Warsztat 109 - Grudniowe wydarzenie
#1

Witam gorąco w kolejnym warsztacie. Oto pytania:
1. W jakim wydarzeniu brałem udział 9 grudnia bieżącego roku?
2. Dlaczego zdecydowałem się wziąć udział?

Aby każdy chętny/-a spokojnie zdążył, wyniki podam za tydzień w weekend, chyba, że będą głosy by zamknąć wcześniej.
Powodzenia!  Ok
Odpowiedz
#2

To ja na pierwszy ogień!

1. W jakim wydarzeniu brałem udział 9 grudnia bieżącego roku?
6 buław/ V Papież/ 9 kielichów
Wydarzenie bardzo miłe. Skupiające ludzi przy muzyce i alkoholu. Ogólnie pojętej biesiadzie.
Miedzy kartami zabawy jest potężna karta papieża, uwaga jest zwrócona na jego osobę, charyzmatyczne guru. To do niego przyszliście.
Uważam, że byłeś na koncercie, a papież to pisenkarz. Na mojej karcie 6 buław są trąby, czyli muzyka, a z drugiej strony 9 kielichów chór, a może nawet były fajerwerki. Ew. mógł byc to wykład, przemówienie lub po prostu msza Oczko
Wspomogę się jeszcze jednym pytaniem: kim jest Papież w moim rozkładzie?
II Papieżyca/ V Papież/ XXII Głupiec dołoże jeszcze 10 buław
Teraz mam zagwoskę. Wystapiła tam rodzina, zespół pokrewnych sobie osób. Para z dzieckiem.
Jako pierwsza pojawiła się papieżyca, czyli ona jest najważniejsza. Na zewnątrz pewna siebie, w środku niezwykle delikatna, refleksyjna. Całe zycie szuka pokrewnej duszy. Niestety, często się myli i wybiera tych, którzy ją wykorzystują lub tłamszą. Głęboko uduchowiona, no artystka. Bardzo ambitna, czasem nadmiernie ambitna, pracowita, może być przeciążona obowiązkami, dąży do doskonałości, może mieć potrzebę uznania czy zabłyśnięcia w świecie. Ma bardzo silną wolę i jest uparta, ale jak pisałam wcześniej ograniczona w działaniu. Dużo wymaga od siebie. Wystąpiła w duecie (obok papież) i z dzieckiem lub dziećmi. Na mojej karcie jest w stroju niebieskiem.

2. Dlaczego zdecydowałem się wziąć udział?
3 miecze/ 2 kielichy/ VIII Siła
Ktoś kupił dwa bilety na randkę, ale dostał kosza i Ty zostałeś zaproszony w to miejsce.

Mam nadzieje, że karty dobrze mnie prowadziły. Czekam na rozwiązanie.
Udanych świąt Uśmiech
Odpowiedz
#3

As kielichów, Rycerz buław, 2 buław - moim zdaniem było to radosne wydarzenie, wydarzenie związane ze sferą duchową, wzbudzające głębokie uczucia, mogło mieć charakter artystyczny, może byłeś w kinie, teatrze, na koncercie, być może spotkałeś się tam z kimś ważnym dla Ciebie...
Rycerz buław, 5 mieczy, Rycerz mieczy - wziąłeś udział w tym wydarzeniu, ponieważ chciałeś to zrobić, było to dla Ciebie ekscytujące, być może chciałeś poznać lub doświadczyć czegoś nowego...
Odpowiedz
#4

MAGu i Perełko dziękuję za udział i wasze odpowiedzi Kwiatek
Odpowiedz
#5

1. W jakim wydarzeniu brałem udział 9 grudnia bieżącego roku?- Król Pucharów(-) 9 Pucharów(-)

To było jakies wydarzenie związane z mężczyzną . Obchodził swoje święto, urodziny, imieniny .
Spotkanie mogło tez miec wymiar artystyczny (mogłes byc na jakims koncercie, sztuce, benefisie) Ewentualnie spotkanie z jakims lekarzem terapeutą, couchem, bioenegroterapeutą, kims zwiazany z ezoteryką)

2. Dlaczego zdecydowałem się wziąć udział?- Gwiazda(-) 2 Pucharów

To wydarzenie nie było przez Ciebie planowane ale chciałes się tam z kims spotkac. Nie do konca było Ci na rękę to wydarzenie, chyba rozważałes mozliwosc , ze nie będziesz w nim uczestniczył, poczułes się w pułapce bez wyjścia, poszedłes tam jednak pełen oczekiwania na coś , na kogoś. Możliwe że po wydarzeniu dostales od kogos namiary (numer telefonu, adres) albo Ty dałes namiary do siebie lub wziąłes autograf od kogos
Odpowiedz
#6

Lady_of_Dreams dziękuję bardzo za udział i odpowiedź Kwiatek
Odpowiedz
#7

Witaj Luks! to i ja odpowiem co mi karty pokazaly:
1-w jakim wydarzeniu brałeś udział 9 grudnia?
3BUŁAW-GWIAZDA-PAPIEżYCA/10 MIECZY,po tych kartach powiedzialabym,ze wyruszyleś,pojechaleś gdzieś dalej od miejsca zamieszkania,zbytnio nie miałeś ochoty tam jechać.Pojechaleś do kobiety,była to starsza kobieta,mieliście ze sobą jakieś powiązania emocjonalne lub duchowe(nie wykluczone ,ze to była kobieta z rodziny,typu ciotka,byla kiedys atrakcyjną,pełną kobiecośći kobietą)

2-Dlaczego zdecydowaleś się wziąść udział?
KROLOWA MIECZY-CESARZ-KROLOWA MONET/9 MIECZY- sądząć po tych kartach powiedzialabym,ze ze względu na inne osoby,moze wywarly na tobie taką presję,ze nalezałoby pojechać-nie miałeś ochoty i nie bylo ci to na rękę ,ale moze dla świetego spokoju zebrałeś się w calość i pojechałeś.
(tak na marginesie-przepraszam ,ze to piszę ,ale na myśl nasunął mi się pogrzeb-przepraszam)

Dziękuje za warsztat jestem ciekawa odpowiedzi.... Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#8

Izydo dziękuję Ci bardzo za udział i odpowiedź Kwiatek

Jednocześnie wszystkim zainteresowanym przypominam, że jeszcze można wziąć udział w warsztacie.
Zgodnie z zapowiedzią wyniki podam jutro (jakoś wieczorem) Uśmiech
Odpowiedz
#9

Bardzo dziękuję wszystkim za udział (zwłaszcza, że to był dość ekskluzywny warsztat jeśli chodzi o liczbę uczestników xD). Buźki Buźki Buźki

Oto odpowiedź:
9 grudnia towarzyszyłem mojej koleżance na jej obronie pracy magisterskiej (studia pedagogiczne). Jak można się domyślić termin był przesunięty - broniła się z opóźnieniem. Była bardzo zestresowana i potrzebowała wsparcia. Poza tym, ponad rok wcześniej ona również była na mojej obronie.
1. Bezpośrednia odpowiedź to oczywiście obrona pracy dyplomowej. Pokrewne: Wydarzenie naukowe, pomoc, wsparcie, po prostu towarzyszenie.
2. Rewanż, odwzajemnienie, bycie przyjacielem, wewnętrzna potrzeba / powinność.

MAG napisał(a):To ja na pierwszy ogień!

1. W jakim wydarzeniu brałem udział 9 grudnia bieżącego roku?
6 buław/ V Papież (!)/ 9 kielichów
Wydarzenie bardzo miłe. Skupiające ludzi przy muzyce i alkoholu. Ogólnie pojętej biesiadzie.
Miedzy kartami zabawy jest potężna karta papieża, uwaga jest zwrócona na jego osobę, charyzmatyczne guru. To do niego przyszliście.
Uważam, że byłeś na koncercie, a papież to pisenkarz. Na mojej karcie 6 buław są trąby, czyli muzyka, a z drugiej strony 9 kielichów chór, a może nawet były fajerwerki. Ew. mógł byc to wykład, przemówienie lub po prostu msza Oczko
Wspomogę się jeszcze jednym pytaniem: kim jest Papież w moim rozkładzie?
II Papieżyca/ V Papież/ XXII Głupiec dołoże jeszcze 10 buław
Teraz mam zagwoskę. Wystapiła tam rodzina, zespół pokrewnych sobie osób. Para z dzieckiem.
Jako pierwsza pojawiła się papieżyca, czyli ona jest najważniejsza. Na zewnątrz pewna siebie, w środku niezwykle delikatna, refleksyjna. Całe zycie szuka pokrewnej duszy. Niestety, często się myli i wybiera tych, którzy ją wykorzystują lub tłamszą. Głęboko uduchowiona, no artystka. Bardzo ambitna, czasem nadmiernie ambitna, pracowita, może być przeciążona obowiązkami, dąży do doskonałości, może mieć potrzebę uznania czy zabłyśnięcia w świecie. Ma bardzo silną wolę i jest uparta, ale jak pisałam wcześniej ograniczona w działaniu. Dużo wymaga od siebie. Wystąpiła w duecie (obok papież) i z dzieckiem lub dziećmi. Na mojej karcie jest w stroju niebieskiem.

2. Dlaczego zdecydowałem się wziąć udział?
3 miecze/ 2 kielichy/ VIII Siła
Ktoś kupił dwa bilety na randkę, ale dostał kosza i Ty zostałeś zaproszony w to miejsce.

Mam nadzieje, że karty dobrze mnie prowadziły. Czekam na rozwiązanie.
Udanych świąt Uśmiech
Karty całkiem nieźle Cię prowadziły. W pierwszym pytaniu Papież informował, że wydarzenie miało charakter podniosły i miało związek ze sferą intelektualną. To była główna karta odpowiadająca, w końcu AW... 6 buław to tyle co mały sukces, wydarzenie związane z czyimś sukcesem. 9 pucharów to pozytywny efekt końcowy, szkoda, że nie pokazała się 10tka. W dopytaniu - Papieżyca to cicha kobieta, Papież - pedagog, Głupiec - pracujący z dziećmi. W drugim pytaniu 2 pucharów wskazuje na przyjaźń oraz na wzajemność, a także na wsparcie. W zasadzie ta karta by wystarczyła na odpowiedź. 3 mieczy i Siła, mówiły że tak należało po prostu postąpić. Uśmiech
Co do biesiady, to po wszystkim poszliśmy na gorącą czekoladę, więc po części prawda.


perełka napisał(a):As kielichów, Rycerz buław, 2 buław - moim zdaniem było to radosne wydarzenie, wydarzenie związane ze sferą duchową, wzbudzające głębokie uczucia, mogło mieć charakter artystyczny, może byłeś w kinie, teatrze, na koncercie, być może spotkałeś się tam z kimś ważnym dla Ciebie...
Rycerz buław, 5 mieczy, Rycerz mieczy - wziąłeś udział w tym wydarzeniu, ponieważ chciałeś to zrobić, było to dla Ciebie ekscytujące, być może chciałeś poznać lub doświadczyć czegoś nowego...
Interesujący jest ten rycerz buław, który tak Ci wyskakiwał, ciekawe czemu... Obrona odbywała się w miejscu zamieszkania. W drugim pytaniu rycerze rzeczywiście mówią o mojej woli. As kielichów zasadny w pierwszym pytaniu (Jej studia i praca dotyczyły dzieci), tylko mógłby nie być jako pierwsza karta.


Lady of Dreams napisał(a):1. W jakim wydarzeniu brałem udział 9 grudnia bieżącego roku?- Król Pucharów(-) 9 Pucharów(-)

To było jakies wydarzenie związane z mężczyzną . Obchodził swoje święto, urodziny, imieniny .
Spotkanie mogło tez miec wymiar artystyczny (mogłes byc na jakims koncercie, sztuce, benefisie) Ewentualnie spotkanie z jakims lekarzem terapeutą, couchem, bioenegroterapeutą, kims zwiazany z ezoteryką)

2. Dlaczego zdecydowałem się wziąć udział?- Gwiazda(-) 2 Pucharów

To wydarzenie nie było przez Ciebie planowane ale chciałes się tam z kims spotkac. Nie do konca było Ci na rękę to wydarzenie, chyba rozważałes mozliwosc , ze nie będziesz w nim uczestniczył, poczułes się w pułapce bez wyjścia, poszedłes tam jednak pełen oczekiwania na coś , na kogoś. Możliwe że po wydarzeniu dostales od kogos namiary (numer telefonu, adres) albo Ty dałes namiary do siebie lub wziąłes autograf od kogos
Ciekawe, że znowu w pierwszym pytaniu 9 pucharów (tyle, że tutaj odwrócone), a w drugim 2 pucharów (bardzo zasadne). Prawda, że nie bardzo miałem ochotę się angażować w to przedsięwzięcie, ale jakoś szybko się zmotywowałem - nie było rozważań by nie uczestniczyć. Btw, po obronie poznałem jej 2 koleżanki, ale nie brałem namiarów, aczkolwiek ciekawe, że coś takiego zobaczyłaś.


Izyda napisał(a):Witaj Luks! to i ja odpowiem co mi karty pokazaly:
1-w jakim wydarzeniu brałeś udział 9 grudnia?
3BUŁAW-GWIAZDA-PAPIEżYCA/10 MIECZY,po tych kartach powiedzialabym,ze wyruszyleś,pojechaleś gdzieś dalej od miejsca zamieszkania,zbytnio nie miałeś ochoty tam jechać.Pojechaleś do kobiety,była to starsza kobieta,mieliście ze sobą jakieś powiązania emocjonalne lub duchowe(nie wykluczone ,ze to była kobieta z rodziny,typu ciotka,byla kiedys atrakcyjną,pełną kobiecośći kobietą)

2-Dlaczego zdecydowaleś się wziąść udział?
KROLOWA MIECZY-CESARZ-KROLOWA MONET/9 MIECZY- sądząć po tych kartach powiedzialabym,ze ze względu na inne osoby,moze wywarly na tobie taką presję,ze nalezałoby pojechać-nie miałeś ochoty i nie bylo ci to na rękę ,ale moze dla świetego spokoju zebrałeś się w calość i pojechałeś.
(tak na marginesie-przepraszam ,ze to piszę ,ale na myśl nasunął mi się pogrzeb-przepraszam)

Dziękuje za warsztat jestem ciekawa odpowiedzi.... Uśmiech
10 mieczy rewelacyjnie informowało o obronie pracy dyplomowej, szkoda, że dopiero na 4 pozycji. Owszem wydarzenie było związane z kobietą, ale młodszą ode mnie. Nikt na szczęście nie wywierał na mnie wpływu. ^^
Co do pogrzebu to był niedawno... ale w listopadzie, 10tego. Może te energie jeszcze gdzieś krążą. Co prawda ja już tego nie przeżywam, ale moi bliscy tak.


***

Pozwolę sobie nie ogłaszać zwycięzcy warsztatu i przyznać cztery wyróżnienia dla MAG, Perełki, Lady_of_Dreams oraz Izydy!
Proponuję by następny warsztat poprowadziła Perełka (MAG, Lady i Izyda niedawno prowadziły). Uśmiech
Odpowiedz
#10

Dziękuję Luks za wyróżnienie. A Rycerz buław, no cóż...on mi się zawsze z dużymi emocjami kojarzy, napięciem..., uczuciami krótkotrwałymi ale mocnymi, zmianami, ekscytacją, ale i dobrymi wiadomościami...Myślę, że całe wydarzenie miało bardzo dynamiczny charakter zarówno w sferze fizycznej jak i duchowej, gdyż wyciągnęłam karty działania oczywiście oprócz asa kielichów. A as kielichów, myślę, że to również Twoja bezinteresowność i chęć wsparcia. Dziękuję za warsztat i pozdrawiam Kotek
Odpowiedz
#11

Dziękuje za warsztat i brawa dla zwycięzczyni!
Odpowiedz
#12

gratuluje perełce!!! Kwiatek Kwiatek dzięki Luks za warsztat-kazdy wnosi coś więcej do naszej obecnej wiedzy... Uśmiech Oczko

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości