Warsztat 108 - Droga
#1

Witajcie to i ja sprobuje zadać pytanie,postaram się to zrobić konkretnie...
 
PYTANIE 1-dokąd wybieram się w  ten czwartek?
PYTANIE2-w jakim celu,po co?
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy ,a raczej trafnych wypowiedzi dodam odpowiedz naprawdę jest prosta,a wyniki podam dopiero w piątek po poludniu. Uśmiech 
Caluje WAS wszystkich Buźki

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#2

PYTANIE 1-dokąd wybieram się w ten czwartek?- As Mieczy(-)
Wybierasz sie do miejsca gdzie masz do wykonania jakies zadanie. To moze byc urząd, biblioteka ale równiez sklep w ktorym masz zrobic prezenty dla najblizszychOczko
PYTANIE2-w jakim celu,po co? - 8 Buław(-)
Nie chcesz odkladac czegos na ostatnią chwile, musisz zamknac za soba jakis rozdział, cos dopiąc, kupic prezentyOczko

Moze tez idziesz na pocztę aby wysłac te prezenty?Oczko

Ups, ciekawe czy cos zgadłam ale tak poszłam na pierwszy ogieńOczko
Odpowiedz
#3

Kwiatek dziękuje Ci kochana Lady za wzięcie udzialu w moim warsztacie

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#4

Całą przyjemnośc po mojej stronie Uśmiech
Odpowiedz
#5

Karty nasunęły mi zabawną interpretację.

PYTANIE 1 - dokąd wybieram się w ten czwartek?
Rycerz pałek/ 6 mieczy/ 7 kielichów
Dostałaś zaproszenie na przedstawienie (do teatru, kina). Trzeba tam dojechać.

PYTANIE 2 - w jakim celu, po co?

8 pałek/ IX Eremita/ XIX Słońce
Możliwe, że chodzi o przedstawienie szkolne lub w przedszkolu - Jasełka. Twoje dziecko gra tam Józefa Rotfl

Inna opcja, idziesz do fryzjera zmienić image.

Uśmiech
Odpowiedz
#6

....dzięki Mag Kwiatek Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#7

Izyda napisał(a):Witajcie to i ja sprobuje zadać pytanie,postaram się to zrobić konkretnie...

PYTANIE 1-dokąd wybieram się w ten czwartek?
PYTANIE2-w jakim celu,po co?
Pozdrawiam i życzę miłej zabawy ,a raczej trafnych wypowiedzi dodam odpowiedz naprawdę jest prosta,a wyniki podam dopiero w piątek po poludniu. Uśmiech
Caluje WAS wszystkich Buźki
1. Sprawiedliwość, król mieczy czego dotyczy 6 pucharów
2. as pucharów, Kochankowie

Karty wyszły bardzo zgodne:
1. 4 opcje:
- Wybierasz się jutro do urzędu, lub innej formalnej instytucji. Zapytałem z czym to jest związane - 6 pucharów pokazuje mi załatwianie spraw z przeszłości, ale także sprawy związane z dziećmi, domem oraz miłością ogólnie. Wygląda to na urząd stanu cywilnego, ale może to być też po prostu kancelaria prawna lub sąd.
- Z zupełnie innej beczki skojarzyło mi się jeszcze z wizytą u lekarza. Sprawiedliwość wydaje ocenę - np. wyniki badań, król mieczy to wykształcony człowiek o dużej wiedzy - lekarz, a 6 pucharów to opieka.
- Miejsce związane z nauką, ale dla raczej młodszych, to może być księgarnia, ale równie dobrze sklep z zabawkami.
- Salon fryzjerski - król mieczy ścina, 6 pucharów to piękno.
2. Cel - Potrzebujesz podjąć jakąś decyzję.
- Idziesz tam by zarejestrować lub ubezpieczyć dziecko, albo dopełnić formalności związanych z innym członkiem rodziny; może też chodzić o ślub cywilny lub rozwód. Możliwe też są sprawy spadkowe.
- Odchodząc od tej formalnej strony, to połączenie kart może pokazywać po prostu spotkanie towarzyskie, randkę lub spotkanie rodzinne.
- Jeśli idziesz do lekarza wskazuje na potrzebę terapii lub otuchy.
- Z innej beczki - kupowanie prezentu dla bliskiej osoby. Tu mi bardzo pasuje jeszcze ta 6 pucharów z pierwszego pytania, ona lubi czasem pokazywać prezenty.
- Decyzja o zmianie wyglądu, upiększanie się (as pucharów).

Ufff. Chciałem wczoraj postawić karty, ale nie byłem w odpowiedniej kondycji. Energie wodne zdecydowanie mi teraz nie towarzyszą, więc jestem spokojny o ewentualne odzwierciedlenie mojej energii w kartach. Jestem bardzo ciekawy, gdzie to się wybierasz.

Pozdrawiam Buźki
Odpowiedz
#8

Uśmiech dzięki Luks za tak wnikliwą i wyczerpującą odpowiedz-jestem pod wrazeniem twych opisow.
Odpowiedz dam w piątek Uśmiech pozdrawiam cieplutko Hejka

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#9

Dokąd - 7 kielichów, I mag, 10 denarów - wydaje mi się że wybierasz się do stomatologa lub ortodonty z synem, może być też inny lekarz
Po co - Królowa mieczy, głupiec, 9 kielichów, - w celu korekty wady zgryzu, zalakowania szóstek, wyrwania zęba...
Odpowiedz
#10

Gdzie idzie w czwartek Izyda?
[Obrazek: 10.jpg][Obrazek: %2525D1%252587%2525D0%2525BF.jpg][Obrazek: %2525D1%2525877.jpg]

To może być jakieś centrum handlowe, albo kulturowe, galeria, muzeum, amfiteatr, ale chyba jest to jakiś lokal, gdzie można usiąść, wypić kawę, wino lub piwo i powspominać, może zaczerpnąć nowych inspiracji. A może to kręgielnia? Tylko jak Ty sobie z kolanem poradzisz? A może chodzi o miejsce, gdzie będziesz się usprawniać ruchowo?
Co zamierza Izyda tam robić?
[Obrazek: 7.jpg][Obrazek: %2525D1%2525872.jpg][Obrazek: 20.jpg]

Musisz się przemieścić, może dojechać do tego miejsca. Tam Spotkasz się z kimś z przeszłości, albo spróbujesz wrócić do tego co było, np. do zdrowia.
Odpowiedz
#11

Uśmiech Uśmiech Uśmiech Witajcie ,chyba nadszedl moment podania wlaściwej odpowiedzi,ale za nim ją podam to napiszę kto właściwie,kto miał tzw."nosa" do prawidłowej odpowiedzi....
Lady-napisala wybierasz sie do miejsca,gdzie masz do wykonania jakieś zadanie. Uśmiech
Mag-trzeba tam dojechać Uśmiech
Luks-skojarzylo mi sie z wizytą u lekarza.Sprawiedliwość wydaje ocenę np.wyniki badań,krol Mieczy to wyksztalcony czlowiek o duzej wiedzy-lekarz,6 Pucharow to opieka....jesli idziesz do lekarza wskazuje to na potrzebę terapii lub otuchy. Uśmiech Oklaski
Galatea-...a moze chodzi o miejsce,gdzie bedziesz usprawniać się ruchowo?...musisz się przemieścić ,dojechać do tego miejsca...spróbujesz wrócić do tego co było np.do zdrowia. Uśmiech
Moja odpowiedz na pytania do tego warsztatu jest krotka-byłam w szpitalu,musialam dojechać,miałam artroskopię kolana.
Jak dla mnie to wszyscy odpowiedzieli dobrze ,kazdy coś w swoim wątku napisal coś istotnego,coś co odzwieciedlało prawdę.ale szcegolnie trafnie napisal LUKS Oklaski Oklaski Oklaski ..chociaż powiem ,ze Galatea byla bardzo blisko(i tak na marginesie Galateo,droga pamiętalaś jednak o moim kolanie)
Pozdrawiam Was wszystkich i dziękuje za udzial w warsztacie...
LUKS-proszę zadaj kolejny warsztat Ok

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#12

Dziękuję za warsztat Kwiatek
Gratulacje Luksie Uśmiech
Odpowiedz
#13

To ciekawe Izydo, bo intuicja podpowiadała mi, że robisz porządek właśnie z kolanem, ale ten Sąd (przeszłość) mnie zwiódł i Koło Fortuny(miejsce).
Serdecznie Łukaszowi gratuluję, a Tobie Izydo dziękuję za warsztat i trzymam kciuki by się powiodło.
Odpowiedz
#14

Izydo dziękuję za wspaniały warsztat. Kwiatek
Oj to przykre tak włóczyć się po lekarzach. Ale moja mama zaliczyła cały maraton lekarzy w tym tygodniu... Życzę więc dużo zdrowia na święta Buziak

Temat zdrowia, moja pięta achillesowa. Gdyby nie karty z 1 pytania, to te z drugiego w ogóle nie wskazywały na badanie, tam by się przydał as mieczy chyba.
Odpowiedź Galatei moim zdaniem też była wprost.
Odpowiedz
#15

Gratulacje! Uśmiech
Odpowiedz
#16

Teraz kwestia kolejnego warsztatu... Czy jest sens robić teraz nowy warsztat? Czy znajdziemy czas w zabieganiu przedświątecznym? :chores-vacuum:

Proszę napiszcie swoje opinie.
Odpowiedz
#17

Ja jestem za założeniem, kilka mi uciekło bo byłam zabiegana, w Święta odpoczywam...chętnie posiedzę na forum i poćwiczę...
Odpowiedz
#18

Dziękuję Perełko za odpowiedź Uśmiech
Odpowiedz
#19

Ja też deklaruję swój udział Uśmiech
Odpowiedz
#20

Jest sens ŁukaszkuOczko
Odpowiedz
#21

OK, zatem:
<!-- l --><a class="postlink-local" href="http://dobrytarot.pl/viewtopic.php?f=106&t=16445">viewtopic.php?f=106&t=16445</a><!-- l -->
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości