Mój sen
#1

Mam ogromną prośbę o interpretacje snu. Zadko mi się coś śni, dlatego jak już o czym śnie to próbuje się dowiedzieć jakie znaczenie ma owy sen. W śnie była moja 2,5 letnia córka i ja, czesalam jej włosy nagłe spoatrzeglam ze na czubku głowy ma łyse byłam zdziwiona i przerażona co się stało gdzie są jej włosy. Spojrzałam na grzebień i zobaczyłam na nim pęk włosów. Dalej nic sie nie dzialo bo syn mnie obudził. Bede niezmiernie wdzieczna za jakies wskazowki.
Odpowiedz
#2

Włosy na głowie często są symbolem wybujałego myślenia na jakis temat. Łysina pokazuje otwartosc i szczere głoszenie swoich poglądow a czesanie, takie porządkowanie myśli.Wypadające włosy wskazują na zamartwianie się czyms, brak argumentow w dyskusji.

Rozłozyłam karty na Twoj sen

1. Sedno snu- 7 Pucharow(-)
2. Wpływy z przeszłosci majace zwiazek ze snem-Kapłan(-)
3. Jak sen się zrealizuje?-Księzyc

Sen zwiastuje Ci stres , zamartwianie się z powodu wyboru jakiego dokonasz lub dokonałas. Tu moze chodzić o kupno czegos, problemy finansowe. Bedziesz przejmowala sie jakaś decyzją, ktora podjęlas wczesniej. Związany z tą decyzją jest meżczyzna(mąż lub eks mąż) ktory wczesniej Cię czymś zaskoczył. Moze ofiarował Ci jakies pieniadze lub obiecał ze to zrobi a nie zrobil? Niezałatwione sprawy z przeszłosci będą Cie denerwowac, dobijac, bo Twoje oczekiwania mogą zostać niespełnione. Nie będziesz wiedziała co masz zrobić.
Odpowiedz
#3

Dziękuję ci kochana za tak szczegółową interpretację. Jest bardzo dużo prawdy w tym co napisałaś. Jak już wspomniałam wcześniej zadko mi się coś śni a dziś miałam kolejny sen również związany z włosami. Tym razem byłam ja i moje dwie najlepsze koleżanki. Robiliśmy wspólną depilacje nog. Jedna z nich dotknęła mojej nogi i powiedziała ze mam szorstka a ja do niej dobra daj swoją nogę ogóle ci, pokaż jakie masz dlugie włosy. Coś w tym stylu dokładnie już nie pamiętam co do słowa. Mówiłam ze nie będzie boleć bo to pasta cukrowa to mniej boli niż woskiem. I dała mi ta nogę sobie wydepilowac. Na tym sen się skończył. Będę wdzieczna jak zinterpretujesz mój sen , widzę ze bardzo dobrze się na tym znasz. Uśmiech może oba sny coś łączy.
Odpowiedz
#4

Tamaris88 chętnie pomagam, gdy widzę ze osoby rowniez cos wnoszą na to forum wiec liczę na Twoja aktywnosc w roznych wątkach.
Pozdrawiam
Odpowiedz
#5

Jestem na forum od wczoraj tak ze jeszcze wszystkiego nie opanowała Uśmiech Ale staram się w miarę możliwości jakie mam. Mimo wszystko dziękuję za pomoc Uśmiech
Odpowiedz
#6

Sen ten potwierdza Twoje lęki odnosnie spraw finansowych, nie czujesz sie bezpiecznie w tym temacie, cos tam szwankuje, byc moze odczuwasz braki albo za duzo ostatnio wydałas...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości