Sen o Kaczyńskim
#1

Dzisiaj miałam sen o Kaczyński, ktory jako osoba kojarzy mi się bardzo negatywnie.Sen może dotyczyć mego świata wartości, ideałow, światopogądu ..Sen był wyrazisty i
śnił się nad ranem wiec jest szansa , ze dzisiaj lub jutro się spełni.

Zapytałam kart co znaczył ten sen.

1. Sedno snu- 2 Monety(-)
2.Wpływy z przeszłosci- 6 Mieczy
3. Co sen przyniesie na przyszłosc?- Paź Buław(-)
4. Dodatkowe info- 3 Buławy(-)

Sporo kart odwróconych więc w gre wchodzą jakies trudnosci zawirowania. Sen dotyczy wymiany wiadomosci, wartosci z kims,kto moze miec odmienne zdanie na tematy finansowe, transakcyjne. Będę bronic swojego zdania lub tez w ogole nie odpowiem na wiadomosc , ktorą dostanę. Widac z kart, ze juz w przeszlosci sie od tej
sprawy dystansowałam, byłam na uboczu. Mozliwe, ze chodzi o jakas podróz, odwiedziny. Zaproszenie , ktore nie będzie mi na rękę i odmówię, lub ktos z najblizszych będzie opowiadał o wizycie, zaproszeniu, podrózy, na które nie ma ochoty... A Kaczynski? No cóż...dotyczy toksyczności, dyktowania zasad lub ostrego ich wypowiadania przez kogos bez zgody na kompromis. W moich oczach ta sprawa będzie po prostu "mała" czyli dyktowana jakims prymytywnym zachowaniem, taranowaniem innych.
Odpowiedz
#2

Współczuję Ci takiego snu :p
Odpowiedz
#3

Nie męczył mnie AngellsOczko
Odpowiedz
#4

Dla mnie męczący byłby sam fakt, że na co dzień zajmuje się polityką, studiuje politykę i jeszcze Kaczyński mi się sni :p
Odpowiedz
#5

Angells jak sie studiuje taki kierunek to nic dziwnego, ze śnią Ci sie politycyOczko
Odpowiedz
#6

Lady, już nie ma Ci się kto śnić? Rotfl Myślę, że to Twoje zainteresowania tematami z polityką i związane z nimi emocje dają o sobie znać i znajdują ujście w Twoich snach Oczko
Odpowiedz
#7

Akurat o Kaczyńskim nie myślę Perełko. Sama byłam zaskoczona snemOczko
Odpowiedz
#8

Wiesz co tak sobie myślałam pisząc poprzedni post, czy mamy wogóle na naszej obecnej scenie politycznej amanta, który wart by był snu...
Odpowiedz
#9

Perełko to zalezy jakie przymioty tego amanta będziemy oceniac, bo jesli chodzi o marzenia senne to mogłby mi się przyśnic np. hmmmmm... kto jest ponętny i przystojny z polskich polityków? No cóż w tej chwili cytując klasyka "ciemnośc widzę , widzę ciemnośćOczko"
Odpowiedz
#10

Też mi się tak wydaje, tylko dlaczego wyborcy nie zwracają na to uwagi. Jakby Tomek Lis wystartował, może powlokłabym się do urny...nie ma na czym oka zawiesić, a przecież to powinnna być wizytówka naszego społeczeństwa Rotfl
Odpowiedz
#11

Nie no Tomka Lisa to nie chcialabym widziec w moim śnie ale np. bardzo podoba mi się takie dziennikarz jak Konrad Piasecki...ten może mi się przyśnicOczko

[Obrazek: slider-piasecki.jpg]
Odpowiedz
#12

Jest ok Ok
Odpowiedz
#13

Jest mniamOczko
Odpowiedz
#14

Lady of Dreams napisał(a):Dzisiaj miałam sen o Kaczyński, ktory jako osoba kojarzy mi się bardzo negatywnie.Sen może dotyczyć mego świata wartości, ideałow, światopogądu ..Sen był wyrazisty i
śnił się nad ranem wiec jest szansa , ze dzisiaj lub jutro się spełni.

Zapytałam kart co znaczył ten sen.

1. Sedno snu- 2 Monety(-)
2.Wpływy z przeszłosci- 6 Mieczy
3. Co sen przyniesie na przyszłosc?- Paź Buław(-)
4. Dodatkowe info- 3 Buławy(-)

Sporo kart odwróconych więc w gre wchodzą jakies trudnosci zawirowania. Sen dotyczy wymiany wiadomosci, wartosci z kims,kto moze miec odmienne zdanie na tematy finansowe, transakcyjne. Będę bronic swojego zdania lub tez w ogole nie odpowiem na wiadomosc , ktorą dostanę. Widac z kart, ze juz w przeszlosci sie od tej
sprawy dystansowałam, byłam na uboczu. Mozliwe, ze chodzi o jakas podróz, odwiedziny. Zaproszenie , ktore nie będzie mi na rękę i odmówię, lub ktos z najblizszych będzie opowiadał o wizycie, zaproszeniu, podrózy, na które nie ma ochoty... A Kaczynski? No cóż...dotyczy toksyczności, dyktowania zasad lub ostrego ich wypowiadania przez kogos bez zgody na kompromis. W moich oczach ta sprawa będzie po prostu "mała" czyli dyktowana jakims prymytywnym zachowaniem, taranowaniem innych.

Sen się pięknie sprawdził. Sen dotyczył polemizowania z kims, kto ma swoje rację i nie chce przyjąc do wiadomosci innego punktu widzenia. Wczesniej dystansowalam sie od takich rozmow 6 Mieczy, w przyszłosci tez nie będę w nie wchodzic , bo osoba jest jeszcze młoda i wszystko wie najlepiej( Paź Buław-). Kaczynski pokazuje osobę, ktora jest kojarzona przeze mnie z polityką , z forsowaniem swoich poglądow politycznych w dyskusjach, z ktorymi nie zgadzam sięOczko
Odpowiedz
#15

Oklaski Chapeau bas, nic dodać nic ująć...
Odpowiedz
#16

Dzięki Perełko...och te moj poranne sny...zawsze następnego dnia się spełniająOczko
Odpowiedz
#17

Niestety ja nie mam takich zdolności, wiem o tym, że są ludzie którzy maja sny prorocze i wierzę w to, zresztą u Ciebie nie po raz pierwszy sie to potwierdziło. Mam za to inny dar...no ale nie można mieć wszystkiego na raz... Rotfl
Odpowiedz
#18

Masz niejeden cenny dar KochanaOczko
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości