnie oraz poprzez wiedzę którą posiadasz. Możesz sprawiać wrażenie osoby skromnej jednak tak do końca to nie jest prawda.
Kochasz się realizować poprzez podejmowanie kluczowych Decyzji w twoim życiu od których zależna jest twoja Przyszłość oraz życie.
Czasem zmienność i niezdecydowanie w wyborach może pojawiać się w twoim życiu za sprawą nadamiaru uczuć i emocji które zaburzają logiczną część twej osobowości, myślenia.
Jak partnerka jesteś namiętna jak mało kto i zaskakujesz pomysłami którymi sypiesz jak magik z rękawa.rok 2013 to rok spowolnienia, zahamowania pewnych przedsięwzięć, wycofania się z większości spraw w życiu i nabrania dystansu wobec samej siebie i świata zewnętrznego.
W tym roku poświęcisz czas na uleczenie swych słabości. Aktywujesz pewność siebie, stanowczość i zdecydowanie .. by raz na zawsze pozbyć się tego co w tobie samej nie będzie się tobie podobać. Możliwość problemów zdrowotnych. Większość spraw przełożysz na inne terminy.
Często będziesz odczuwać że CZAS stał się Żółwiem w twoim życiu i przeciąga pewne sprawy na których tobie będzie zależało. Lipiec tego roku przyniesie tobie Spełnienie głównie w kwestiach osobistych - uczuciowych, rodzinnych, i związanych z nauką.
Sprzyjać tobie w Lipcu będzie wsparcie i miłość ze strony najbliższego otoczenia.
W Lipcu również ujrzysz efekty i pozytywne wyniki z m-ca Maj 2013 który masz za sobą.
Na przełomie Sierpnia i Września podejmiesz Decyzję związaną z przeprowadzką lub podróżą.
Zaczniesz realizować i spełniać zamiary z wcześniejszych m-cy z pełną pasji Nutą i uśmiechem na twarzy oraz spokojem w Sercu.
Odpowiedz
#6

Oficjalnie dziękuje Tobie za Twój czas i  wyczerpujący  opis  oddający  w 100%  opis mojej osoby Uśmiech  Oczko Uśmiech Uśmiech Pozdrawiam  Ciepło!
Odpowiedz
#7

Ja mam prosbe odnosnie zawodu jaki jest mi przeznaczony?czy pomysl otworzenia firmy to dobra droga wedlug numerologii? Dziekuje.
Dane wyslalam na priv jezeli to nie problem.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości