Ktoś zrobi interpretację?
#1

Done birth chart here
http://sta.sh/029c452yge6y
Tylko teraz nie potrafię tego zinterpretować. 
Ktoś pomoże
Odpowiedz
#2

Czy to Twoja data z wykresu...2.11.1999

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#3

*Zadanie wykonano.* Uśmiech

A to coś zmienia? Jedyne, o co proszę, to w końcu tylko... interpetacja ustawienia planet (powiedzmy). Szczerze... każdy, posiadający pewien dystans do otrzymywanych informacji i mający choćby namiastkę zdrowego rozsądku nie zrobi sobie nic z powodu takiej informacji... A reszta może stanowić dla siebie zagrożenie nawet siedząc w domu przed telewizorem.
Co nie znaczy, że nie rozumiem, dlaczego mój wiek mógłby komuś przeszkadzać. Uśmiech
Poza tym ja jedynie proszę o pomoc w czymś, co zapewne po dłuższym czasie studiowania sama zrozumiem. Jednak z powodu głupiej ciekawości chciałam się tego dowiedzieć wcześniej od kogoś, kto wie co robi, ma doświadczenie i może mi przy okazji ułatwić tym zrozumienie na czym ta interpetecja (ze strony technicznej) polega i jak ją właściwie wykonać.
Nie obrażę się, jeśli mi odmówicie.
Odpowiedz
#4

Hej Heavelyn,

Polecam Tobie jednak samodzielna prace z kosmogramem, skoro i tak kiedys moglabys do tego dojsc Uśmiech
To znakomita forma poznawania siebie a poprzez to nauki Astrologii, ktora jak rozumiem CIebie zainteresowala, i dlatego prosisz o spojzenie we wlasny kosmogram.

Interpretacja horskopu to ogrom pracy i zajmuje kilka dobrych stron A4, ja osobiscie sie tego na forum nie podejmuje. Ale jesli bedziesz chciala sobie pocwiczyc i zadac konkretne pytania czy chcac potwierdzic wlasna interpretacje jakiegos trudniejszego ukladu, napewno Tobie w tym pomozemy.

Wszystkiego dobrego i nie trzeba od razu odpowiadac z taka butnoscia Oczko
Ania
Odpowiedz
#5

Tak na pierwszy rzut oka, to dużo sprzeczności w tym kosmogramie. Słońce jest w znaku Skorpiona, który jest dość skryty, a Ascendent masz w otwartym i kontaktowym znaku Strzelca. Ogólnie z nauką raczej nie powinnaś mieć problemów, bo władca Ascendentu jest w III domu ( nauka).
Stabilizacja uczuciowa raczej późno- Wenus i Księżyc w Pannie, znaki ziemskie trochę odwlekają w czasie.
Odpowiedz
#6

Z ta stabilizacja uczuciowa wynikajaca z pozycji Wenus i Ksiezyca, to raczej bym polemizowala.. nie spotkalam sie jeszcze z tym ze polozenie tych planet w znakach ziemskich opoznia stabilizacje uczuciowa. Sama mam obie te planety w znakach ognistych polaczone trygonem z sekstylem do Saturna. Jako iz ogien to znak dynamiczny to powinnam juz dawno taka stabilizacje miec (Saturn stabilizuje ogien - jestem stala emocjonalnie). Co nie ma miejsca Oczko
Co nie znaczy ze tak byc nie musi - z checia dam sie przekonac Uśmiech
Raczej bym sie upatrywala mozliwosci tej pozniejszej stabilizacji (a nawet jej braku) gdzie indziej.

Polozenie w znakach ziemskich znaki moim zdaniem po prostu mowia - ze jest to osoba stabilna emocjonalnie - co moze faktycznie prorokowac wolne w nie wchodzenie i angazowanie sie. Aczkolwiek tutaj i Wenus i Ksiezyc sa w znaku ziemskim, ale zmiennym; dom 7my ma wierzcholek w Blizniakach - znow znak zmienny - Merkury; Merkury w Strzelcu; znow znak zmienny (ale dom 11 wiec "staly"). Wiec tutaj pokazuje sie raczej tendencja do zmiany niz do stabilizowania.

Dodatkowo polkrzyz w znakach stalych i to z Uranem na czubku, pokazuje wielkiego indywidulaiste co ustala zasady sam dla siebie i nie do konca daje sie przekonac do racji innych. Zatwardzialy wrecz Oczko Aczkolwiek polozenie w znakach stalych moze mowic ze jednak bedzie tkwil w ukladzie do czasu az sie mu energia uranowa nie wybuchenie i wtedy odejdzie z latwoscia (znaki zmienne).
Ignorowanie zasad, zawsze idzie wlasna droga. Takie osoby moga byc problematyczne w zwiazkach.

Powiedzialabym ze to wlasnie z powyzszego wynika, ze moze on nawet nie miec stabilizacji uczuciowej, albo miec tendencje do tworzenia relacji krotkich, jak tylko Uran mu wybuchnie, ucieknie. Dodatkowo partner musi miec toleracje dla jego indywidualizmu, i zasad, bardzo mozliwe ze w zwiazkach wymagane jest bardzo duzo wolnosci przez niego. Jesli znajdzie partnera, ktory w jakis sposob bedzie ulegal jej, i dopasuje sie do struktur przez nia zbudowanych, to mozliwe, ze stabilizacja nadejdzie pozno.

Zreszta powyzsze fantastcznie pokazuje obecnosc uzytkownika/czki na forum. Wpadla, poprosila o intepretacje, nie dostala tego, poszla gdzie indziej. Tak samo moze byc w przypadku zwiazkow, czy relacji w jej zyciu. Wraz z dojzaloscia czy praca nad soba, takie zachowania oczyweiscie moga sie wytemperowac, i podobnie moze byc ze stabilizacja emocjonalna.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości