Uciekająca muzułmanka
#1

Nad ranem śnilo mi się, iz widziałam uciekającą od swego męza muzułmankę. Zostawiła go w domu a sama korzystając z jakiejs okazji, zawirowania, uciekała na jakąs tratwę, statek aby jak najszybciej odpłynąć od niego...

Ucieczka w snach często symbolizuje lęk przed konfrontacja z kims /czymś silniejszym i większym od siebie, obawy przed odmową, uniki wobec kogos dominującego. To , że sen dotyczył akurat muzułmanki kojarzy mi się jednoznacznie z jakims toksycznym uzaleznieniem , dominacją męską która nasili się w jakms stopniu i trzeba będzie sie od niej zdystansowac. Sama ucieczka na tratwę kojarzy mi się z karta dystansu, odcięcia się od tematu- 6 Mieczy. Muzułmankę też traktują mężowie w moich skojarzeniach bez uczuc, szlachetnych emocji, stąd pewnie ten Król Mieczy mi w rozkładzie wyskoczył...

1. Sedno snu- Pać Pucharow
Ktos zaprosi mnie gdzies.
2. Wpływy z przeszłosci- Król Mieczy
Męzczyzna oschły , nie potrafiący okazywać uczuc, profesjonalista w tym co wykonuje
3. Co sen znaczy na przyszłosc- 8 Mieczy
Moją blokadę przed nim, nie dam się nigdzie zaprosić
4. Dodatkowe info- Koło Fortuny
Niespodziewanie to sie wydarzy, kolejna lekcja do przerobienia.
Odpowiedz
#2

A może to zwiazane jest z tym Jerzym, na ktorego temat kladlysmy ostatnio karty? Król mieczy kojarzy mi się równiez z mężczyzną dla którego on sam jest najważniejszy, jego umysł i on sam są najważniejsi, trudno mu przychodzi akceptowanie zdania innych.
Odpowiedz
#3

madrugada napisał(a):A może to zwiazane jest z tym Jerzym, na ktorego temat kladlysmy ostatnio karty? Król mieczy kojarzy mi się równiez z mężczyzną dla którego on sam jest najważniejszy, jego umysł i on sam są najważniejsi, trudno mu przychodzi akceptowanie zdania innych.

Sen ziści sie dzisiaj lub jutro najpózniej więc oczywiscie dam znac Madrugado Uśmiech Sama jestem bardzo ciekawa Uśmiech
Odpowiedz
#4

Lady of Dreams napisał(a):Nad ranem śnilo mi się, iz widziałam uciekającą od swego męza muzułmankę. Zostawiła go w domu a sama korzystając z jakiejs okazji, zawirowania, uciekała na jakąs tratwę, statek aby jak najszybciej odpłynąć od niego...

Ucieczka w snach często symbolizuje lęk przed konfrontacja z kims /czymś silniejszym i większym od siebie, obawy przed odmową, uniki wobec kogos dominującego. To , że sen dotyczył akurat muzułmanki kojarzy mi się jednoznacznie z jakims toksycznym uzaleznieniem , dominacją męską która nasili się w jakms stopniu i trzeba będzie sie od niej zdystansowac. Sama ucieczka na tratwę kojarzy mi się z karta dystansu, odcięcia się od tematu- 6 Mieczy. Muzułmankę też traktują mężowie w moich skojarzeniach bez uczuc, szlachetnych emocji, stąd pewnie ten Król Mieczy mi w rozkładzie wyskoczył...

1. Sedno snu- Pać Pucharow
Ktos zaprosi mnie gdzies. Chodziło o zaproszenie ale nie dotyczyło ono mnie tylko męża
2. Wpływy z przeszłosci- Król Mieczy
Męzczyzna oschły , nie potrafiący okazywać uczuc, profesjonalista w tym co wykonuje Zaprosił go na rozmowe wieczorną jego szef, ktory niespodziewanie przyjechał z innego miasta. Jest intelektualistą, wykładowcą
3. Co sen znaczy na przyszłosc- 8 Mieczy
Moją blokadę przed nim, nie dam się nigdzie zaprosić Nie mam wpływu na to zaproszenie, mąż musiał sie spotkać , nie mógł odmowic
4. Dodatkowe info- Koło Fortuny
Niespodziewanie to sie wydarzy, kolejna lekcja do przerobienia.
Niespodziewanie dostał ten telefon, zaskoczyło mnie to ze nagle przyjechal

Przyjechal szef męza , ktory ma na niego wielki wpływ . Ucieczka w moim snie była swego rodzaju synonimem "ucieczki z domu"mego meza po telefonie szefa. Od razu pobiegł szybko na spotkanie tak jak w moim snie zrobiła to muzułmanka, bardzo pospiesznie. Muzułmanka to synonim uległosci wobec woli osoby dominującej. Natychmiast pojechal aby sie z nim spotkac. Dla mnie to chora zaleznosc tak jest w wielu przyadkach zaleznosci zawodowej.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości